• Новак
Држач за прстен на мобилниот телефон, држач за прсти, lucrave Телефон Кикстанд, 360 степени за ротација на ротација на прстенот со кристал, компатибилен со iPhone Samsung Galaxy, LG

Држач за прстен на мобилниот телефон, држач за прсти, lucrave Телефон Кикстанд, 360 степени за ротација на ротација на прстенот со кристал, компатибилен

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал со висок квалитет : Направен од високо квалитетен материјал за легура на цинк, со добра издржливост и стабилност, може да се користи како долгорочен штанд, совршено да одговара на сите видови на мобилни телефони Уникатен дизајн : Симпатична и модерен држач за прсти на прсти со був со нежни и сјајни rhinestones, изгледа убаво во сите прилики. Силно лепило од 3 метри : Со силната лента за лепило, држачот на прстенот Назад на телефонот може да биде цврсто прикачен на вашиот телефон или таблет за да се осигура дека вашиот телефон е безбеден. Може да се примени на повеќето површини, вклучувајќи пластика, метал и TPU. Забелешка : Лепилото не е повторно употребливо, проверете ја позицијата пред да го залепите држачот на телефонскиот прстен. Прилагодливост : Држачот на прстенот на телефон е флексибилен и прилагодлив, можете да ротирате 360 ° и да превртите 180 ° според вашите потреби за да ви помогнат да најдете удобен агол на гледање. Добар подарок : Убавиот држач за прстенест на телефонот со искра има многу употреба. Кога вашите раце се полни, може да биде добар држач за прстени за да го заштитите вашиот телефон од паѓање. Исто така, може да биде декорација за соба и биро и идеален подарок за пријатели и семејство на Божиќ. Материјал со висок квалитет : Направен од високо квалитетен материјал за легура на цинк, со добра издржливост и стабилност, може да се користи како долгорочен штанд, совршено да одговара на сите видови на мобилни телефони. Уникатен дизајн : Симпатична и модерен држач за прсти на прсти со був со нежни и сјајни rhinestones, изгледа убаво во сите прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Телефон Случај Рака Рачен Зглоб Анти-Изгубени Виси Кабел Ѕвезда Лубеница Метал Висат Јаже Мобилен Телефон Ремен Мобилен Телефон

DEN 1128.00

Големина : Како Што Покажува Сликата Материјал : метал Боја : Како Слика Количина : 1 парчиња Пакетот вклу�

USB адаптер за полнач за автомобили, QC 3.0 Брз полнач за автомобили, 4-порта мулти 9,6 засилувач 48W брз полнач за автомобили компатибилен

DEN 319.68

4 Полнач за автомобили со повеќе пристаништа : 4 USB порти Излез 96 A 48 W Поддршка 4 уреди брзо полнење во исто

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Кетиан Паметен Тостер Кт-01У - Капацитивно Игла Со Куршуми, Мини Пенкало Со Јамка За Клучеви

DEN 0.33

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Кетијан Паметен Тостер КТ01У (5 инчи) На�

Заштитник На Екранот шену За Часовникот Габ, Заштитен Капак Од Тврд КОМПЈУТЕР Со 3 Пакувања И Додатоци За Замена На Заштитник На Екранот

DEN 159.84

Компатибилен : ● не ЗА Gizmo Watch 1, Gizmo Watch 2, Syncup Cids Watch И Disney_editions watch_ Овој случај на заштитник на екранот на gabb

Isysuii Телефонски Ремен За Рачен Зглоб За Женски Девојки, Смешковци Лице Виножито Монистра Телефон Шарм Декорација Синџир Рака Рачен

DEN 0.33

Шарени, живи и супер смешни, овие телефонски шарм се направени од шарени смешковци, монистра од срце,мон�

Забележете 10 парчиња канцеларија Домаќинството мрзливи приказ на телефонските лавици за флексибилни облици на клупи за подароци

DEN 1259.20

Креативни лавици за паметни телефони спречува телефонот да паѓа или да се движи, а стегачот го обезбеду�

Металниот опсег од не'рѓосувачки челик Peiyui за Apple Watch 42mm 44mm, жени за замена на нараквици за нараквици за замена на линк, компатибилен

DEN 2.00

Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик околу вашиот зглоб, прави да се чувствувате пријатно

СОВЕТНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА ПРОДАВНИЦИ ЗА РЕПУБЛИКА МАНДЕРСКИ КОНЕКТОРСКИ БАНД КОМПАТИТИВНО СО Samsung Galaxy

DEN 111.68

Attentention : Овие безбедни прстени се компатибилни само со Samsung Galaxy Watch 3 45mm часовник, Gear S3 Classic / Frontier Watch, Galaxy Wat

Татако Окулус Потрага 2 ВР Школка Силиконски Заштитник За Лице Капак-Отпорен На Пот, Нелизгачки, Перат, Анти Гребење Анти Прашина Анти Шок

DEN 159.84

€ésipation Ressipation ® oculпотрагата 2 додатоци VR заштитник на школка покријте безбедна термопластика со вентил�

Заедно, преносен телефонски полнач за телефони 2 Пакет со лесна моќност со вграден полнач за надворешни телефони со кабел, мал 6000mAh

DEN 3.33

Мора да ги сакате оние тенок и банки за напојување, ќе добиете 2 пакувања од нив со најдобра цена Ние ви н�

ВЕВЕЛ Луксузен Ремен За Куќиште Од Легура На Јаглеродни Влакна Поставен За Серијата Apple Watch 8, 45mm Гумена Лента DIY Комплет За Модификација

DEN 1.00

Земја Како Што Е Означено ●КОМПАТИБИЛНОСТ●Подобрена благородна кутија и ремен, одговара на најновата

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.