• Новак
Лалео далеку инфрацрвена подлога за греење за целосен грб, подлога за греење на тежина за олеснување на болката, густа матрица од 121 жад камења

Лалео далеку инфрацрвена подлога за греење за целосен грб, подлога за греење на тежина за олеснување на болката, густа матрица од 121 жад

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Ние прифаќаме природен џед камен како материјал, кој е многу поефикасен, подлабок продорен, може да се постигне повисока температура и подолго последно инфрацрвено загревање, споредувајќи со конвенционална електрична потопла подлога Користете загреани камења да бидат поставени на телото за да се релаксираат напнати мускули и да се зголеми локалниот проток на крв, доколку се користи. Ова е форма на терапија која често се користи во бањата околини. Оваа подлога за греење е дизајнирана да остане на место во текот на вашата сесија за третман. Користете само 30 минути на ден (или како што е препорачано од вашиот лекар) за да го зголемите протокот на крв и да ја намалите болката и напнатоста на мускулите. Далечните инфрацрвени природни жад и турмалинските влошки за греење се совршено меки, флексибилни обвивки околу дел од телото за да се олеснат напнатоста на мускулите каде што луѓето ја доживуваат. Совршено за лекување на болки во мускулите во грб, рамо, абдомен, нозе, раце, итн. Ние прифаќаме природен џед камен како материјал, што е многу поефикасно, подлабоко продорен, може да се постигне повисока температура и подолго последно инфрацрвено греење, во споредба со Конвенционална електрична потопла подлога. Користете загреани камења да бидат поставени на телото за да се релаксираат напнати мускули и да се зголеми локалниот проток на крв, доколку се користи. Ова е форма на терапија која често се користи во бањата околини. Оваа подлога за греење е дизајнирана да остане на место во текот на вашата сесија за третман. Користете само 30 минути на ден (или како што е препорачано од вашиот лекар) за да го зголемите протокот на крв и да ја намалите болката и напнатоста на мускулите. Далечните инфрацрвени природни жад и турмалинските влошки за греење се совршено меки, флексибилни обвивки околу дел од телото за да се олеснат напнатоста на мускулите каде што луѓето ја доживуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кленплус 2 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Малезија Знаме Печ Знаме Амблем Костим Униформа Воена Тактичка Везена Апликација Закрпи Декоративна Поправка

DEN 2.67

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Линеба Осветли Коцки Мраз, 24 Пакети Повеќебојни Лед Коцки Мраз За Пијалоци Со Менување Светла, Водоотпорна Блескава Трепкачка Коцка Мраз

DEN 1.33

? 24 ПАКУВАЈТЕ ОСВЕТЛИ КОЦКИ МРАЗ : Едноставно ставете ги овие коцки во вода за автоматски да светнат, изг�

МИАХАРТ 30 Парчиња Хартија За Дипломирање Капи За Дипломирање Хартија За Дипломирање Капа За Дипломирање Прилагодлива Хартиена Круна

DEN 142.24

Пакетот вклучува : 30 парчиња хартија за дипломирање круна капи; 1 стил дизајн, доволно количество за деца

Скриј резервен Клуч Лажен Рок-Изгледа &засилувач; Се Чувствува Како Вистински Камен Рок, Сива Камуфлажа Камен Пренасочување Безбедно

DEN 2.33

☁ Држач за клучеви тоа изгледа исто како, добро карпа ќе ви се допадне многу ☁ Тој не е само практична к�

Ххххдхдп Температурен Монитор М4 Паметен Опсег 4 Фитнес Тракер Часовник Спортска Нараквица Отчукувањата На Срцето Крвниот Притисок Нараквица

DEN 3.33

Тип На Производ : Паметна Нараквица Со Мала Моќност Големина На нараквица : 230мм * 20мм * 2,3 мм Големина На Т�

Винил 8Х6ФТ Застрашувачки Џиновски Кловн Фотографија Позадина Црвена Бела Лента Карневалска Фотографија Позадина Фото Кабина Студио

DEN 168.64

❉ Материјал : Винил ; Големина : 8Х6 стапки(94 х 70 инчи) Боја : живописна боја, обрасците се печатат со помош �

Средно Човечки И Домашни Миленици Пепел Виолетова Керамичка Кремација Глина/Зиша Урни Четири Убави Женски Обрасци Меморијален Погреб

DEN 0.67

Големина : W14cm*H10cm(5Кина Јиксинг Зиша Површината е светла и мека, а бојата е сјајна, а штом ќе ја допрете, зн

Фиока Рачки Јапонски Цветни Повикува Мачка Р В Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава

DEN 223.84

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Fall Среќен Ден На Благодарноста Торба За Перење со Ремени За Рамо Торба За Ранец За Перење Затворање На Врвки За Виси Пречка За Патување

DEN 287.84

●Капацитет ОД 100 ЛИТРИ;нашата големина на торбата за перење е : 14,5 (дијаметар) x 29,3 со капацитет 100 L, што е �

Уреди со директно Сечило, Сад, GFCI, Отпорни На Манипулации, Одделение За Комерцијална Болница, Само Тест, 20a 125V, 2-Пол 3-Жична Заземјување,

DEN 2.67

Типот на производот е Уреди Со Директно Сечило, Сад, GFCI, Отпорен На Манипулација, Одделение За Комерција�

Кујна Тапа Душеци 2 Парчиња Кокос Летно Време Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Абсорбента Тапа Контра Мијалник Вода Дамки

DEN 0.33

€2 Пакет Славина Прскање Фаќач На Прскање ● микрофибер тапа обвивка абсорбента мерка приближно 15 x 5,5 ин

Дрво знаци Виножито гордост Лезбејски геј ЛГБТК дрво плакета ЛГБТК, вие вие ​​геј виножито wallид уметност рустикален wallиден украси

DEN 2.33

Материјал : еколошки дрво, еднострано Производите се дизајнирани и направени во САД ; Големина : 8x8in / 20x20cm

Фитинзи за Црево отпорни На истекување Машки Навој Директно Шестоаголен Спој Брадавица Цевка Врска 304 Фитинзи Нерѓосувачки Челик Нишка 1/2

DEN 201.44

Брзиот конектор за спојување на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранувањ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.