• Новак
АЕКСИТ 300V 25А терминали 4p 9,5 mm PITCH PCB завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки 8pcs црна

АЕКСИТ 300V 25А терминали 4p 9,5 mm PITCH PCB завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки

Вреднување на стоката:
DEN 162.72

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Блок на терминал на завртки; Модел : HB9500-4 P; Материјал : Метал, пластика Оценета вредност : 300 V, 25 A; ПИН БРОЈ : 4. ПИНСКИ ПРИГОДИНА : 9,5мм; Полјаци : 4 Позиција. Големина : 40 x 20 x 18mm/1,6 "x 0,8" x 0,7 "(L*W*H); Боја : црн, сребрен тон. Нето тежина : 97g; Содржина на пакет : 8 x завртка за завртки. ; Модел : HB9500-4 P; материјал : метал, пластика. Оценета вредност : 300 V, 25 A; пински број : 4. Пич на пин : 9,5 mm; столбови : 4 позиција. Големина : 40 x 20 x 18mm/1.6 "x 0,8" x x 0,7 "(L*W*H); боја : црн, сребрен тон. Нето тежина : 97g; Содржина на пакет : 8 x завртки за блок. Карактеристики : 4 позиции, блок на терминал за завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Тв Монтажа Хардвер Комплет, 304 Нерѓосувачки Челик М6 Завртки Завртки Ореви Комплет Лесен За Употреба За Хардвер

DEN 660.00

怣 € 怣 завртката М6 Е ИЗРАБОТЕНА од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, што е отпорност н�

Проверка на вентили Проверка на извори на ниска напнатост Проверете ги изворите Заменете го пролетта на вентилот 4758-2 4 компјутери

DEN 159.84

Проверка на изворите на валветраин Проверката на ниска напнатост може да се инсталира со рака наместо и

Potholders Постави трилеви за кујнски садови, 4 пакувања, акварел жолти лалиња Флорали растителни печати на дрвена табла отпорни на топлина

DEN 0.67

Пакетот вклучува : Пакетот вклучува 4 држачи за тенџере со големина 8,25 "x8 Користете како топли влошки за �

Машина за електрична лента за 1/2-5/8in PP PET лента за миленичиња, рачни алатки за алатки за автоматско прицврстување на алатки за пластично

DEN 292.80

【Широка апликација】 Електрична машина за ленти се применува на пластични и PP ремени со ширина од 1316мм (

Модул со ласерска диода со висока моќност 520nm со ласерска диода со сечење на облека за сечење на облека/сечење дрво/механичко позиционирање

DEN 1.00

Бранова должина : 520nm (централна бранова должина) / димензии : 33x33x65mm / линија на вентилаторот на линијат�

Декорации за тревници за Ноќта на вештерките Анитронични украси за Ноќта на вештерките 2м 20 лежеа осветлена есенска тиква јавор остава

DEN 859.20

Лесно за инсталирање на повеќето површини : стакло, дрво и пластика Широко користено во осветлување во з

Јанкнг 4 парчиња бамбус рачка за сервирање поставени прибор, 304 не'рѓосувачки челик долг Ханлд кој служи вилушка лажица за кујнски

DEN 180.64

Комплетот за природни бамбус вклучува 2 парчиња лажици за сервирање, 2 парчиња кои служат вилушки 304 не'р�

Организаторите на снабдување со амабетт Меш сопственик на молив за организатор на држачи за пенкало Организатор за канцелариски материјал

DEN 1.67

Држач за десктоп пенкало за складирање на прибор за пишување, ножици, отворач на букви, итн ✏ Камстамент

Куќа за колибри, дрвена количина гнездо, потпевнувања куќи за птици за надворешно виси, колибри замав гнездо за надворешни работи

DEN 255.84

[Природен материјал] Куќите за колибри се изработени од природно цреша дрво, даб и јавор, кои имаат попр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.