• Новак
АНГОТЕР 10 парчиња слатки копчиња за јагода со рачно изработени цртани филмови за шиење дрвени копчиња

АНГОТЕР 10 парчиња слатки копчиња за јагода со рачно изработени цртани филмови за шиење дрвени копчиња

Вреднување на стоката:
DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Одлични материјали за бележник, занаетчиски предмети и ватенка проект Малите копчиња се совршен материјал на DIY. Совршен подарок за вашите пријатели и роднини. Кога вашиот DIY занает со копчиња ќе биде испратен како подарок, вашиот пријател ќе ја сака и се восхитува на вашата неверојатна идеја. Одлични материјали за бележник, занаетчиски предмети и ватенка проект. Малите копчиња се совршен материјал на DIY. Совршен подарок за вашите пријатели и роднини. Кога вашиот DIY занает со копчиња ќе биде испратен како подарок, вашиот пријател ќе ја сака и се восхитува на вашата неверојатна идеја. Спецификација : Нема кутија за малопродажба. Безбедно спакувано во торба со меурчиња. Грешка во големината како резултат на рачното мерење. Ве молиме, ве молам, да се потсетиме дека заради ефектите на осветлувањето и поставките за осветленост/контраст на мониторот и сл., Тонот на бојата на фотографијата на веб -страницата и вистинската ставка може да биде малку поинаква.

Главните карактеристики

NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.:
Shape:
Strawberry.
Color:
Red.
Material:
Wood.
10Pcs *Strawberry Wooden Buttons.:
Button Type:
1-Holes Button.
Size:
21mm x 17mm.
Package Include:
.
Note:
1.Please allow a little size error due to manual measurement.:
2.Please be reminded that due to lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the color tone of the website's photo and the actual item could be slightly different.:

Избор на клиент

2 ролни/ 20 јарди памук мрежи 1 инч за DIY занаети Декорација тешка шиење мрежи за завиткување торбички торби за правење на надворешни

DEN 1.67

Содржина на пакетот : Пакетот доаѓа со 2 ролни мрежи, достапни во класични бои, погодно за да ги користите

Wunderlabel направена со loveубов од баба Нана баба занаетчиска мода ткаени панделки со ленти со лента за шиење облека шивање облека облека

DEN 128.00

Големина должина 3,14 инчи x висина 0,78 инчи (должина 80 mm x висина 20 mm) Користете овие ткаени етикети се клас

TTNDstore 1.0 мм 1.5 Мм Злато/Сребро Круг Висока Еластична Шиење Еластична Лента Компатибилен Со Компатибилен Со Компатибилен Со Фиат Гумена

DEN 224.00

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

Vmcoatdu тркалезно Хрватска Загреб знаме Меѓународно патување големи пинови легура за пренесување на топлина, направено метален сувенир

DEN 0.67

Големина : Дијаметар на кругот 2,3 инчи / 58cm,pay внимание на големината при купување Направено од фин мет�

36 парчиња сончоглед Дејзи цветна лепенка, везена цветна лепенка со комплет за шиење, шиење или железо на везени апликации занаетчиски закрпи

DEN 191.84

? ? ? [Едноставно да се работи] : Топлото топење лепак на задниот дел од лепенката ќе се стопи поради топлин

Еластична Лента За Калеми, Лента За Шиење Што Се Протега,Шарени Еластични Ленти 10 Метри/Ролна Гумена Лента 2 см Спандекс Лента За Шиење

DEN 2.33

Еластиката за истегнување е главно изработена од полиестер, флексибилна и лесна, не е лесна за кршење ил

А-Еден 2 парчиња пакет-југ Африка Шилд Печ+Амблем на знамето на Јужна Африка, револуционерна лепенка, вез за расна еднаквост, шијте на

DEN 239.84

➤ Количина : 1 п Нелсон Мандела Везење печ (2,5х3,1 инчи) и печ за везови на знаме на 1 парчиња Јужна Африка (3x2

А-Еден Романија знаме пин + ЕУ лепенка, издржлива лепенка, везена лепенка од знамето на земја, воен униформен амблем, игла за знаме

DEN 3.00

➤ Романија и сет на ЕУ Печ : Најдобриот натпревар на Пин за знамиња на Романија и лепенка на ЕУ Совршен п�

Омилениот тим на фановите на рагби на Deokdam 3PCS, лого на кациги и лого на срцето Ironелезо на шиење на везена лепенка за јакни ранец фармерки

DEN 1.33

Материјал : ткаенина Боја : Како што покажува сликата Големина : Како што покажува сликата Висококвалите

Aboofan 18 PCS играчка за играчки за маче моделирање DIY уредување полистирен сегашни модели за деца калапи Д едукативна пена: Велигденски аранжмани

DEN 3.00

Повраќање на мачки бела пена6pcs 120мм мачка модел DIY бела мачка занает деца деца едукативни мачки играчки �

35 чаршафи DTF трансфер филм, филм за пренос на топлина A4, сјајно чиста хартија за пренесување на топлина за директно печатење на маици

DEN 3.33

【Материјал】 : високо квалитетен транспарентен филм за трансфер на DTF, светли бои и јасни обрасци, груба

144 ПЦС железо на букви закрпи извезени букви броеви закрпи за азбуки Апликации за облека за капаци кошули јакни со фармерки торбички со додатоци,

DEN 127.84

Задоволете ја вашата дневна употреба : Постојат 144 парчиња закрпи за фармерки, вклучувајќи 104 парчиња бу�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.