• Новак
Zhengguifang Professional 63803 3803 RS 3803-2RS хибридно керамичко лежиште 1 компјутер запечатен аголен контакт со двојни редови SI3N4 топка лежишта 17267 mm

Zhengguifang Professional 63803 3803 RS 3803-2RS хибридно керамичко лежиште 1 компјутер запечатен аголен контакт со двојни редови

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Грубост на површината : РА 0 Број на модел : 3803 RS 63803 RS хибидно керамичко лежиште. Капацитет на вртежен момент : 17x26x7 mm. Што е хибеидно керамичко лежиште? Керамичко хибридно лежиште е комбинација на керамички топки и квалитетни челични прстени. Структура на лежишта : 52100 Хром челик надворешен прстен и внатрешен прстен + SI3 N4 керамички топки + најлон кафез + маст + запечатени = хибични керамички лежишта. Грубост на површината : РА 0. Број на модел : 3803 RS 63803 RS хибидно керамичко лежиште. Капацитет на вртежен момент : 17x26x7 mm. Што е хибеидно керамичко лежиште? Керамичко хибридно лежиште е комбинација на керамички топки и квалитетни челични прстени. Структура на лежишта : 52100 Хром челик надворешен прстен и внатрешен прстен + SI3 N4 керамички топки + најлон кафез + маст + запечатени = хибични керамички лежишта. Што е хибеидно керамичко лежиште? Керамичко хибридно лежиште е комбинација на керамички топки и квалитетни челични прстени. Кои комбинираат зацврстени челични прстени со тркалачки елементи изработени од керамички материјали со високи перформанси, се сè попопуларна опција за барање апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хибрид-120КИТ 120 Вати Кабел/18 Волти Безжичен Хибриден Пиштол За Топол Лепак Со Целосна Големина-Батерија &Засилувач; Вклучен Полнач

DEN 3.33

Модел# хибрид120 пиштол за лепило работи на 8 стапки КАБЕЛ за напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА или батери�

Земете Тајландски Вистински Потекло Смешни Аквариум Чување, Ми Се Допаѓа Аквариум Чување И Можеби 3 Луѓе, Аквариум Чување Скала Нараквица

DEN 1.00

Аквариум Чување Врежан Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквица Совршен подарок за секого на посебен ден Да

Плоштадот Pressхфзе Притиснете На Ноктите Сребрени Лажни Нокти Лепак Со Средна Должина На Ноктите За Жени Целосно Покријте Сјајни Лажни Нокти

DEN 2.67

Пакет : има 24 парчиња симпатична средна преса на ноктите во пакување, поделена на различни големини, сиг�

Шкотска Црна Овца Држач За Далечински Управувач/Кади/Кутија/Послужавник со 5 Прегради Стп Кожа Организатор Со Симпатична Печатена Шема

DEN 0.67

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Мали 8,3"(Л) х 2,9"(В) х 4,7"(Н), големината одговара за сите видови мобилни телефони, одржув�

Ликсада Фитнес ЛАТ И Лифт Макара Систем Кабел Машина Приврзаност Рака Бицепс Трицепс Бластер Рака Сила Обука Домашна Салата Тренингот

DEN 1.00

ВИСОК КАПАЦИТЕТ ЗА ТЕЖИНА НА ИГЛАТА за ПОЛНЕЊЕ : Способен да издржи до 150 килограми тежина со ременот за �

2 парчиња 13 Писмо За Документ За Проширување На Билетот За Организатор На Хартија Хармоника Големи Резерви Пластична Хармоника Канцеларија

DEN 1.33

ПРОШИРУВАЊЕ НА ПАПКАТА Со ДАТОТЕКИ А6 ХАРМОНИКА ПАПКА ПРИЕМОТ ОРГАНИЗАТОР ВИНОЖИТО ДОКУМЕНТ ОРГАНИЗАТ�

4 пакувања Организатор На Облека За Гардероба, облека за организатор на фиоки Што Се Перат, Организатор За Складирање На Преклопена Облека За

DEN 1.00

?[Преклопен И Уреден] : организаторот на Фиоката може да се преклопи Значително подобрете го користењето

ИЖЈ Балкон Огради Виси Преклопна Маса Трпезариска Маса Слободна Маса, Не Е Лесно Да ' Рѓа, Може Да Се Стави На Отворено Долго Време, Висината На

DEN 4427.04

Прилагодлив дизајн : Направен за да одговара на која било палуба, двор или ограда на балкон, оваа висечка

Кангдд Случај за iPhone 14 Pro, Луксузни Bookstyle Исчисти Прозорец Вистинска Кожа Магнетни Флип Штанд Заштитни Телефон Случај Покритие за iPhone

DEN 1.33

Компатибилност : флипкуќиштето е компатибилно само со Iphone 14 Pro(6,1 Инчен Дисплеј 2022 Објавен ), не одговара �

Сензоркан Автоматски Сензор БЕЗ Батерии ОД 13 Литри Кујнски Корпа За Отпадоци СО Адаптер За Напојување, Овална Форма Корпа За Ѓубре Од

DEN 1599.84

Апсорбх филтрира Испарливи Органски Соединенија (VOCs) Американското Здружение За Бели Дробови вели Дека

Конектори 1pc Висококвалитетен Тенок Надворешен Двд Диск USB 3.0 Пренослив ЦД/ДВД+/ - RW Диск/ДВД Плеер За Лаптоп Цд Ром Режач Компатибилен

DEN 3.00

Описи : Карактеристика} Голема Брзина На Пишување И Читање} Макс 8х Двдр Брзина На Пишување И Максимум 24х

Џодсон Гел Лак За Нокти Стартер Комплет 10 Бои Црна Бела Розова Зелена Впие гел лак Погоден За Сите Сезони Без Бришење Гел Лак Сет

DEN 111.84

Гел лак за Нокти : 10 геллак во боја содржи класични црнобели бои, што е секогаш разноврсно Светло розова �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.