• Новак
UXCELL A14052200UX0281 0,12 ом 1W 1% толеранција преку фиксни отпорници на метал оксид, 15 парчиња

UXCELL A14052200UX0281 0,12 ом 1W 1% толеранција преку фиксни отпорници на метал оксид, 15 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 110.40

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : метални отпорници на филмот; Оценка на моќност : 1 W Отпорност : 0,12 ом; толеранција : ± 1%. Вкупна должина (приближно) : 6 CM /2.4"; Големина на телото : 3,5 x 10,5 mm /0,14 "x 0,41" (D*L). Главна боја : сребрен тон; тежина : 9g. Содржина на пакет : 15 x метални отпорници на филмот. Име на производот : отпорници на метални филмови; Оценка на моќност : 1 W. Отпорност : 0,12 ом; толеранција : ± 1%. Вкупна должина (приближно) : 6 CM /2.4"; големина на тело : 3,5 x 10,5 mm /0,14 "x 0. Главна боја : сребрен тон; тежина : 9g. Содржина на пакет : 15 x метални отпорници на филмови. Карактеристики на ленти со код во боја, аксијални води, преку монтирање на дупки. Металниот отпорник на филмот е низок шум, стабилна изведба, мал ефект по температура и голема точност. Аксијално олово за лесно монтирање, користено во повеќето домашни апарати, комуникација, инструменти, исто така во безжична електронска опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дшом Рустикален Дрвен Ангажман Венчален Прстен Носител Кутија, Шестоаголна Форма Црн Орев Цврсто Дрво Квадратна Кутија За Чување Прстен 2 Меки

DEN 303.84

[Црн Орев ] : Изработена од висококвалитетно, вистинско дрво од црн орев, оваа прстенеста кутија зрачи со

HOLIBANNA 1PC SACH FARK SACHF HANGERS Панталони Организатор за складирање на Организатор за плакари за плакари за шамија за плакари за зачувување

DEN 211.04

Држете го држачот за закачалка за појас : Специјално е дизајниран за складирање и прикажување марами, ма

Возраст блокови момче креативно мини LED Мала ламба за маса може да се свитка студент Шенјанг ламба топла боја за заштита на очите за читање

DEN 3.33

100% пластика Пластични материјални магнетни игри за деца 812 тактилни за 3 годишно стариот за мали деца, ба

Држач за далечински управувач со знаме на Ел Салвадор со 5 оддели ТВ далечински организатор за складирање на кутии за контролори на грејачи на

DEN 1.67

Пу Направени во САД или увезени Материјал : Организаторот за далечински управувач е изработен од PU, што �

Сад за путер од емајл со капаци, сад со путер од фарма и путер нож со бел путер сад за контра нераскинлив чувар на сад за путер со заптивка на

DEN 1.33

Enderиво изработена чинија Веб емајлиран чинија со путер е изработено од тежок здрав, емајлиран челик од �

CH2010-S/мембрана Запечатена електролитичка ќелија платина електрода. Држач за електрода на електрода со платина електрода на платина

DEN 2.00

Декорација и градежна содржина : Набавка на главни материјали Број на артикал : Електролитичка ќелија Д�

Држач за приказ на знак Dyzd T во облик на двострана табела штанд вертикален стенд-ап знак за рекламни рамки Мени или рамка за фотографии

DEN 1.00

Пакет на производи : Пакет од 1 секој Големина на производот : 3,93 "(100мм) x7 Само за оваа големина вметнете М�

Заштитник на екранот на лаптопот Chambu 2 пакет за HP 2570P анти-сјај/анти-сина заштитник мат филмот меур без мазна како свила, намалете го

DEN 1067.20

Погледнете го името на насловот за конкурентско име на моделот на лаптоп пред да поставите нарачка Тој �

QWORK Wallид монтиран повлечен бариера за ременот, контролна бариера за контрола на толпата со 10 'сребрен појас за продавници за малопродажба,

DEN 279.52

Функција Може да се користи за контрола на толпата и не треба да троши пари и простор на стенот Лесно за

Чаша чај NCQixiao со инфузер и капак, чаши чај со чај со инфузер, дрвена рачка со керамичко кафе со капа за капа за лабава лисја чај 320ml/10.82oz

DEN 2.00

Ретро дизајниран Квалитетен материјал Дрвена рачка против скалинг [Ретро дизајнирана] Оваа керамичка г

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.