• Новак
3Д wallид монтиран Проекциски екран на платно предводена од проектор со висока осветленост 120 инчи-60inch за домашно кино-театар

3Д wallид монтиран Проекциски екран на платно предводена од проектор со висока осветленост 120 инчи-60inch за домашно кино-театар

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Погодно е за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не -бразда инсталација, едноставна и удобна Лесно за чистење, без мирис, долго време не се користи, нема жолта, без деформација. Користете специјален фотосензитивен материјал, ефикасно спречете го расејувањето на светлината, видливиот агол е широк. Добра термопластичност и лоша отпорност на топење. Полиестер е највисока ткаенина отпорна на топлина во синтетички ткаенини заради нејзината мазна површина и тесните внатрешни молекули. Добар отпор на абење. Отпорноста на абење е втор по најлон со најдобра отпорност на абразија, подобро од другите природни и синтетички влакна. Погодно е за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не -бразда инсталација, едноставна и удобна. Лесно за чистење, без мирис, долго време не се користи, нема жолта, без деформација. Користете специјален фотосензитивен материјал, ефикасно спречете го расејувањето на светлината, видливиот агол е широк. Добра термопластичност и лоша отпорност на топење. Полиестер е највисока ткаенина отпорна на топлина во синтетички ткаенини заради нејзината мазна површина и тесните внатрешни молекули. Добар отпор на абење. Отпорноста на абење е втор по најлон со најдобра отпорност на абразија, подобро од другите природни и синтетички влакна. Погоден за преносна завеса за мека проекција на отворено, преносна и не -бразда инсталација, едноставна и удобна. Лесно за чистење, без мирис, долго време користете нема бледнее, без жолта боја, без деформација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Jardwe 2 парчиња ѓубре може метални екрани мрежи за канцеларија за отпадоци за отпадоци за контејнери за отпад, држач за контејнери за отпадоци,

DEN 1.67

Декоративно отпадоци може : Кошница за отпад : Дизајнот за дишење на мрежа спречува да се изгради, едност

Организатор за нозе од 2 пакувања за плакари, метални панталони држачи со гума обложени со 20 клипови, закачалки за заштеда на простор за

DEN 223.84

? Хангер за заштеда на простор : Пакетот вклучува 2 закачалки за хеланки, кои можат да сместат најмалку 20 �

ЖЏПО Ноќта На Вештерките Хорор Кафе Козметичка Торба Хорор Филм Кафе Ноќта На Вештерките Шминка Торба Со Патент Ноќта На Вештерките

DEN 3.33

}Материјал за торба за шминка : 100% Водоотпорен материјал и ленДвострано печатено, водоотпорно обложувањ

Генератор на вода турбини 500 вати, хидроелектричен генератор за полнење на домаќинства за полнење на мобилни телефони Вертикално капка 20м,

DEN 1.33

Генераторот е висок 200мм и широк 115 мм Отпорот е мал кога започнува, а ефектот на ладење е добар Едноставн

Прекинувач на рамни копче Salutuya, само -ресетирање 1 Нормално отворена висока спроводливост IP66 Заштита на мини копчиња за низок отпор за

DEN 2.00

Прекинувачот е интегриран со LED светло во форма на моќност Контактот е направен од сребро на висока елек

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.