• Новак
Држач за таблети, ротирачки 180 степени преносен преносен телефонски штанд со повеќе агол прилагодување трајно носење за дома

Држач за таблети, ротирачки 180 степени преносен преносен телефонски штанд со повеќе агол прилагодување трајно носење за дома

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилност : Телефонскиот штанд е компатибилен со повеќето големини на мобилни телефони и таблети уреди на пазарот, со широк спектар на практичност Опсег на апликација : Работното биро за држачи на таблети е практичен додаток за десктоп, погоден за разговор, гледање видео, читање, снимање, пребарување на Интернет или играње игри. Прилагодување на мулти агол : Стабилниот штанд за ротациони поддржува прилагодување на повеќе агол од 0 степени до 180 степени за да се добие претпочитаниот ефект на гледање. Издржлив материјал : држачот на мобилниот телефон е изработен од легура на алуминиум. Силиконската подлога на дното и штандот може да го заштити вашиот телефон од гребнатини. Преклопување и преносно : штандот за биро е преклопен, кој е лесен за чување и носење, погодно за патување, дома, канцелариска употреба. Компатибилност : Телефонскиот штанд е компатибилен со повеќето големини на мобилни телефони и таблети уреди на пазарот, со широк спектар на практичност. Опсег на апликација : Работното биро за држачи на таблети е практичен додаток за десктоп, погоден за разговор, гледање видео, читање, снимање, пребарување на Интернет или играње игри. Прилагодување на мулти агол : Стабилниот штанд за ротациони поддржува прилагодување на повеќе агол од 0 степени до 180 степени за да се добие претпочитаниот ефект на гледање. Издржлив материјал : држачот на мобилниот телефон е изработен од легура на алуминиум. Силиконската подлога на дното и штандот може да го заштити вашиот телефон од гребнатини. Преклопување и преносно : штандот за биро е преклопен, кој е лесен за чување и носење, погодно за патување, дома, канцелариска употреба. Компатибилност : Телефонскиот штанд е компатибилен со повеќето големини на мобилни телефони и таблети уреди на пазарот, со широк спектар на практичност2.

Главните карактеристики

Item Type:
Phone Stand
Material:
Aluminum Alloy, Silicone
Maximum Load Capacity:
5kg
Package List:
1 x Phone Stand:

Избор на клиент

Дизни Кошмар Пред Божиќ Кожен Ранец-Девојки, Момчиња, Тинејџери, Возрасни-Кошмар Пред Божиќ Џек Скелингтон Вештачка Кожа 14 Инчен Ранец

DEN 584.64

Кошмар Пред Божиќ : Изработен од издржливо симулирано кожено зрно и мери 14"H X 11"W X 4 Дизајниран За удобнос�

Зеродеко 36 Парчиња Мултифункционална Кука За Капа Решетка За Палто Монтирана На Ѕид Наметка За Крпи Со Повеќе Закачалки Држач За Капа За

DEN 2.67

Пластика Леплива Кука За Капаче : + декор ЗА СОБАНаредете ги куките како и да сакате да создадете стилски

Волфронт Електромагнетниот Вентил Серпентина Бакар 2w Серија Индустриски Женски Додатоци За Директно Движење За Вода Воздух Гас, Горива,

DEN 2.67

Широк Спектар На Апликации : Може да се примени на различни електромагнетни вентили, широк спектар на ап

Кеси И Ролни За Складирање ножеви, Восочени Платнени Готвачи Држач За Носач На Ножеви, Ножеви За Готвење И Торба За Завиткување Прибор, 7 Џебови

DEN 1.67

●Издржлив Материјал ● Торбата За ролна Со Нож На Готвачот е изработена од густо восочено платно, водоо�

Инхомер Мачка Шема Големи Перење Попречува Водоотпорен Склопувачки Облека Попречува Кошница За Облека Играчка Организатор, Дома Декор

DEN 3.33

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

море желка зајдисонце Печатете Корпа За Перење,Корпа За Складирање Што Се Склопува,Складирање Во Домаќинството За Облека, Постелнина,

DEN 1499.20

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : корпата за перење е две големини : дијаметар" с "13,8 инчи висок 16,5 инчи; дијаметар" м " 5,7 и�

4 Квадрати За Позиционирање, Стегач Со Прав Агол, Стегач За Агол Од 90 Степени, Алатка За Обработка На Дрво Л-Тип Аголна Стегач За Рамки За Слики,

DEN 1.33

Професионални Алатки За Обработка На Дрво : Дизајнирани да бидат прицврстени на кутии, рамки за слики, к�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.