• Новак
Бисери кучиња ѓердан јака со лак за мали кучиња кученце - свадбена јака за миленичиња - симпатична подучна чивахуа јорки додатоци

Бисери кучиња ѓердан јака со лак за мали кучиња кученце - свадбена јака за миленичиња - симпатична подучна чивахуа јорки додатоци

Вреднување на стоката:
DEN 52.16

Пристапност
Во достапна форма

Дизајнер ѓердан за домашни миленици изработени од рачно изработени бисери со висок квалитет на имитација и мека лента Со прилагодлив затворач за накит, беше лесно да се носи и да се вклопи. Боја : црвена, жолта, сина, зелена, виолетова, розова. Фенси кучиња бисери ѓердан се одликува со омбре бисери, како и со појавување на лента лак, лесно да се биде една симпатична принцеза за забава за викенд или совршен подарок за роденден и празник. Тип на ставка : Декорација на миленичиња. Материјал : Состојба на смола : 100% сосема нова и висококвалитетна боја : црвена, жолта, сина, зелена, виолетова, розова пакет Вклучен : 1pc ПЕТ КАТ јака Големина : XS/S/M/L/XL Тип на ставка : Декорација за миленичиња Белешка : 1. Поради рачно мерење, оставете разлика од 0,5-1 инчи. Поради различни монитори и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ортолична облека за миленичиња, голема облека за кучиња, пролетен есен џемпер, средно големо куче Златен ретривер, Бјанму, костуми во

DEN 1.00

Чувајте го вашето куче удобно и не дозволувајте вашето кученце да фати настинка Кул ветре во есен и зима

Куче Бандана-2 Пакувања Идеално Милениче, Дневни Лигавчиња Шамија На Вратот За Мали До Големи Кучиња Мачки, Квадратни Мачки Бандани Јака

DEN 159.84

Големина на бандана за кучиња : 53, 3х53, 3х76, 2 см / 20, 9х20, 9х30 инчи, погоден за мачки од сите големини и кучиња �

Кучиња Кралство Куче Мачка Луксузни 2 Ред Бисери Ѓердан Јака Со Кристално Кристал Шарм За Мало Куче Девојка Кученце Фенси Принцеза

DEN 110.08

Л : Вкупна должина 14"(35),ќе одговара на 12"14"(3035см)вратот Модерен и персонализиран дизајн со безбедносен ел�

Миленичиња Кучешки Скали 3 во 1 Повеќекратна Употреба Со Просторија за Складирање, Дизајн На Салон За Кучиња, Перат и Отстранливи Скали

DEN 0.33

3 во 1 повеќекратна употребанашите скали за кучиња можат целосно да го искористат просторот Капакот на ч

CMNIM Куче Чувар Подароци Шминка Торба Подарок За Куче Негувател Жени Козметичка Торба Куче Чешлање Подарок Торбичка Куче Стилист Фризер

DEN 2.67

МАТЕРИЈАЛ Оваа Двострана Печатена Торба За Тоалети За Чешлање Кучиња Изработена Од Водоотпорна Полиес�

Куче Темперамент И Поводник Постави Куче Градите Ремен Миленичиња Елек Темперамент Со Рачка Прилагодливи Рефлексивни Куче Темперамент За

DEN 159.84

?ГОЛЕМИНАXS : Прилагодлива Големина На Градите : 1315 инчи (3339 см), Прилагодлива Големина на Вратот : 1112 инчи (

Моќен Неми Безводен Сув Шампон За Кучиња + Отплеткување Гумена Четка | Хипоалергично, де-Пролевање и де-заплеткување | 2 Пакет Пакет

DEN 0.67

ЦЕЛОСНО ПРИРОДЕН, НАЈДОБАР СУВ ШАМПОН за КУЧИЊА : Исчистете го вашето куче за помалку од 5 минути, без вод

Амосфун Џвакање Играчка Ноќта На Вештерките Миленичиња Куче Џвакање Залак Играчка Звук Пискање Мустаќи Играчки За Миленичиња Кученце

DEN 0.67

Кога вашето домашно милениче ќе го џвака или исцеди, може да испушта звуци, многу интересни Смешен дизај

Јака за обука на кора од кучиња Zhinging, водоотпорен, полнење на вратот на вратот, далечински управувач од далечински управувач од 500м, три

DEN 2.67

【Три режими : : Оваа хумана јака против кока обезбедува 3 екстремно ефикасни и безбедни режими за обук�

Мали Јаки За Кучиња 3 Спакувајте Блинг Јака Со Ѕвона Чаша За Чивава Јака, Прилагодлива Јака Од Чивава Мала Јака За Кучиња Девојка Минијатурел

DEN 2.67

[ГОЛЕМИНА НА ЈАКА ЗА КУЧИЊА ] Прилагодете ја јаката погодна за целото куче, ве Молиме измерете околу врат

Голема Раса Куче Лижат Мат Со Склопувачки Сад 2 во 1 Дизајн, Смирувачки Третираат Мат Досада &засилувач; Анксиозност Олеснување, Куче

DEN 399.68

1●Силикон За хранаСпакуван со 2 парчиња подлога за лижење+1 Шпатула+1 четка.Кучето лижат душеци се направ

Покачени Чинии За Миленичиња, Куче Од Не ' Рѓосувачки Челик Двојно Куче И Фидер За Храна За Вода За Мачки Ретро Стојат Чинии За Садови

DEN 2.00

Премиум Материјал од нерѓосувачки Челик : Овој сад за миленичиња е изработен од висококвалитетен матер�

SXNBH Прилагодлив Рефлектирачки Ремен За Кучиња Со Рачка За Обука За Пешачење Миленичиња Елек За Ремен За Гради За Средно Големо Куче

DEN 3052.80

Издржлив и мек за мали средни кучиња,на прчивава,Јорки,Пудли,Питбул,булдог итн Елаборирана ткаенина, ле�

Гуагл кучиња уво мафици за заштита на бучава, покритие за зимски врат и уво за миленичиња, кучиња мачки стрес и аспиратор за олеснување

DEN 0.33

Заштита за заштита на бучава од кучиња уво : Погодно е за автомобили, аеродроми, бучни околини и околини �

Абаодам Кадифни Коски Играчки За Големи Кучиња Роденденска Торта Играчка За Џвакање Играчки За Кучиња Миленичиња Џвакање Играчки За

DEN 2.00

Миленичиња Џвакање : ? Изработени од убав и нежен материјал, можат да бидат издржливи и удобни со време н�

Хуаме Куче Колено Заграда, Куче Колено Заграда За Искинати ACL Задната Нога, Луксирачки Патела, Коленото Капа Дислокација, Артритис,

DEN 1046.40

Носење удобност и цврста поддршка : нашата заграда за колена за кучиња нуди сигурно вклопување и удобно�

Големо Седиште За Засилување На Автомобил За Кучиња За Средно Големи Кучиња, Удобно Седиште За Автомобил За Домашно Милениче За Задно

DEN 926.72

1●Седиште За Автомобил За Кучиња со големи Димензии За Средни И Големи Кучиња ● големината на седиштет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.