• Новак
Поликом VoIP компатибилна Plantronics CS540 безжични слушалки за слушалки и електронски пакет за кабел за интерфејс за далечински управувач - компатибилен со IP телефони на So

Поликом VoIP компатибилна Plantronics CS540 безжични слушалки за слушалки и електронски пакет за кабел за интерфејс за далечински

Вреднување на стоката:
DEN 5744.00

Пристапност
Во достапна форма

Поликом Vo IP компатибилен - Вклучува електронски кабел за интерфејс за далечински управувачи (EHS) Долг век на траење на батеријата : До 8 часа време на разговор - за целодневна употреба и никогаш не пропуштајте соработка со повик : Способност за конференција до четири слушалки на единствена база за лесна соработка. Погодност без раце : Растења за роаминг до 120м/400 стапки за максимална подвижност, слушалки за телефон без рака, никогаш не пропуштајте друг повик со вклучен електронски далечински одговор. Одговорете ги повиците со копчето „Еден допир“ на слушалките. Компатибилни телефони со поликом : Телефони на Sound Point : IP 335, IP 430, IP 450, IP 550, IP 560, IP 650, IP 670, VVX300, VVX500, VVX310, VVX600, VVX400, VVX1500, VVX410.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пренослив Правосмукалка За Автомобили Мини Рачен Правосмукалка со Голема Моќност 6kpa Моќен Чистач За Вшмукување со 3 Додатоци Мал Комплет

DEN 1.67

Влезна порта за полнење : DC Боја на производот : Црна, Сребрена,Розова, црвена големина На Производот : 15, 5

5 компјутери 7.62мм Број на редови: 1 број на иглички по ред: 5 Терминали за приклучок за приклучок за игла P = 7.62mm Крај на таблата/отворање

DEN 1.33

5 компјутери 762мм Број на редови : 1 број на иглички по ред : 5 Терминали на приклучок за приклучок за игла P

ВЕЛВИК 20 парчиња 10-32 х 3/8 Хексадецимален Мијалник Комбо Завртки За Заземјување Зелени Дупчиња/Завртки За Заземјување На Главата

DEN 127.84

Ќе добиете 20 парчиња шестоаголна мијалник комбинирани завртки за заземјување, количината е доволна за �

Случај за молив со голем капацитет, куќиште за печатење со црна мачка, козметичка кеса за училишна канцеларија, трајни канцелариски

DEN 1.00

Голем капацитет : голема големина 8,66 "x133 "(L*H*w) што може да содржи повеќето канцелариски материјали што им

50 Парчиња Дипломирање Кутии За Подароци Украси За Дипломирање Честитки Град Бонбони Кутии Со Златна Ресна, Честитки Чоколадни Кутии

DEN 3.00

Класа На Кутии За Подароци За 2023 Година Рефус : пакетот доаѓа со 50 парчиња кутии за подароци за дипломира

Уохал Женски Плус Големина Активни Хеланки Јога Панталони Со Висок Струк Со Џебна Контрола На Стомакот Тренингот За Трчање Атлетски Нозе

DEN 1.00

изработен од 87% најлон и 13% спандекс материјал, супер истегнете го доказот За Сквотирање и доволно дебел,

Gande 1PCS XD2 HKC серија џојстик прекинувач монолевер рокерски вкрстен прекинувач 2-насочен 4-насочен само-ресетирање на самостојно заклучување

DEN 2.67

Микро прекинувачи Име на Micro Switches Prowuct : JOYSTICK CROSS SWITCH MONOLEVER CROSS ROCKER MASTOR SWITCHMODEL : HKCPA12 CR HKCPA22 CRPOSTION : 2 RATED напон : 1

Кабилок Торба См Издржливост Отпад Ѓубре Облоги Ѓубре Бања И Ѓубре Организатор Торба Задебелени Х Торбичка Држач Кујна Рака Контејнер

DEN 2.33

ХДПЕ ОРГАНИЗАТОР НА КАНЦЕЛАРИСКО ЃУБРЕ 69 парчиња Рачна Кеса За Ѓубре За Домаќинство Торба За Отпадоци З

Заштитно Куќиште Компатибилно Со Куќиштето На Samsung Galaxy A20S Со Футрола За Торбичка Со Ротационен Ремен од 360°, Заштита Од Воено Одделение

DEN 238.24

Компатибилни Модели : Нашата Тешка Футрола За Телефон Отпорна на Удари е совршено Компатибилна Со Samsung Ga

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.