• Новак
Севин 100530128 Гардентех инсекти убиец тревник гранули, 10 фунти, бело

Севин 100530128 Гардентех инсекти убиец тревник гранули, 10 фунти, бело

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Убива над 100 наведени инсекти Убива над и под површинските инсекти. Користете на тревници, градини со овошје и зеленчук, украсни растенија и грмушки, цвеќиња и периметар на домот. Брзо дејство и штити до 3 месеци. Gardentech е ексклузивен продавач на комерцијални, високо ефикасни производи за тревници и градинарски производи на американскиот пазар на потрошувачи. Градинарски технолошки брендови - бренд Sevin, не е надвор! Напредниот убиец на мравки, Даконил фунгицид и хормонот за искоренување на коренот - се многу почитувани од трговските професионалци, трговците на мало, мајстори градинари, окружни агенти и сопственици на домови. Горди сме што сме поврзани со овие одлични брендови и стои зад нашите производи 100 проценти. Ние се стремиме кон решенија за секојдневните проблеми со тревникот и градина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Четка за Чистење слама-8-Пакување Средства За Чистење Слама Од Нерѓосувачки Челик Со Долг Дизајн За Сламки За Ролери, Боба И Смути,

DEN 3.33

МУЛТИПАКЕТ : Вклучува 8 сламени четки во 2 избрани големини за да се поедностави процесот на чистење на в�

Држач За Држач За Кекси Пластичен Држач За Торта За Десерт Држач За 3 Нивоа Штанд За Сервирање Држач За Прикажување, Гроздобер Тропски

DEN 591.84

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Маиифу-Гј Мажи Класична Удобност За Истегнување Панталони Директно Вклопување Рамен Преден Заострен Костум Панталони Лесни Панталони

DEN 3.00

?ГОЛЕМИНА : НЕ НИЕ или големина Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на послед

ТОРБА За Градинарски Алат WORKPRO И Џебен Нож ЗА Преклопување FLISSA, Торба За Складирање Градинарски Торби со 9 Џебови, Тактички Нож Со Заклучување

DEN 404.80

Оваа градинарска чанта е изработена ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНА облога ОД ПОЛИЕСТЕРСКА ткаенина ОД 600Д со меки

Алатка За Вшмукување Работи За Каснување од бубачки, Средство За Отстранување Отрови-Каснувања Од Бубачки И Убоди Од Пчела/Оса, Природно

DEN 2.67

Го отстранува отровот од инсекти, плунката и другите надразнувачи оставени под кожата со помош на вшмук

Хемотон Чист Накит Организатор Кутија Обетка Накит Играчки За Складирање Организатор Јасни Пластични Контејнери Јасни Разделувачи

DEN 196.80

Пластика КУТИЈА ЗА ОРГАНИЗАТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ НОКТИ користи Отстранливи разделувачи : решетката во кути

2022 Американски Орел Слобода На Морињата Сребрена Монета Матирана Мет Божица Што Оди Сребрена МОНЕТА Американски Монети Колекционерски

DEN 143.84

Состојба : Сосема Нов И 100% Висок Квалитет Материјал : легура На Железо Големина : 40мм3мм(1,56 инчи0,12 инчи), Т�

ЈАХ Пенкало ЗА Сликање 7 ПАРЧИЊА Четки За Нокти сите За Маникир Алатки За Уметност За Нокти Комплети За Алатки За Сликање Гел Хибридни Лакови

DEN 1561.28

Идеален за убави уметнички дела за нокти Совршен за професионален Салон за Нокти Лесен за ракување и уп�

Виножито Срце Дрвени Книги Модерна Декоративна Полица За Книги Трендовски Дизајн Затка За Книги За Домашна Канцеларија Комплет од 2

DEN 3.00

Буково Дрво + Железо Изработен од висококвалитетен материјал, густ и издржлив За чистење, се препорачув�

Искра Трка 2 парчиња Акрилик Цвет Вазна За Централни Парчиња, 15.7 Правоаголник Модерни Вазни За Декор Свадба Центри За Маси, Декоративни

DEN 3.33

●Премиум Материјал+ нашиот правоаголник цветните вазни за декор се изработени од 100% премиум акрилик, к�

ГЕНОМИ 6 Пакет Фарма Дрвени Подлоги За Монистра Со Метален Држач За Декор На Масичката, Тркалезни Рачно Изработени Подлоги За Чаши

DEN 0.67

●ФУНКЦИОНАЛНОСТ и ПОДЛОГИ За УБАВИНА Геномни чувајте ги организирани и подготвени да се користат за с�

Сет За Боја За Прсти што се перат, 65 Пакети За Перење Детска Боја Со 12 Бои За Прсти во Боја, Сунѓери, Четки за Боја, Водоотпорен Шмек

DEN 415.84

`+БОГАТ ПАКЕТ : комплетот За Боја На Прсти што Се Пере има 12 бои 2 мл бои за прсти, 4 сунѓери за валјаци, 8 сун

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.