• Новак
14.5x6.6x2.6mm 3-6s Micro 5V 3A BEC чекор-надолу регулатор за напон за RC Airplane Multirotor FPV Racing Freestyle Drones

14.5x6.6x2.6mm 3-6s Micro 5V 3A BEC чекор-надолу регулатор за напон за RC Airplane Multirotor FPV Racing Freestyle Drones

Вреднување на стоката:
DEN 183.52

Пристапност
Во достапна форма

146mm 3-6s Micro 5 V 3 A BEC чекор-надолу регулатор на напон за RC Airplane Multirotor FPV Racing Freestyle Drones. Опис на производот Овој регулатор на напон со микро-големина е совршен за снабдување со моќност од 12 V (од повисок извор на напон како 4 S или 5 S, дури и 6 S липо) на вашата FPV опрема за која е потребен специјално 5 V опсег. Моќни 5 V камери за летање, LED светла или друга опрема што можат да работат само на 5 V. Компактниот (14,5*6,6*2,6мм) Регулаторот на напон со големина на напон зема влезен напон помеѓу 12 V и 25 V и ефикасно го намалува на 5 V, додека дозволува максимална излезна струја од 3 A. Карактеристики : - единечен влез единечен излез - Поддршка 3-6 S влез, континуиран 5 V излез - низок бран, висока стабилност и висока ефикасност - опсег на влезен напон (операција 3 S -6 S) : 6,5- 25.5 V, излез на стабилност 5 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Магнет Ме До Рак На Простата Преживеан Аква Лента Магнет Налепница, 3, 5х7 Инчи, Тешки Автомобилски Магнет За АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ

DEN 0.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛПечатен и завршен во САД Овој магнет на возилото е со димензии 3, 5х7 инчи лент

ЏИДБРТ Мини Бирање Надворешен Компас Високо Чувствителен Покажувач Компас За Преживување Северен Покажувач Насочена Навигација

DEN 3.00

Метод на носење : копче за закачување Режим на прикажување : тип на покажувач Камуфлажа бирање надвореше

Богатства Каролина 7119MP Њуфаундленд Глувчето Рампа, Топла Рампа или Триветот, За Домашна Канцеларија Игри Работни Компјутери Лаптоп

DEN 175.84

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Ниси Мал кружен филтер Кади | Случаи за држачи на филтри со 6 џеб за кружни УВ, неутрална густина и оптички леќи стакло филтри до 62мм

DEN 1.33

Заштитете ги вашите филтри : Нашиот Circular Filter Filter Caddy е дизајниран да ги чува вашите вредни филтри безбедн

Здолниште од мијашуи Секвен за жени бонбони боја повеќебојно здолниште Поддршка половина тело puff Petticoat Шарени мали кратки здолништа

DEN 1.33

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака Овој пожелен фустан е из

Cqcyd Одење Диносаурус, Диносаурус Робот, Со Реални Диносаурус, Се Движи Главата Додека Правење Рикање Звук, Led Светлината Проекти Графика

DEN 611.84

ПРОШЕТКА : На Момчињата и девојчињата ќе им се допадне како диносаурусот што оди тираносаурус стебленца

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.