• Новак
Конвеј, разгледница во Newу Хемпшир вистинска фотографија

Конвеј, разгледница во Newу Хемпшир вистинска фотографија

Вреднување на стоката:
DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Уличен поглед Конвеј, НХ вистинска фотографија. Поштенска користена година : 1916 година недостасува печат. Одделение : 3 хартија залепена на левиот преден раб. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Конвеј, НХ вистинска фотографија. Поштенска користена година : 1916 година недостасува печат. Одделение : 3 хартија залепена на левиот преден раб. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инч или 9 см x 14 см. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање. Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Вашето задоволство е загарантирано. Ние го засноваме нашето оценување под состојбата на аглите и рабовите на разгледниците. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Разгледниците од ова одделение може да бидат користени или неискористени по пошта и може да имаат пишување на фронт и/или назад. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Овие разгледници сè уште се во убава состојба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тејлор Хокинс потпиша автограм со целосна големина Црна Фендер Стратокастер Електрична гитара А W/ Jamesејмс Спенс Писмо за автентичност JSA

DEN 496.00

Повеќе од 15 години во бизнисот! Молња Брза дневна испорака! Илјадници ТВ и филмски фотографии, скрипти и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.