• Новак
Вакци од не'рѓосувачки челик - изолирана чај од чај со рачка и капак. За топол и ладен пијалок 10 мл црн мат

Вакци од не'рѓосувачки челик - изолирана чај од чај со рачка и капак. За топол и ладен пијалок 10 мл црн мат

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

☕ Изолираната кригла за кафе има удобна рачка што одговара на повеќето раце, што е погодно за држење и ставање Значи, вие пиете кафе цел ден. Содржат лизгачки капак.; Лизгачкиот капак е доказ за протекување. Овие еколошки капаци се целосно без БПА. ☕ Вакуум изолирано кафе кригла е направена од не'рѓосувачки челик од храна 18/8. Напредната обложена боја никогаш нема да 'рѓа, олово и издржлива. Елегантен мат финиш, долготрајно, без гребење, пилинг или бледнее. ☕ Вакуумската изолирана чаша за кафе е лесна за зафаќање. ???-?????? ??????? За да бидете сигурни дека вашите раце остануваат суви. Технологијата на вакуумска изолација со двојни wallидови одржувајте го кафето топло за 4+ часа, пијалоци ладно 10+ часа. ☕ Чагите за патување со кафе се лесни за миење или миење на рака во горниот дел од машината за миење садови. Толку погодно, нема потреба да се грижите за чистење. Пакетот вклучува 1 кригла изолирана од не'рѓосувачки челик, 10 мл, со 1 капаци. Широко дно што му овозможува на чашата да седи стабилно и безбедно, затоа не вртете лесно. ☕ Изолирана кригла со кафе со рачка и капакот има различни намени и погодни за различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гумачи на гумени браници со воздух, 4 парчиња надградени совети за гума од пржење на воздухот, силиконски јазичиња, гумени јазичиња, гумени

DEN 2.00

Гумани браници со фрајер : Нашите гумени јазичиња се изработени од врвна храна силиконски, нелизгачки, о

Hanabass Fring Tan рачка ракави за пржење тава рачки ракави домаќинства чајнички рачки рачки на ракав чајник со изолирана обвивка Декоративна

DEN 143.84

Изјавување и еднократно, перформанси со висока цена Добри материјали за крпа, пријателски за кожата, из�

MBBJM Вода чаша за складирање решетката за складирање чаша за складирање на чаша сув чај чаша двојно мозоци за домаќинства за канцелариски

DEN 7006.40

Материјал : Метал, тесен, издржлив и долг животен век Изглед : Овој производ е најпопуларен минималистич�

Ханабас 2 парчиња роза од салфетки за салфетки за забави Декор на салфетка за салфетка за маса западна маса декор свадбени салфетки

DEN 148.80

Декорации за салфетки за в Valentубените : ? Бакли од салфетки фино занаетчиство обезбедуваат исклучителни

Подароци за државјанство на САД. Опуштете се на Гринго Јас сум нова американска граѓанин имигрантска кригла. Идеја за подароци за Мексиканците

DEN 0.33

Дали имате роденден, дипломирање или годишнина од денот и не можете да најдете подарок? Чагите прават од

Леб од леб од леб, секачи за секач со путер ножеви: секачи за жица од сирење 3 парчиња не'рѓосувачки челик лесен и брзо сечење тврд или полу

DEN 2.67

【Производство со висок квалитет】 : Со овој чистач на сирење од не'рѓосувачки челик, ќе ја користите ова�

Новванг 12 парчиња Божиќни торбички торби, Божиќни подароци торбички за еднократно Божиќно шопинг торби Божиќни намирници Божиќни

DEN 1.67

Полипропилен, неткаен 【Пакетот вклучува】 Постојат 12 брои Божиќни торбички торби во 6 различни стилови,

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.