• Новак
Четкан алуминиум сатен сребрена боја пред - бесплатен албум со фотографии - има 48 фотографии 4 x 6 инчи

Четкан алуминиум сатен сребрена боја пред - бесплатен албум со фотографии - има 48 фотографии 4 x 6 инчи

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

БЕСПЛАТНИ албум со фотографии има 48 фотографии 4 x 6 инчи (10 x 15 cm), назад кон пластични ракави Е бесплатно стоење, така што може да се користи како вообичаена ставка за приказ. Во предната рамка има фотографија од 3 x 4,5 инчи (8 x 12 cm) што само се лизга за едноставно вметнување фотографии. Севкупните димензии на албумот се 6,5 x 7,5 инчи (16 x 18,5 см) кога се затворени. Задниот дел и внатрешноста на албумот се покриени во материјал за црна кадифена ефект. БЕСПЛАТНИ албум со фотографии има 48 фотографии 4 x 6 инчи (10 x 15 cm), назад кон пластични ракави. Е бесплатно стоење, така што може да се користи како вообичаена ставка за приказ. Во предната рамка има фотографија од 3 x 4,5 инчи (8 x 12 cm) што само се лизга за едноставно вметнување фотографии. Севкупните димензии на албумот се 6,5 x 7,5 инчи (16 x 18,5 см) кога се затворени. Задниот дел и внатрешноста на албумот се покриени во материјал за црна кадифена ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Екран на проекторот Recher-R, 60-100 инчи 16x9 Проекторски екран заден екран за проекција, преносен преклопен не-бесен проектор за завеси на

DEN 1.67

【Завеса за проекција】 Дизајнирано со црни дупки и виси дупки, нормално обесени на wallид или врзана на ра

Подигнување и сјај Мајка Клукерс матрица од Студиор12 | DIY пилешка фарма за домашни украси | Занаетчиски и знак за дрво од дрво | Употреба

DEN 2.00

Стил : Лесно создадете совршени додатоци за да ја направите вашата куќа куќа одлична за подароци или еми

Мобилен Телефон Појас Торба Мажи, Мобилен Телефон Крстот Торба Мажи, Водоотпорен Отворен Спорт Мини Рамо Појас Телефонска Торбичка Половината

DEN 159.84

ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА100 см; 1 патент главниот џеб со носителот на картичката слотови, 1 предниот џеб...

Внурнрн Цреша Цвет Пролет Патување Тоалет Торба За Жени Мажи Виси Шминка Торба Пренослив Козметички Организатор Шминка Организатор За Четки

DEN 3.00

●Простран Капацитет●постојат две големини за нашите патни торби за багаж, големина М (10,83 Л*8,07 Ч*5,51 В ин�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.