• Новак
Оригинални пријатели на пазарот на Фред за еднократно торба за купување

Оригинални пријатели на пазарот на Фред за еднократно торба за купување

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Понге Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Забавно и функционално : Заменете над 100 пластични кеси за намирници годишно со оригинални тоте на Фред, кои се користат за еднократно купувач, колеги на пазарот. Погодно и преносно : Секое слатко носење е супер лесен и се склопува во забавна форма што се клипува на ременот, велосипедот, лентата за чанти или едни со други. Пазарите на пазарот се совршени за намирници и шопинг во движење!. Совршена големина : Пакерите на пазарот се расплетуваат на значителна 15,5 "x 14" x 4 "со долга 10", дополнителна широка лента за удобно носење на вашата стока. Цврстата конструкција има до 12 килограми или 2 пластични кеси за намирници вредни работи!. Лесно за чистење : Оваа шармантна торба за еднократно користење е конструирана од ткаенина Понги, која е лесна, пакувачка и издржлива! Машината што се мие, виси да се исуши. Одличен подарок : Пакерите за пазарот што може да се употреби за еднократно шопинг, се спакувани на светла, шарена картичка за поддржувачи, така што тие прават возбудлив подарок, како и да бидат погодни за секојдневна употреба. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Забавно и функционално : Заменете над 100 пластични кеси за намирници годишно со оригинални тоте на Фред, кои се користат за еднократно купувач, колеги на пазарот. Погодно и преносно : Секое слатко носење е супер лесен и се склопува во забавна форма што се клипува на ременот, велосипедот, лентата за чанти или едни со други.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вино QLASS Rack, виси, лавици за матични софтвер од не'рѓосувачки челик, без дупчење на организатор за чаша за вино, држач за вино од вино

DEN 3.00

Не е лесно да се свиткаат и долг сервисен живот : Нашата решетка за стакло од вино е изработен од смела и �

Хетотон дома украс дома украс дома декор 4 парчиња вештачки цветни салфетки токи свилени цветни салфетки прстени романтични салфетки

DEN 2.67

Дизајнот на цвеќето е исклучителен и елегантен, овие прстени од салфетка се добри украси за салфетки Ти�

Омонс за вино лавици Бар декор дома метална вина стакло држач и решетка за матични софтвер - Под кабинет - Полици за складирање на чаша

DEN 2.33

Големина на држачот за вино со стакло : 60 / 80 / 100cm (L) x25cm (W) x3060cm (H) Материјал : Изработено од метал, висока т�

Orfofe 6pcs морска салфетка тока тока морски животни океански декор трпезариска трпезариска свадба салфетка прстени вечера прстен прстен

DEN 616.00

Декорации на пролетна маса : држачите на салфетки Seahorse се соодветни за сите видови украси за јадење, как�

ПЛАНЕТА 007 Нерѓосувачки челик Гответе Свежо Тенџере Во Стилот На Готвач Пржете тава Со Капак Од Нерѓосувачки челик 2,3 Литри Тава За

DEN 1406.40

Повеќенаменски садови од нерѓосувачки челик за готвење на вашиот омилен чај за подготовка,кафе и млеко

Креативно едноставност Елегантно стакло шише Креативно едноставност држач за вина висино стаклен држач за решетки што висат организатор

DEN 1.67

Лесно за чистење : Нашите лавици за вино со едноставност се едноставни и модерни во дизајнот, погодни за

Организатор на кујнски мијалник на сунѓер, организатор на мијалник, 304 мијалник од не'рѓосувачки челик за мијалник за миење сапун, кади Rustproof,

DEN 3.00

Брзо сад за сушење и отстранлив одвод : дното на решетката за сунѓер е опремено со пластична лента за одв

Zerodeko 3 пара Nailless Pot Earder Pan Организатор решетката wallид монтирање Пан држач Пан Организатор за кујни кујнски саксија држач за кујнски

DEN 1003.20

Стр Држач на капакот на Panидот на капакот : Кујното тенџере за капакот на капакот на wallидот може да заште�

KCGANI 4.5L/1.2GALLON Пластичен диспензерот за пијалоци со шипр за истекување, фрижидер со ладна вода за пијалоци со капакот за заклучување,

DEN 319.84

Послужете ладни пијалоци со стил во секоја прилика, убави и практични Countertop на диспензерот со вода со Spig

Кабилок 3 парчиња кујна магнетна чаша држач од не'рѓосувачки челик фрижидер од не'рѓосувачки челик кафе магнетна wallидна сад за садови за кафе,

DEN 868.80

Не'рѓосувачки челик Магнетна решетка за фрижидер : Дизајнот на адсорпција на магнет го прави едноставен

Фомијес Восок Топење Тенџере 1 Сет Двојно Котел Тенџере, Нерѓосувачки Челик Чоколадо Тенџере Со Handономски Рачка, Топење Тенџере За Чоколадо,

DEN 388.80

Нерѓосувачки Челик Повеќекратна Употреба : Совршен За греење и топење путер, сирење, бонбони, млеко, вос�

Кригла за кафе потопло 2 во 1 телефон безжичен полнач, кафе -чаша потопла за биро автоматско исклучување на свеќа потопла електрична паметна

DEN 1492.80

Полнач за топло и телефонски полнач : Постојат две функции на безжичен полнач и греење на вода, погодни з

Симпатична зајак деца со изолација од шише-не'рѓосувачки челик, термози за кафе-отпорно кафе, издржлив гулаб за топла вода за бебиња 12 унца

DEN 271.84

Белешка за преносот, притиснете го копчето повторно може да го затворите за да избегнете протекување То

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, Дедо Мраз, елк снежен човек Божиќниот цртан

DEN 1171.20

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.