• Новак
Oyaоја Миа мачка очите гел нокти Полски мачка око 9Д гел полски, камелеон магнетски гел со прекрасен силен пигмент

Oyaоја Миа мачка очите гел нокти Полски мачка око 9Д гел полски, камелеон магнетски гел со прекрасен силен пигмент

Вреднување на стоката:
DEN 734.40

Пристапност
Во достапна форма

Магнетско 9Д мачко око Носење со висок сјај за 2-3 недели. Ефект на очите на мачката и промена на бојата од различни агли на гледање. Полска боја на гел - Лек под LED или UV ламба - шише 15 ml. Бесплатен магнет со секоја нарачка, лесен за примена!. Секоја жена има дива мачка внатре. Подготвени да скокаат, чекајќи совршен момент. Изведете ја „„ Дивата мачка “од вас, со новиот лак за гел за очи на мачки, натопено од oyaоја Миа. Со овие високо пигментирани гел полски боја ќе се добиете за неколку секунди одличниот ефект на очите на мачката. ** Потребен е магнет (*не е вклучен) за да се создаде ефектот на окото на мачката. (Мора да го поднесе работ на секоја нокти). Исчистете ја прашината само со четка или сува памучна топка. Нанесете тенок слој на основното палто. Сушете за 30-45 секунди под LED светилка или две минути под УВ-ламбата. Нанесете тенок слој на гел-лак за '’Cat Eye'’ ’и исушете 30-45 секунди под LED ламбата или две минути под UV светлото. Нанесете 2 -ри слој на лак за исечен гел за очи. Внимание, не излечете го под ламбата сега. Ставете го магнетниот стап над ноктите додека не се појави линијата за очи на мачката, а потоа излечете со UV или LED светилка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за картички за мобилни телефони Arlgseln, 6 картички мини безбеден паричник за ракав за ракав за лепила за чанти за чанти за чанти на паметен

DEN 143.36

Компатибилност : Поддржува повеќе од 4,0инчни телефони, како што се : i Phone 11 Pro Max / 11 Pro / XS Max / XR / XS / 7 / 8 / 6 S PlSams

Случајна кутија за молив во пустина, австралија крајбрежни карпи, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, изгорена портокалова

DEN 271.84

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

Сазуву Камшик Девојка Подароци Козметичар Подароци За Жени Шминка Торба Убавина Уметник Дипломирање Подарок За Нејзиниот Роденден

DEN 2.00

Камшик Девојка Подароци Идеи : дали сте во потрага за забава подароци за вашите пријатели? Го имаме подг�

ЃСИМОН 148 Парчиња Налепници За Цветни Прозорци Од Пеперутка Пролет Налепница Против Судир Летни Цвеќиња Дрво Се Држат За Детска Соба

DEN 95.68

?●Прекрасен комплет за декорација на пролет и лето ● : ќе добиете 9 налепници за прозорци со пролетни мо�

Кутија за складирање на кутија за складирање на кутија за кутија за складирање и кутија за складирање на кутија за складирање на кутија за

DEN 1.00

МЕШ Транспарентна кутија за складирање челична кутија за складирање на рамки водоотпорна и кутија за с�

Н / Торба За Шминка Жени Двослојни Организатори На Патувања Со Голем Капацитет Козметички Кеси Водоотпорна Најлонска Шминка За Миење

DEN 417.60

Новата козметичка кеса со голем капацитет лесно се чува на дофат на раката Пуштете се, држете се подалек

Сад За зачини Повеќенаменски Стаклени Чинии За Натопување Поставете Јасни Чинии Со Сос Што Може Да Се Натопи/Јадења За Сос Од Домати, Соја, СКАРА

DEN 1286.56

Рачно нанесениот дизајн на глазура обезбедува свиленкаста мазна завршница Направено од стакло, светло

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.