• Новак
Филтер за замена C545, H13 True HEPA Filters S за Winix C545, P150, B151 прочистувач на воздухот, заменува за филтри за Winix S 1712-0096-00, 2 H13 True HEPA Filter + 8 филтри за јаглерод

Филтер за замена C545, H13 True HEPA Filters S за Winix C545, P150, B151 прочистувач на воздухот, заменува за филтри за Winix

Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Совршена компатибилност : Овој филтер за прочистување на воздухот C545 е совршено компатибилен со Winix C545, P150, B151 Број на дел 1712-0096-00, Филтер S. Забелешка : Овие вистински филтри за замена на ХЕПА се малку пократки од филтрите P150 и B151, но можат да работат добро. P150 Големина : 14,16 x 3,15 x 12,6 инчи, за филтер за прочистување на воздухот Winix C545 : 13,1 x 10,9x 0,2 инчи. 2-IN-1 Filter Stage : Our c545 replacement filter for winix is ​​designed in 2-in-1 True HEPA Filtration, including 2 H13 Grade True HEPA Filter and 8 activated carbon filter.Capture larger airborne particles, absorbs household odors from cooking, Пушење. Продолжете го животот на вистинскиот филтер ХЕПА. H13 Вистинска замена на филтерот ХЕПА : 1712-0096-00 Филтри за замена за Виникс фаќа 99,97% од честичките до 0,3 микрони во големина, создавајќи свеж воздух за вас и вашето семејство. Тоа е идеален и совршен додаток за прочистувач на воздухот за свеж воздух и без мирис. Високо-ефикасна замена на филтерот C545 : 2 TRUE HEPA Filter + 8 Пред-филтер, функционира функционално како оригинално. За да се одржи на оптимални перформанси. Перформација, се препорачува да се замени за замена на филтерот за прочистувач на воздухот Виникс C545 на секои 6-8 месеци. 100% гаранција за задоволство : 2 пакет филтер за замена за Виникс C545, P150, B15. Ако има какви било прашања во врска со филтерот за замена B151, Ве молиме слободно контактирајте не, ние сме посветени да понудиме филтри за врвен квалитет и да ветиме 100% гаранција за услуги на клиентите со висок квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Електричар Клешти, Сива Високо Јаглероден Челик Гума Мултифункционален Стриптизер Жица Стриптизета Машина Стегање Клешти 21x13x6cm/8,3x5,

DEN 186.40

СТАНДАРДЕН ДИЈАМЕТАР НА ДУПКАТА : Електрични клешти со стандарден дијаметар на дупката, обезбедувајќи �

3 Пакувањаlo Хашана Чаршав Водоотпорен Plastic Хашана Пластична Покривка За Маса Шана Това Висок Чаршав За Светиот Ден Еврејски Новогодишен

DEN 159.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 пакувања Еврејски новогодишен чаршав (54 х 108 инчи), доволно голем за да ги �

Само за забавно бело - 6,25 x 4 Сакам да бидам како налепница на декларатор на браник на Барби Винил, прозорци, автомобили, камиони, лаптопи,

DEN 398.40

Направено во САД Направено од квалитетен пресечен винил за да останете ставени на надворешната страна �

Премиум Висечка Патна Тоалетна Торба За Жени И Мажи, Хигиенска Торба, Комплет За Организирање Бања И Туш со Држачи За Еластични Ленти За Тоалети,

DEN 319.84

Додека другите Тоалетни Кеси имаат евтини патенти направени од пластика, мирисаат на хемикалии надвор �

Паутас Полесни Електрични Запалки За Свеќи 2023 [Надградба На Моделот] УСБ-Ц Брзо Полнење Запалка За Полнење Долги лачни запалки Без Пламен За

DEN 127.84

?€USB Полнење usb кабел вклучен за ваша погодност за вклучување на напојувањето на КОЈ БИЛО USB или полнач Е�

Mingdcdc Видео Роденден Покана Картичка, Игра Тематските Партија Покани Картичка, Момче Деца Пиксели Гејмер Партија Украси Материјали

DEN 191.84

4 х 6инч, 30 картичка, 30 класични бели пликовикартичките се печатат од двете страни во целосна боја Покани

ДСЈ Нордиски Дневна Соба Стакло Таванот Вентилатор Светлина Модерен Минималистички Дрво Лист Вентилатор Лустерот Предводена Трихроматски

DEN 763.20

Оваа Таванска Вентилаторска Светлина Е Изработена од Млеко Со Висок Пренос На Светлина Бело Матирано С�

Огромна тркалезна слоевита полица за складирање кујна ротирачки растителен решетката за подот, повеќеслојна кујна за складирање

DEN 1265.60

【Дишење】 Шифрирана жичана мрежа за дишење на овошје и зеленчук свежо; шупливо издишете го врвот, напра�

ТОПБАТИЈА Ѕид Висечки Куки 1pc Кука За Редови Од Нерѓосувачки Челик Ѕидна Кука Решетка За Ѕидови Висечка Решетка За Кујнска Бања Метални

DEN 0.33

Мазната површина е безбедна за вашата деликатна рака и не е лесно да исчезнат Направете го вашиот дом по

ИЛИРИКО Леопард Печати Црно-Бела Мала Кутија За Накит,Пренослива Кутија За Накит За Прстен,Приврзок,Обетка, Ѓердан, Кутии За Чување

DEN 1.00

Кожа €Пренослив q Димензија 3.97 инчи, saml лесен и лесен за носење, ставете го во чанта или куфер кога излег�

Х-ДРИ Полиолефин Топлина Смалуваат Цевка Кабел Ракав 6 Метри Должина 2мм Внатрешна Диа Црвена (Маникото по кави терморестрингибили

DEN 0.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 14гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.