• Новак
Makartt кутикула тример со пакет за влечење на кутикули без избришан гел горниот капут и основен палто Постави 2 парчиња 10 ml натопени гел база и горниот слој

Makartt кутикула тример со пакет за влечење на кутикули без избришан гел горниот капут и основен палто Постави 2 парчиња 10 ml натопени гел база

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Огледало за сјај и носење со висок сјај : Сјајна, гламурозна и лесна за употреба Ги прави вашите нокти искра во светлината. Совршено за гел полски, поли гел за нокти, акрилни нокти, гел за фолии на нокти, притиснете на ноктите итн. Гелот горниот капут е исто така одличен за околу Rhinestones. Направете секоја и секоја боја сјај!. 【Комплет за маникир со 3-во-1】 makartt мултифункционален сет на кутикули за маникир, вклучувајќи целосна вилица кутикула, нокти за нокти и отстранувач на нокти на гел, што ви помага да ги исчистите кутикулите на ноктите, да ги отстраните ноктите на гел и да ги грижите ноктите ефикасно. Кога ќе ги испратите како подарок на Денот на мајката/Божиќ/Денот на благодарноста/Денот на вineубените. 【Доволно остар секач за кутикули】 Изработено е од не'рѓосувачки челик кој се одликува со голема издржливост и отпорност на 'рѓа. Ергономската рачка дизајн-ви дава удобно чувство. Двоен пролетен дизајн- го прави пофлексибилно и издржлив. Протективниот пластичен врв ги заштитува ножиците и спречува случајно оштетување, прободување или okingиркање. Острината на сечилото ветува дека можете да го добиете прецизниот пресек секој пат. 【Анти-лизгачки кутикули Pusher】 Лажица во форма на кутикула, испружете ги кутикулите околу ноктите или притиснете го остатокот од полски гел по отстранувањето. 【Студеност на кутикули за нокти】 нокти за нокти, гребени со глава на главата од натопениот лак. Секач за влечење на кутикули Остра глава- остар Остриот за да се исече или исцеди мртва кутикула на едниот крај, притиснете го натопениот лак или извадете ги лажните нокти. 【Комплет за маникир со 3-во-1】 makartt мултифункционален сет на кутикули за маникир, вклучувајќи целосна вилица кутикула, нокти за нокти и отстранувач на нокти на гел, што ви помага да ги исчистите кутикулите на ноктите, да ги отстраните ноктите на гел и да ги грижите ноктите ефикасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Kujects 100pcs Лемење Печат Жица КОНЕКТОРИ AWG 16-14, Сино Лемење Печат Топлина Смалуваат Задник Конектори Терминали Лемење Ракав Водоотпорен

DEN 0.67

Заштеда На Време И Видлива Безбедност Без Лемење, без стегање, се што ви треба е само топлински пиштол з�

Chchmu надувување перница за кампување за ултралејт компактни перници за патувања Врати и лумбална поддршка додека спиете пешачење за пешачење,

DEN 159.84

Кадифе Материјал : Перницата за надувување е изработена од ултралејтска ткаенина, лесна издржлива и лес

Богатствата НА каролина BB8577MUK Сирена Со Мачка Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок Ракав

DEN 428.80

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Текстура Од

DEN 335.84

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Над уво отворено уво ушите се завиткаат со слушалки за спроводливост на коска од кука за уво безжични слушалки за спроводливост

DEN 479.84

《Дизајн на отворено уво Нова технологија за спроведување на коските》 Ушите што не одат во уво, слушалк�

Знаковна Зона На Преминување китови Ксинг | Внатрешен/Надворешен | 14 Висок Пластичен Знак нов љубител На набљудувачи алјаска круз

DEN 223.84

Големина На Знакот : 14" Висок Х 14 " Широк Уникатен ПодарокДобар За украсување на работен простор или виси

4-Пакет Тешки Винил Патент Проѕирни Кеси 9 х 11 х 7 За Накит, Кошули, Козметика, Уметност &засилувач; Занаети Материјали и Многу Повеќе!

DEN 1.33

Совршен За Накит, Кошули, Козметика, Уметност нема потреба од отпакување! Тешкиот материјал се спротивс�

Делипуши 3 светли во близина на тавански ламби модерни вдлабнати тавани LED тела, за трпезарија дневна соба спална соба кујна фарма

DEN 1279.68

Лесен за инсталирање : Со вклучен и сите хардвер за монтирање, оваа светлина за приврзоци е лесна за инст

Вритенца на вазна, дифузер за есенцијално масло од арома, дијамант во форма на дијаманти со 7 бои Raindow Light 300ml Автоматско исклучување

DEN 2.67

❤ 【Убавицата и прочистете и навлажнете го воздухот】 Освежете ја кожата и може да се земе како нега на к

Пловечка полица за складирање Пол за складирање со решетки за пешкири, лесна чиста, креативна отстранлива решетка за складирање

DEN 492.64

【Широка апликација】 полица за бања е погодна за разни прилики, како што се бања, спална соба, кујна, дне�

Ранроуз Ковчег Притиснете НА Ноктите 24 ПАРЧИЊА Среден Ковчег Лажни Нокти Розова Сина Градиент Акрилик Целосна Покривка француска Балерина

DEN 63.84

●Притиснете Го Ковчегот На Материјалот За Нокти Q ranrose coffin на ноктите е изработен од висококвалитетен а�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.