• Новак
92 инчи 16: 9 кат Електричен Електричен анти -светлина за моторизирана проекција за проектор за кратко фрлање

92 инчи 16: 9 кат Електричен Електричен анти -светлина за моторизирана проекција за проектор за кратко фрлање

Вреднување на стоката:
DEN 2799.84

Пристапност
Во достапна форма

Нашето решение за обвивка и монтирање на сите алуминиум ви овозможува да го поставите вашиот екран да се испушти во таванот без кавга, и без да се бара закрпи за сув ид Екранот може да се монтира со употреба на различни методи, вклучувајќи челични шипки, кабли на авиони или со директен метод на завртки. Тоа е технолошки совршен избор за домашно кино со висока дефиниција, конференциски простории, училници и простории за лекут. Идеја за апликации за кои е потребна инсталација поставена со wallид или таванот. Отфрлањето на амбиенталното светло на црниот дијамант/кристалот е предна проекција материјал дизајниран да ја отфрли амбиенталната светлина, додека одржува врвен квалитет на сликата. Тоа е идеално вклопување за простории кои имаат мала или никаква контрола врз инцидентната светлина и му овозможува на проекторот да рефлектира поголема светлина кон гледачот. 3Д Сребрена сива боја е обложена со високо-рефлективна метална мешана поливинилна смола, обезбедувајќи голема добивка и јасна слика. Особено, тоа е живописно и природно кога претставува динамично видео или слики. Рамката и завесата се правилно позиционирани за да се обезбеди дека силата околу завесата е униформа, а со тоа ефикасно елиминирање на површинските бранови, формирајќи рамен ефект и обезбедување на екранот за проекција е јасна. Нашето решение за обвивка и монтирање на сите алуминиум ви овозможува да го поставите вашиот екран да се испушти во таванот без кавга, и без да се бара закрпи за сув ид. Екранот може да се монтира со употреба на различни методи, вклучувајќи челични шипки, кабли на авиони или со директен метод на завртки. Тоа е технолошки совршен избор за домашно кино со висока дефиниција, конференциски простории, училници и простории за лекут. Идеја за апликации за кои е потребна инсталација поставена со wallид или таванот. Отфрлањето на амбиенталното светло на црниот дијамант/кристалот е предна проекција материјал дизајниран да ја отфрли амбиенталната светлина, додека одржува врвен квалитет на сликата. Тоа е идеално вклопување за простории кои имаат мала или никаква контрола врз инцидентната светлина и му овозможува на проекторот да рефлектира поголема светлина кон гледачот. 3Д Сребрена сива боја е обложена со високо-рефлективна метална мешана поливинилна смола, обезбедувајќи голема добивка и јасна слика. Особено, тоа е живописно и природно кога претставува динамично видео или слики. Рамката и завесата се правилно позиционирани за да се обезбеди дека силата околу завесата е униформа, а со тоа ефикасно елиминирање на површинските бранови, формирајќи рамен ефект и обезбедување на екранот за проекција е јасна. Карактеристики : Нашето решение за обвивка и монтажа на сите алуминиум ви овозможува да го поставите вашиот екран да се испушти во таванот без кавга, и без да се бара закрпи за сув wallид.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SDFGH Триаголник Глава Бит челик анти -лизгачки хексадецимална опрема за завртки за електрична енергија додатоци за алатка за електрична

DEN 2089.92

Изработено е од челик со голема јачина на легура и е многу издржлив Добра цврстина, не е лесна за кршење,

Ruziyoog со качулка наметка за жени со целосна должина на облеката наметка на наметка за униформа ренесанса Средновековна Ноќта на вештерките

DEN 3.00

Дизајн на наметка со аспиратор, предниот дел на наметката е дизајн на копчиња, многу топол и удобен Womenен

ЧИСП кујнски сад за чистење на четка за чистење на четка за чистење не го наштети садот за миење на тенџере со двостран сунѓер 5 парчиња

DEN 2.33

Користете ја растителната крпа и свилата во боја на најлон, густ сунѓер Нилон обоена нишка, високо триењ

Newbeau 2 пакет Ултра апсорбирачки водоотпорни влошки за заштитени седишта за инконтиненција, четири слоја заштитник на столот на столот,

DEN 2.33

Полиестер Големина и боја : 2 парчиња со големина со иста боја 22 "x21" Абсорбенти за миење на водоотпорни вл

Тркалца 4 парчиња Тешки Вртливи Тркала За Тркала Транспорт Рициново Мебел Тркалце Завртки Тркалца Со Сопирачки Гумени Заменски Тркала

DEN 1292.80

Лежиште : Двојно лежиште, флексибилна ротација, не е лесна за носење Основната плоча е задебелена, товар�

Роденден Партија Покана Картички, Виножито Коњ Партија Прослава, Магичен Виножито Коњ Партија Материјали, Услуги, 20 Картички Со 20 Коверти

DEN 0.33

1) Материјал : Изработен од висококвалитетни тешки картички, густ и лесен за пишување; живописен и издржл

AEXIT директно нокти за нокти, завртки и сврзувачки елементи рамна глава навртка навртка Вметнете орев-t бронзен тон на орев и завртки

DEN 3.00

Големина на низата : 5 / 16 '' (г); Име на производот : Орев на ритам Материјал : метал; Тежина : 296g Содржина на п

Вакауто Свадба Декор Кинески Вазна Форма Коктел Чаша Керамички Шампањ Стакло Пијалок Очила Гроздобер Тост Очила Пиење Чаша Вода Чаша

DEN 0.67

Усвоен од премиум керамички материјал, цврст и безбеден за долгорочна употреба Висококвалитетен матер�

29 -та роденденска декорација Среќен роденден Црн банер балон 29 годишна забава што ги снабдува хелиум 40 ”златни балони + Силве злато латекс

DEN 122.88

Пакети : Комплет за украси за балони со злато 29 ти роденденски подарок вклучуваат 1 Set број 29 балони со фо�

Денот на благодарноста Турција се појавува алишта за перење алишта со патент за патент, преклопна корпа за перење со рачки што може да се сруши

DEN 1.33

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Кабилок 2 парчиња остатоци од остатоци од гаража за чистење на не'рѓосувачки тави се ракуваат со тешка канцеларија држена должност

DEN 2.33

Метла со комбо сет на прашина : Може да се користи како корисна и цврста лопата за ѓубре или чинија за пра

Брзо поврзување градинарско црево градинарски пиштол за наводнување прилагодлива мела за месинг 1/2 градинарски црево Систем за миење

DEN 0.67

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, деца. Декорација на канцеларија, Домашна соба Апстрактна сина роза и срце 11,8x11.8in 1 пакет од

DEN 207.84

Вежба за целосна дијамант : Монистата од дијаманти од ринстон има 26 аспекти, што ги прави монистрата иск�

Полнач за автомобили за Силванија, Сунпин, Пиле, Апеман, Филипс, Кооу, Коби, Крег, ДБПОВЕР, ЈТОТОН, ИЕГЕЕК, ЕМИТИК, ИНСИНГИЈА, НАВИСКИОТ,

DEN 2.67

Карактеристики / спецификации за напојување : Само полначи PWR+ имаат дополнителни долги 5,5 стапки за нап

Колче MZXUN на тркала Алатка 3 Ниво количка за убавина салон со рачка, метална количка за стилизирање на косата за коса со тркала, алатка за

DEN 3.00

Применлива сцена : Оваа количка за складирање на салони е одлична компатибилна со болниците, клиниките,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.