• Новак
Подигнете се повлечете ја шипката за закачалка, прилагодлива 17-45 инчи гардероба железничка лифт за склопување на плакарот Алумиретрактна гардероба закачалка за г?

Подигнете се повлечете ја шипката за закачалка, прилагодлива 17-45 инчи гардероба железничка лифт за склопување на плакарот Алумиретрактна

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

▼ Трајната алумина : Повлечете ја железничката гардероба е конструирана од алуминиумска легура со третман на оксидација, голема јачина, нема да кородира, не само што ги задоволува потребите на леснотија, туку и обезбеди издржливост и практичност од прва класа ▼ Прилагодлива ширина : Погодно за внатрешна ширина на гардеробата : приближно 450-1150мм (17,7 "до 45,2"), ширината на цевката може да се прилагоди заради неговиот телесен дизајн, така што добро одговара на гардероба. Високо место на кое не можеме да го достигнеме, заштедете простор на вашиот плакар. Нашата закачалка за лифт за гардероба дава можност да ги монтира шините повисоки отколку што може да се достигне како резултат на хидрауличниот систем на влечење, оставајќи простор на дното на закачалката или полицата за да го спаси вселенскиот гардероба. ▼ Заштеда на простор : Направете целосно користење на високото место што не можеме да го достигнеме, заштедете простор на вашиот плакар. Нашата закачалка за лифт за гардероба дава можност да ги монтира шините повисоки отколку што може да се достигне заради хидрауличниот систем на повлекување, оставајќи простор на дното на закачалката или полицата за да го зачува просторот за гардероба. ▼ Повеќенаменска : Додадете дополнителен простор за виси за продавница за малопродажба, дома, работна соба или просторија за танцување. Совршено за ходник, влез, спална соба, плакарот, перална или балкон. ▼ Лесно за инсталирање : Може да се инсталира на кабинетот или на површината на wallидот, многу удобна, перфорирана инсталација, многу цврста, повеќекратни големини, слободно прилагодливи. ▼ Трајната алумина : Повлечете ја железничката гардероба е конструирана од алуминиумска легура со третман на оксидација, голема јачина, нема да кородира, не само што ги задоволува потребите на леснотија, туку и обезбеди издржливост и практичност од прва класа. ▼ Прилагодлива ширина : Погодно за внатрешна ширина на гардеробата : приближно 450-1150мм (17,7 "до 45,2"), ширината на цевката може да се прилагоди заради неговиот телесен дизајн, така што добро одговара на гардероба. Високо место на кое не можеме да го достигнеме, заштедете простор на вашиот плакар. Нашата закачалка за лифт за гардероба дава можност да ги монтира шините повисоки отколку што може да се достигне како резултат на хидрауличниот систем на влечење, оставајќи простор на дното на закачалката или полицата за да го спаси вселенскиот гардероба. ▼ Заштеда на простор : Направете целосно користење на високото место што не можеме да го достигнеме, заштедете простор на вашиот плакар. Нашата закачалка за лифт за гардероба дава можност да ги монтира шините повисоки отколку што може да се достигне заради хидрауличниот систем на повлекување, оставајќи простор на дното на закачалката или полицата за да го зачува просторот за гардероба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Преносна Водоотпорна Торба

DEN 680.00

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Фенси опосум за спиење за слепите маски за очи, симпатична сенка на очите, смешна ноќна покривка со прилагодлива лента за жени мажи

DEN 1.00

Материјал со врвен квалитет Прилагодлива маска за ролетникот Користете полиестер+еластични ленти Мас�

MHYFC 3 слој преклопување алатки за алатки мултифункционални пластични куќишта за одржување на домаќинството за одржување на електрична

DEN 12699.68

Погоден е за семејни и индустриски алатки за чување брзо, погодно, уредно губење и подобрување на ефикас

ЕНЕВОТКС Модерни Коктел Салфетки Големо Пливање Нилски Коњ Прекрасни Салфетки За Животни Декоративни 20 Х 20 Инчи За Семејни Вечери,Свадби,

DEN 1.67

Пакетот Вклучува : Комплет од 4 Салфетки со големина од 20 Инчи на 20 Инчи Додадете допир на час на вашата т�

АБН РВ Кингпин за заклучување на манжетната за заклучување на спојката - 2,7in дијаметар Анти -кражба на кралот и се заклучува за полу -трејлер

DEN 3.00

[ОДГОВОР Кражба] : Заштитете ги вашите приколки за RV и комунални услуги од грабеж или неовластено влечењ�

Џеб симпатична аксолотл со знаме на автомобили 12 × 18inches прозорец клип банер возило на отворено декорација на автомобилски приврзок

DEN 630.40

Печатење со целосна ширина, 100% полиестер, двострана шема Ова знаме може да се користи во кое било време и

Тенок фит костуми за мажи Машки есен и зимски костуми со долга ракава топла линија во боја што одговара на врвните панталони две парчиња

DEN 1172.80

100% полиестер Jeanан шорцеви за тинејџери Велосипедистите шорцеви поставија затворање памучни шорцеви за

Пумпа За Воздух за Стапала, Луксузна Пумпа За Воздух Со Голем Волумен Со 3 Млазници За Поврзување Со Големина, За Прстен За Пливање, Чамец

DEN 427.20

Изработен од оксфордска ткаенина и пластичен материјал, тој е издржлив во користењето Пумпата работи с�

Кутија За Складирање Фиоки за кабилок Кутија За Складирање Козметика Кутија За Складирање Јасен Организатор Кутија За Ракавици Повеќеслојна

DEN 683.20

ПС Кутија за Складирање козметика : Практичната кутија за складирање е погодна за поставување на каде б�

Нпкгвиа Countertop Организатор 360 Ротирачки Прилагодлив Организатор На Шминка Козметичко Складирање Со 3 Организатор За Навивање Четка

DEN 844.80

100% Пластика Изработен е Од Висококвалитетен Пет, Пвц И Материјал од нерѓосувачки Челик, Обезбедувајќи О

Улична облека за машка облека на Нуријанге Хип Хоп директно широко нозе обични фармерки лабави се вклопуваат панталони за тексас

DEN 479.84

80% памук, 20% полиестер Затворање на патент Материјал за миење Материјал : 80% памук, 20% полиестер Мека за до�

Гармин Цртичка Камера Тандем, Предни И Задни Двојна Леќа Цртичка Камера Со Внатрешни Ноќно Гледање, Пред-Со Кои Се Соочува Објектив

DEN 201.44

Производ 1 : камерата со џебна големина има две леќи со видно поле од 180 степени кои снимаат во тандем за д

120 парчиња Двојна Среќа Конфети Маса Конфети Свадба Фланелен Хартија - Сече Кинески Традиционални Свадба Декорација Материјали За

DEN 0.33

Пакетот вклучува : 120 парчиња Свадба Празнична Декорација збор Кинеско Сечење Хартија : Кинеска Традици�

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Организатор На Шминка Чанта За Чување Шминка Девојки, Црвено Зелено И Бело Знаме На Месечината

DEN 192.00

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.