• Новак
Kfjbx вежба стап фитнес стап фитнес домашна јога салата за вежбање абдоминална отпорност на лента за влечење

Kfjbx вежба стап фитнес стап фитнес домашна јога салата за вежбање абдоминална отпорност на лента за влечење

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои - за да ги задоволите вашите различни потреби. Обука за јачина - ефикасно подобрување на вашите мускули, физичка активност и флексибилност. Лесно за носење, дома или на отворено. Вежбите работат со рацете, нозете и грбот. Затегнете го абдоменот. Природен латекс траен и многу еластичен. Различни бои - за да ги задоволите вашите различни потреби. Обука за јачина - ефикасно подобрување на вашите мускули, физичка активност и флексибилност. Лесно за носење, дома или на отворено. Вежбите работат со рацете, нозете и грбот. Затегнете го абдоменот. Природна латекс трајна и високо еластична разновидност на бои - за да се исполнат вашите различни тренинзи на потребата - ефикасно подобрување на мускулите, физичката активност и флексибилноста. Лесно за носење, дома или на отворено, работат рацете, нозете и грбот. Затегнете го абдомензизот : Ширина 5 см, прилагодлива должина 1,5 метри опфаќање : 1 * Белешки за отпорност на опсегот : Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Да се ​​разликуваат од разликите помеѓу различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на ставка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

YFDM Абдоминален мускулен тркало - Спортски абдоминис вежба тркало абдоминални мускули ролери Абдоминална обука за јога фитнес студио

DEN 2.67

★ Абдоминално тркало : Вежбање на целото тело, обликувањето совршено тело не е сон, нелизгачки дизајн на

YQXCC 4 Пакувања за ладење пешкир ледена крпа за вратот, микрофибер ладно крпа, мека студена пешкир за јога, спорт, голф, теретана, кампување,

DEN 203.04

Чекор бр 1 : Потопете го со вода активирајте го вашиот пешкир за ладење со едноставно впивање со вода...

Stobok три нозе тркачки бендови, еластична фирма за јаже јаже еластична вратоврска јаже за роденден на отворено карневалски реле тркачки

DEN 178.88

Пакетот вклучува : ќе добиете 12 парчиња 3 нозе тркачки ленти во 4 бои, вклучувајќи црвена, жолта, сина, зел�

Фитнес тракер со шалтер/калории/стоперка, трагач за активности, здравствен тракер со монитор на отчукувањата на срцето, тракер за спиење,

DEN 3.33

Гледачот на фитнес tracker за жени и мажи ја следи вашата активност цел ден автоматски, вклучувајќи чекори �

Сончев -куќа отпорен бенд сет, повлечете ги опсезите за помош - опсег за отпорност - опсег за мобилност за напојување за обука за отпорност,

DEN 1.00

Трајни и квалитетни ленти за влечење : лентите за отпор се изработени од природен латекс материјал, што �

Женски прстени модна вода капка сребрена кубна цирконија венчален прстен невестински прстен за ангажман на ринезон за жени накит бохо прстени

DEN 2.00

Покриеност уникатен дизајн удобност вклопување прстен жени мажи мажи не'рѓосувачки челични прстени мо�

Змеј меч сива тула wallидна текстура Премиум густа јога мат Еко пријателска гума здравје и фитнес не лизгачки душек за сите типови јога

DEN 2.33

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.