• Новак
Дрвен преносен држач за десктоп мобилен телефон Stander Creative Creative додаток

Дрвен преносен држач за десктоп мобилен телефон Stander Creative Creative додаток

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој држач за дрвени телефони ќе стане совршен подарок за вашата мајка или тато, сопруг или сопруга или кој било сакан човек или ваш Денот на вineубените, роденденот, годишнината, денот на таткото или која било друга пригода. Универзален компатибилен со 3,5-7,0 инчни уреди за мобилни телефони, како што се i Phone 11 Pro Max XR i Phone X 7 6plus i Phone5, Sum Sang Galaxy S20 S8 Edge, Moto G8, LG Sony HTC и други паметни телефони. Одлична идеја за гледање видеа, прелистување на Интернет, видео разговор и многу повеќе. Едноставен и исклучителен дизајн на изглед, големина 4. Направено од природно дрво. Симпатична и функционална и многу цврста. Вашиот телефон ќе се вклопи совршено на него или стои или настрана. Погодно за држење на мобилен телефон при полнење. Секогаш на брз поглед, видете каде е вашиот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кутија Бран Игри Опрема Компатибилен Со Моторола Е13-Екран На Допир QuickTrigger, Активирањето Копчиња Брзо Игри Мобилни FPS За Моторола Е13-Џет

DEN 271.20

? [ПРЕДНОСТ ЗА ИГРИ] Опрема За Игри Со Боксови Компатибилна Со Моторола Е13 Технологијата за брзо активир�

Држач за држач за телефонски држачи, држач за телефонски табла со силна чаша за вшмукување на лепливи гел, копче со двојно ослободување,

DEN 2.33

【Голем широк вид и побезбедно возење】 За разлика од конвенционалниот држач за телефонски табла на паз�

Bigfoot носи монтирање на телефон со банана 360 ° ротирачки држач за мобилни телефони лесно инсталирајте го излезот за отвори за воздух

DEN 255.84

легура Овој држач за телефони со автомобили ротира 360 степени без да заземе простор Со овој држач за моб�

Станица за полнење за повеќе уреди, 16 пристаништа за брзо полнење станица, 175W 35A Multi USB полнач станица, станица за полнење USB за повеќе

DEN 799.84

[Станица за брзо полнење со паметна брзина на порта]16 станица за полнење на USB порт може да наплати 16 уред

Орзеро Компатибилен За Google PIXEL 4xl Заштитник На Објективот НА Камерата, Флексибилно Стакло ,HD Анти-Гребење Меур Без Лесна Инсталација

DEN 87.84

Специјално Дизајниран [флексибилно Стакло] заштитник На објективот На Камерата За Google Pixel 4 XL TPU+Стаклен �

Пенкало Со пенкало За Tesiyi Мини Преведувач - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Tesiyi Мини Преведувач-Метално Сребро

DEN 2.33

? Активното Игла Не бара никаква форма На спарување за Вашиот Мини Преведувач! Едноставно притиснете го

Livin легура материјал за автомобили Телефонски лилјак монтирање уникатен држач за телефон за автомобили за мажи за украси за лилјаци

DEN 1.67

【Дизајн на модерен стил】 Не е пластичен! Држачот на телефонот за автомобил со гравитациска триаголник

Налепници за телефонски сигнали, 5 парчиња засилувачи на антена компактен алатка за засилување на сигналот за засилувач на сигналот, подобрена

DEN 0.33

Повеќекратни намени : Овие засилувачи не се користат само за мобилни телефони, туку и за двонасочни ради

Држач за телефонски автомобили Најдобри за дас и шофершајбна | Држач за држач за телефон за автомобил за табла компатибилен со iPhone 11pro

DEN 239.84

Универзална монтажа на автомобили Ова е совршено за монтирање на мобилни телефони или мобилни GPS уреди

Игла Пенкало За Амазон Оган HD 10 Таблета, ЕДИВИЈА Дигитален Молив со 1,5 мм Ултра Фини Врвот Молив За Амазон Оган HD 10 Таблета Игла, Бела

DEN 3.00

●За Активно Игла●Фин, Лесен, Краток стилски дизајн со должина од 146мм, тежина од 13,3 гр, врв од 1,5 мм за неп

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО SWATCH YIB404 СИСТЕМ ПИЛОТ Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено

DEN 1056.00

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.