• Новак
Алатка за тестирање на оптички влакна Kelushi SC/UPC-SC/APC SM (9/125) OTDR лансирање кабел за продолжување на кабелот OTDR Dead Zone Eliminator

Алатка за тестирање на оптички влакна Kelushi SC/UPC-SC/APC SM (9/125) OTDR лансирање кабел за продолжување на кабелот OTDR Dead Zone

Вреднување на стоката:
DEN 1171.20

Пристапност
Во достапна форма

1 Мајно се користи за да се собере слепиот простор OTDR тест. Помогнете да ги минимизирате ефектите од пулсот за лансирање на OTDR врз неизвесноста на мерењето. "Опис на производот : Главно се користи за сочинување на слепиот простор OTDR тест. -SC/APC OTDR лансирање на кабелски тип на влакна Еден режим (9/125) бранова должина SM 1310/1550 Тежина 800g.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уонгфи Ѕид Монтиран Топлина Само-Придвижуван Камин Шпорет Вентилатор Тивка 4 Ножеви Алуминиум Ефикасно Топло Голема Соба Дрво Најавите Режач

DEN 2.67

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

3М 2552 Круг -0,813 -1000 сребрена акрилна амортизација на леплива лента за фолија, -25 до 175 степени температура на перформанси на Фаренхајт,

DEN 3.33

Се користи за апликација во вибрирачки панели и членови на поддршка Го намалува резонантниот шум, вибра

Женски Рамни Чизми Чизми Со Широк Глужд Стилски Чизми Со Реси Чизми Со Врвка Лесни Клинови Есенски Чизми Чевли Каузални Дами Снежни Чевли

DEN 1.67

100% Синтетичка Кожа чизми за жени чизми до глужд чизми за жени чизми до глужд широки чизми за жени чизми д

Honwenleенски плус големина јога шорцеви високи половини велосипедисти тренингот атлетски трчање на стомакот за контрола на стомакот со

DEN 1.67

Истегнување и густа ткаенина : 88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање 【Премиум и истегнат матери�

Притиснете На Ноктите Средни Лажни Нокти Краток Бадем Лепак На Ноктите Лажни Нокти Со Лепак За Нокти Сјајно Притискање На Ноктите

DEN 1.67

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 парчиња жито и 1 парчиња дрвен стап во �

Светскиот супер шпион на Рајан, гигантско јајце на Рајан, полно со тајни изненадувања, вклучува 4 фигури со тематски шпиони, 1 спинер,

DEN 639.84

Врз основа на светот на Рајан, еден од најпопуларните деца на You Tube канал на планетата Сет вклучува4 фигу�

Containлкм Контејнер За Складирање Житни Култури, Контејнер За Складирање Храна Диспензерот За Житни Култури Голем Капацитет Со Капаци

DEN 1.67

6 КИЛОГРАМИ голем капацитет Убава кутија за корпа за складирање кујна, заштедете простор, ја прави вашат

Француски корпа корпа од не'рѓосувачки челик мини храна длабоко пржена корпа за домашни забави пикник на отворено настани мезе

DEN 1491.20

【Висококвалитетен материјал】 Кошницата за пржење е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки чел�

ККОДЦК Капак На Капакот На Капакот На Батеријата Дел За Замена Компатибилен Со Канон ЕОС 700Д 650Д Т5и Дслр Поправка На Дигитални Фотоапарати

DEN 159.84

€Компатибилен just For Canon EOS 700 D 650 D T5i Dslr Поправка На Дигитални Фотоапарати ●Материјал● Висококвалитетна

Бејзбол капа унисекс капа црни капи за мажи машки женски бејзбол капа, жени, жени со велосипедизам камионичар капа на отворено топче капачиња

DEN 120.00

Пу Капи за бејзбол Beanie for Mense Women Closing Машка капа за камионџии Црни капи со корпи Забавен, обичен и оптимис�

Хикота амајлија дивинација нишало од природен камен духовен конус за лекување кристално кристално нишало Вика Медитација Чакра 1 парчиња

DEN 1.67

Приврзоци Pendants Welcome to our store.Happy Shopping Amulet Divination Pendulum Natural Stone Spiritual Cone Pendant Healing Crystal Pendulums Wicca Meditation Chakra Jewelry Gift

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.