• Новак
Јога тренинг Беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, 2 парчиња поставени со ребрести ласкави изрез на врвот

Јога тренинг Беспрекорни комплети со ребрести дизајн за жени, 2 парчиња поставени со ребрести ласкави изрез на врвот

Вреднување на стоката:
DEN 575.84

Пристапност
Во достапна форма

90% најлон, 10% спандекс Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Моден врв-да направиме повеќе моден фактор во овој сет на јога, ние го спаруваме со нашиот ребрестиот врв за целосен изглед. Купете со ласкаво деколте и широки поставени ленти ќе ве натераат секогаш да останете во првите редови на модата. Материјалот обезбедува соодветно вклопување, давајќи ви доверба и поддршка за какво било тренингот. Дизајн на половината-Класичниот сет на јога обично се лизга надолу заради лабавата половината, што ги збунува многу клиенти длабоко. За да го решиме ова прашање, ние дизајниравме вкрстено половината со силиконска лента, која може да ја зајакне половината. Покрај тоа, вкрстениот половината може да ја подобри естетиката на хеланките, што ве прави поелегантни. Дизајн на странични џебови-во општо, ние претпочитаме да носиме мобилен телефон или клуч за да одиме на работа или да работиме. За да ги чуваме овие предмети, ги дизајниравме џебовите од двете страни. Кога ќе вежбате со овој сет, можете да го ставите мобилниот Телефон, клуч или кредитна картичка во вашиот џеб. Собата на џебот може да го држи мобилниот телефон, не треба да се грижите за собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дуоуи сино бикини бикини бикини без грб лето секси секси сијамски жени печати плажа, сет за капење за капење за капење за капење за пливање

DEN 0.67

100% полиестер 【Подароци за жени】 Летна голема промоција ✔✔buy 1 добијте 5% Затворање на ленти розови врво

Conенски корсет секси цветни чипка завиткани бисти бистири без ниски тенок рамо тенок култура корсети резервоар врвна забава клуб

DEN 255.84

Y2 K плус големина Направени во САД и увезени Ви благодарам многу за вашиот избор, проверете ги деталите з

Bluseенски плус големина блузи со кратки ракави со кратки ракави, кои излегуваат на врвови, цветни печати лабави вклопуваат графички маички

DEN 1.67

☎Ако имате какви било прашања или проблеми за време на процесот на купување, или имате какви било пробл�

Памучни постелнина шорцеви за жени 2023 летни еластични половини удобни шорцеви џебни колено должина од шорцеви во Бермуда со влечење

DEN 0.33

100% полиестер Направени во САД или увезени Athicените шорцеви на жените на жените, атлетични шорцеви на жен

Резервоар за тренингот врвови за жени летен блок без ракави геометриски тунични врвни леопард крпеници скриени врвови на стомакот

DEN 119.84

? Материјал : резервоар за жени, меки и удобни, пријателски за кожата и дише Се мие и носи добро Заедно и у�

2 компјутери прилагодливи работни капачиња, буфантна капа со копче за истегнување на лентата за вртење на грбот за жени сончоглед

DEN 223.84

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.