• Новак
Контролер за далечински управувач FOTGA LANC CAMCORDER 2,5 mm Cable Cable For Sony 190P 150P 198P VX2000E 2100E 2200E FX1000E Panasonic DVC33 DVC63 DVC15 180 180A 180B 180B HVX200 HVX203 HMC153

Контролер за далечински управувач FOTGA LANC CAMCORDER 2,5 mm Cable Cable For Sony 190P 150P 198P VX2000E 2100E 2200E FX1000E Panasonic

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Контрола на зумирање и снимање на почетни/стоп функции со 2,5мм интерфејс Може да се фиксира на лентата со дијаметар од 10 мм до 30мм. Спитен за камера со Ланк Jackек. Не е потребна батерија. Може да се стегне до статив за да ги направите вашите раце слободни. Овој далечински управувач со 100 см кабел е жичен далечински командант за Sony и Panasonic Camcorders со Lanc Jack. Далечински управувачи со различни операции што треба да се извршат без да се ракува со камерата, со што се елиминира тресењето на фотоапаратот и подобрувањето на резултатите и практичноста на квалитетот на сликата. Контрола на зумирање и снимање на почетни/стоп функции со 2,5мм интерфејс. Не е потребна батерија. Sony Camcorders : 10 P A1 C VX2000 E VX2100 E VX2200 E 150 P 190 P 198 P Z1 C Z5 C Z7 C AX2000 E NX3 C NX5 C FX1 E V1 C FX1000 E HD1000 C HD1500 C MC2500. Panasonic Camcorders : Со далечински управувач (2,5мм Jackек) Камкордери : DVC33 DVC63 DVC15 180 180 A 180 B HVX200 HVX203 HMC153 HMC173 AG130 AG160 HMC43 AG-AG30.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Конзерви за отпадоци од Аимаја, отпадоци од отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за отпадоци за чистење на корпа за чистење креативно

DEN 0.67

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

Youngkids цветаат диви сончогледи за печатење на автомобили со седишта за автомобили 2 парчиња сет Универзална предна перница за автомобили

DEN 436.80

【Слатко ладно опкружување на седиштата за автомобили】 Изложени иновативни дизајни и живописни бои, до

Bouti1583 Виолина музичка кутија, креативна мини гроздобер музичка кутија со ротирачка база, класична занаетчиска реплика занаетчиски модели

DEN 3.33

Исклучителен изглед : Музичката кутија за виолина е прекрасно детална, мала и симпатична, со сјајна завр

Костуми за џогирање со кратки ракави за жени поставуваат панталони женски панталони тенок панталони спортски здолништа шорцеви за

DEN 177.44

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Пижами кратки за жени плус големина женски маич

Бебе гнездо за спиење за бебе во кревет, Ловин памук за бебиња за новороденчиња, за новороденчиња, прилагодлив простор за прилагодување

DEN 783.84

? Продолжен простор : Големината на новороденчето е околу 37,4 '' l x 23,6'''w, издолжете го просторот до 3 години

Ретро сидра морски предводена ноќна светлина со автоматски самрак до сензор за зори симпатична енергетска ефикасна ноќна светлина за бања

DEN 1.67

Пластика Направени во САД или увезени ☂ Оваа ноќна светлина е изработена од пластика, што не е лесно д�

72w Професионална Ув Лед Ламба За Нокти, Безжично Светло За Лекување На Нокти За Гел Нокти со Вентилатор, ИМЕНЕ Фен ЗА Нокти НА Полнење Со Пренослива

DEN 2079.84

●72w Висока Моќност и 2x Излечи Побрзо● силната МОЌНОСТ 72 W УВ ЛЕД светилка за гел нокти доаѓа со ув+лед дв�

Модерни вентилатори на таванот Мелкелен со светла и далечински управувач, 48 инчи затворени/надворешни тавани за дневна соба, спална соба,

DEN 2.33

[Мултифункционален далечински управувач] вентилаторот или осветлувањето може да се вклучат одделно; Ко

Војна НА ЅВЕЗДИТЕ Империја Негативец Чинии За Вечера, Комплет 4 - Дарт Вејдер, Стормтрупер, Војник На Смртта, Шоретропер - Издржлива Меламинска

DEN 2.33

Сега, децата можат да ги јадат своите оброци На Темната Страна со оваа Војна На Ѕвездите Империја Негати

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.