• Новак
HDMI Switcher, 8K 60Hz 40Gbps 1 во 4 Out UHD HDMI Switch Adapter, метал HDMI Switch Box Chub за PS5 PS4 DVD, итн

HDMI Switcher, 8K 60Hz 40Gbps 1 во 4 Out UHD HDMI Switch Adapter, метал HDMI Switch Box Chub за PS5 PS4 DVD, итн

Вреднување на стоката:
DEN 139.04

Пристапност
Во достапна форма

Висока резолуција : HDMI Splitter со ширина на видео опсег до 40 Gbps и видео резолуција до 8 K на 60 Hz 4 : 2 : 0 10bit, 8 K на 30 Hz 4 : 4 : 4 10bit, 4 K на 120 Hz 4 : 4 : 4 10bit Мулти -апликација : HDMI дистрибутерот може да се користи во сценарија за презентација, видео конференција, мултимедијално учење и други сценарија за кои е потребна презентација на голем екран. Мулти функција : Вграден во еквилајзер, враќање и возач, поддржува интелигентно управување со ЕДИД. Поддршка VRR, FVA, Allm. Поддршка HDR, HDR10, HDR10 Plus, за Dolby Vision, HLG поминува низ. 1 на 4 надвор : Splitter 8 K HDMI може да дистрибуира 1 HDMI извор на сигнал на кој било 4 уреди за прикажување, додека ја поддржува функцијата за соблекување на звукот (преку оптички и аналогни излез на портата за звук). Поддршка за формати на звук : Звучен видео сплитер поддржува LPCM, за Dolby Digital, Plus, EX, за Dolby True HD, DTS, DTS EX, DTS 96, 24, DTS High Res, DTS HD Master Sound, формати на звук на DSD. Висока резолуција : HDMI Splitter со ширина на видео опсег до 40 Gbps и видео резолуција до 8 K на 60 Hz 4 : 2 : 0 10bit, 8 K на 30 Hz 4 : 4 : 4 10bit, 4 K на 120 Hz 4 : 4 : 4 10bit. Мулти -апликација : HDMI дистрибутерот може да се користи во сценарија за презентација, видео конференција, мултимедијално учење и други сценарија за кои е потребна презентација на голем екран. Мулти функција : Вграден во еквилајзер, враќање и возач, поддржува интелигентно управување со ЕДИД. Поддршка VRR, FVA, Allm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекинувач за интерфејс со мултимедијален интерфејс од 5x1 HD 4K 60Hz 5V менувач за напојување Ефикасен менувач за компјутер за лаптоп

DEN 1568.00

[5 V Напојување на електрична енергија] 5x1 HD Multimedia Interface Switcher користи 5 V напојување, стабилен менувач без т�

Fancasee 6 ft замена од 3,5 mm машки приклучок до голи жица Отворен крај TRS 3 Полјак стерео 1/8 3,5 mm приклучок за приклучок за приклучок Аудио

DEN 1072.00

Совршена замена од 3,5 mm машки приклучок за приклучок на голи жица аудио кабел за истрошени или скршени с�

Tatuo 2 парчиња сега играат винил рекорд штанд Вуд винил држач за wallид гроздобер висина винил рекорд полица за држач лебдечки wallид планински

DEN 1.33

Пакет вклучува : ќе добиете 2 парчиња дрвени сега играат рекордни штандови, тие се добро спакувани за да �

Кабел за продолжување на продолжување на 3,5мм Ванаукс 4 Пол ТРРС 3,5мм продолжен кабел [поддржува функција на микрофон] Aux жици компатибилни

DEN 2.33

Универзална компатибилност : Поддршка на кабелот за продолжување на Vanaux Aux Поддршка за гласови и постиг�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.