• Новак
Tedatata 10 пакувања на отворено соларни тревници светла пластична предводена градина декоративни светла градина вила на отворено водоотпорни пејзажни светла

Tedatata 10 пакувања на отворено соларни тревници светла пластична предводена градина декоративни светла градина вила на отворено

Вреднување на стоката:
DEN 425.60

Пристапност
Во достапна форма

【Единствена декорација на отворено】 Светлата на соларна патека ја осветлуваат вашата градинарска патека, двојните прстени на светлата соларни дворови имаат јасен и модерен дизајн на абажур нуди голема количина на стил за вашиот пејзаж 【Автоматско вклучување/исклучување】 100% соларно напојување. Овие соларни светла на отворено се еколошки и енергетски ефикасни. Опремени со батерија со високи перформанси и LED светла, светлата со соларна моќност автоматски се полнат во текот на денот, во период од 6-8 часа. Вклучете автоматски навечер, обезбедувајќи ви 8-10 часа осветлување. 【Лесно за инсталирање】 Не се потребни алатки - само преземаат неколку едноставни чекори за инсталирање на овие соларни градинарски светла. Безжично поставување и работа. Само вклучете ги светлата со едноставен прекинувач и притиснете ги во земја со здрав удел. 【Широка апликација】 Овие светли градинарски соларни светла обезбедуваат одлично искуство за декорација и осветлување на отворено, совршено за вашата патека, патека, градина и многу повеќе. Што е идеално и за секој ден и за празнично украсување. 【IP44 водоотпорни】 Овие соларни пејзажни светла се многу водоотпорни, што може да издржи сончеви, дождливи и мали снежни денови, изработени од пластика, овие светла на соларни патеки се добро заштитени од 'рѓа и корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЏДИ Дрвена Брада Изберете Зелена Сандалово Дрво Брада Чешел За Мажи Косата Зема Широк Чешел За Отплеткување На Забите За Густа, Груба,

DEN 3.33

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : овој дрвен чешел за брада е изработен од природно висококвалитетно зелено сандало�

Богатства НА каролина 7298МУК Корги Пешачки Мост Ултра Гушкање За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок Ракав

DEN 2.67

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

3 парчиња спортски градници за жени плус големина без ремен, безжичен градник, поставен врвен истегнат јога фитнес градник за градници

DEN 179.04

100% спандекс Материјал за миење Материјал : памук Може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фо�

Кутии за подароци со тематски партии STIDEC, кутии за подароци со цртани филмови, кутии за бонбони, забавни подароци, совршени декоративни

DEN 3.00

12 кутии за подароци за забава Совршена торба за подароци за торта со бонбони за украси за тематски забав

Неопренови Тенок Може Ладилник Ракав За Бела Канџа-12, 16 мл Високи Тенок Лименки Ладен Кафе, Мишелоб Ултра, Ред Бул, Не Е Здодевен Празно

DEN 3.33

ВИСОКО КРАЈОТ НЕОПРЕНОВИ ТКАЕНИНА не само што нашите ТЕНОК МОЖЕ ЛАДИЛНИЦИ вода и отпорни на временски �

Прилагодливи ленти за подигнување, 2 пакувачки мебел за движење на мебел со трајни рачки поддржуваат 600 bs, мебел за носење ленти за кутии,

DEN 3.33

【Прилагодлива лента за движење】 Ременот за кревање е широка 4 инчи, а рачката е широка 6 инчи Мултифункц

Комплети за сликање на дијаманти на тигар тигар за возрасни, целосна вежба тигар со цвеќиња комплети за сликање со дијаманти, DIY 5D дијамантски

DEN 1.33

【Комплетни дијаманти за вежбање на вежба】 Мониста ја покриваат целата слика и ја прават сликата за сли

Звук Бура Лаборатории Lopro8 Засилен Автомобил Сабвуфер-600 Вати Максимална Моќност, Низок Профил, 8 Инчен Сабвуфер, Далечински Сабвуфер

DEN 2.00

ВГРАДЕН ЗАСИЛУВАЧ : со напојување СО МОСФЕТ добивате подобрени брзини на префрлување, подобри перформа�

КНОДОС Еднократна Доза Кафе Грав Цевки За Складирање Кафе Грав Визба 10 Парчиња Дозирање Стаклени Ампули Со Капаци Дрвен Дисплеј Држач И Инка

DEN 959.84

Нашите комплети стаклени цевки за кафе се спакувани внимателно, но несреќи може да се случат за време на

Мобилен Телефон Стојат Висина Агол Мултиаголен Прилагодување Тежина База Мобилен Телефон Стојат За Телефони Таблети до 7.9 инчен

DEN 1342.40

Мини Преклопен Држач За Работна Површина : Ослободете ги рацете, ослободете го заморот на рамото и врато

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.