• Новак
BBSJ 60-84 инчи 16: 9 Прирачник Повлечете го проекторот Екран само заклучување на мат бело ткаенино стакло стакло филмски екран за домашно кино за домашен театар

BBSJ 60-84 инчи 16: 9 Прирачник Повлечете го проекторот Екран само заклучување на мат бело ткаенино стакло стакло филмски екран за домашно

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

60-84 "Екран за проекција : Прирачникот за влечење на екранот за проекција 60-84 инчи ви обезбедува широка област за гледање и тој е дизајниран за универзална проекција во која било просторија што е совршено за употреба во дома, канцеларија или училница Прилагодлив за висина : Прилагодете Висината со едноставно влечење на екранот до вашето посакувано ниво и потоа објавете го меко. Екранот за влечење на проекторот 60-84 инчи овозможува јасно/живописно снимање на слики и видео и одлично за кино/филм за домашно кино/филм. Повлечете го екранот на филмскиот екран/wallидот на проекторот е целосно повлечен и има механизам за самостојно заклучување, така што можете едноставно да се спуштите/повлечете го екранот и потоа да се ослободите нежно и ќе се заклучи во позиција. Мат бела површина : мат бела Ткаенина и црна гранична рамка на видео-екранот Повлечете го висечкиот екран на проекторот создава беспрекорна рамнотежа во боја за да проектира реална слика и испорака широк преглед на оската што го прави секое седиште најдобро. Лесно се склопува : Овој компактен, преносен и лесен екран на проекторот на wallидот/таванот Повлекувањето има издржлива конструкција и доаѓа w/ две горните јамки што се закачуваат на завртки, нокти или завртки, така што екранот може лесно да се монтира на таванот/ идот. Карактеристики : 60-84 "Екран за проекција : Прирачник за влечење на екранот за проекција 60-84 инчи ви обезбедува широка област за гледање и тој е дизајниран за универзална проекција во која било просторија што е совршено за употреба во дома, канцеларија или училница. : Наместете ја висината со едноставно повлекување на екранот на посакуваното ниво и потоа објавете го меко : Овој екран на проекторот на таванот/mountидот на екранот за влечење е целосно повлечен и има механизам за самостојно заклучување, така што можете едноставно да се спуштите/да го спуштите екранот и потоа да го ослободите нежно и ќе се заклучи во позиција.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Холографски 3Д срцев нокти уметнички шарми за Денот на вineубените 20 компјутери, шарени макарони бонбони во форма на срцеви ласерски

DEN 1598.40

1package20 парчиња шарки на срцеви нокти во кутија, 3 мешани големини како 10 парчиња 0,16 инчи, 5 парчиња 0,24 инчи,

Бафомет сатанична коза глава молив пенкало, преносна торба за пенкало со патент за шминка за шминка, канцелариски организатори за канцеларии

DEN 292.64

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од ПУ кожа + Оксфордска ткаенина, многу издрж

Iqimott Chenille Писмо Крпеница Работи Торба, Preppy Јасна Шминка Козметичка Торба Голема Тоалет Чување Торба Торба Со Рачка, Транспарентен Најлон

DEN 351.84

€Модерен Дизајн Q најлонска козметичка торба за шминка ги вклучува најпопуларните модни елементи во мо

Налепница за факти за исхрана на медицинска сестра - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - доилки

DEN 88.00

Големина : 3 "x 2 Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом�

Морнарица Диносаурус Мопс Големи Корпи За Перење Валкана Крпа Торба За Складирање Попречува Со Рачки Преклопливи Канти За Складирање

DEN 591.84

Лесен за чување,лесен и доволно голем за носење многу алишта Најдобра корпа за перење на пазарот.Изглед�

Смешни Подароци Со Тематска Мрзливост Инспиративен Подарок Козметичка Торба Слатки Мрзливи Подароци За Сестрински Девојки Торба За Шминка

DEN 1.67

Чантата за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива Двострана печатена и обложена

Јингрен 10 парчиња Ракави Со Прсти За Повеќекратна Употреба/Еластични Ракави За Прсти Заштитник На Креветчиња За Прсти Завој За Ублажување На

DEN 36.64

Дише и флексибилен материјал : изработен од најлонска ткаенина со добар квалитет, спандекс и желатинска

Xucus 1pc 4 /5/6 /8/10 /12 Црвена не -ткаена подлога за чистење на тркалото за мелење на тркалото за полирање на тркалото на тркалото 240 решетки

DEN 0.33

Боја : Дијаметар 300мм 100% сосема нов и висок квалитет Ид за ефикасно суво пескарење, мелење, полирање и раб

FLYAB 2023 Торби За Подароци За Дипломирање Со Ткивна Хартија Класа Од 2023 Година Торба За Подароци За Дипломирање Со Рачка Чанти За Забава

DEN 3.33

●Торба За Услуга За Забава За Дипломирање● : торба за подароци за дипломирање дизајнирана соachенска ка�

Оаренол тропска лубеница со топла вода со топла вода, палма лисја топла вода торба со покривка за топла и ладна компресија 1 литар

DEN 239.84

Материјал со висок квалитет : торбата со топла вода е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, нет�

Оксдаун 300 парчиња Бели Патент Врски Избрани Големини 4/6/8/10/12 Инчни Проѕирни пластични кабелски врски Од Мали До Големи Тешки Најлонски

DEN 95.84

Пакетот Содржи : 300 Парчиња Најлонски Кабелски Врски Големина : Должина 100 / 150 / 200 / 250 / 300мм 4 / 6 / 8 / 10 / 12 Инчи

Торби за складирање на вакуум, 80% повеќе вреќи за заштеда на простор, торби за складирање на вакуум за удобност, облека, ќебе, постелнина

DEN 1.33

Заштедете повеќе од 3x темпо за складирање : 8пакет торба за складирање на вакуум (4 PACK 40x60 CM+4 Pack 50x70cm) може

Црно -бела крава печатење молив за молив, голем капацитет за складирање на пенкало, држач за кожни канцелариски организатор со патенти

DEN 425.60

【Материјал】 Пенкало за пенкало е изработено од мека и удобна пипена кожа, која е отпорна на абење, лесе�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.