• Новак
Црн лебед - 13х20 Оригинален промо постер Натали Портман Аронофски ретко б

Црн лебед - 13х20 Оригинален промо постер Натали Портман Аронофски ретко б

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен Оригинален постер за филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Постерите се од филмски студија и големини се приближни. Постерот е во состојба на нане. Оригинален постер за промо филм - во близина на состојба на нане.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Quаклин Бисет потпиша убиство со автограм на целосна филмска скрипта Ориент Експрес - Секси холивудска икона, аеродром, ден за ноќ,

DEN 939.20

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.