• Новак
Clakllie Mesh Dishable Baseball Cap Брзо суво спортско капаче модно трчање УВ заштита Сонце капи за дневно отворено

Clakllie Mesh Dishable Baseball Cap Брзо суво спортско капаче модно трчање УВ заштита Сонце капи за дневно отворено

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на тока. Само миење на рацете. Детали за големината : Обемот на капачето е 56-60см/22-23.6inches, големина погодна за повеќето возрасни; Должината на гребенот е 8 см/3.149inches, што може ефикасно да обезбеди сенка на вашето лице и да игра улога во заштитата на сонцето; Длабочината на капачето е 11 см/4,33 инчи, што ви дава повеќе внимание на носење. Удобни ткаенини : Оваа капа е изработена од мека, брзо сушење полиестерска ткаенина. Поради високиот квалитет на својата ткаенина, капачето се суши дури и ако се навлажни со пот или лесен дожд. Совршено е за оние од вас кои бараат капа на отворено!. Повеќе дишење : Премиум ткаенината ја прави оваа капа мазна за да биде допир и да дише. Дизајнот на решетката од обете страни исто така овозможува влага и топлина во капачето да избегаат лесно, така што нема да се чувствува затрупано дури и ако го носите цел ден. Покажете го вашиот став : Неструктурираниот врв му дава обичен изглед, но зборот „спорт“ отпечатен на капачето додава динамичен елемент. Во исто време, користевме различна боја за надворешниот раб на капачето за да изгледа помалку монотоно. Правете спорт, сега!. 100% доверлива услуга : Имаме доволно доверба во услугата на нашата продавница и веруваме дека ќе ви донесеме пријатно искуство за купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Океан мачка 7 и 9 инчи Иландер Стил солена вода Тролејќи го мами, риболов на риболов со куршуми со трепкачи, за едриличари, делфин, скуша,

DEN 3.00

Тролејќи мами во стилот на Иландер без кука за кругови, должина : 7 инчи (18 см) / 9 инчи (23 см) Глава : Дизајн н

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.