• Новак
Шаблон за резба на силиконски резба за нокти 1 парчиња

Шаблон за резба на силиконски резба за нокти 1 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 73.44

Пристапност
Во достапна форма

【Скулптура за уметност со скулптури за нокти】 мек силиконски, тродимензионален релјефрен мувла, лесно печатење на трансфер Операцијата е едноставна, само треба да го ширите мекиот лепак рамномерно на ноктот, а потоа да ја користите калапот со силика гел обложена со прав за да се печати на Ноктите, импресионираат врежани дизајни врз вашите нокти, создавајќи зачудувачки извајани обрасци. 【Создадете впечатливи нокти】 Акрилни калапи за декорација на 3 D Nail Art ви овозможуваат лесно да ја искористите вашата прекрасна нокти. Создадете свои дизајни на ноктот. 【DIY калап за нокти】 Обезбедете 4 различни калапи за уметност за нокти за да изберете, совршен за професионален или во DIY домашна употреба. Само уживајте во вашите прекрасни дизајни за DIY нокти, засипете ги ноктите, направете го тоа специјално, смешно и шармантно. 【Долготрајни и издржливи】 долготрајни и природни. Боите се исто така навистина убави и пигментирани, лесни за работа и добиваат целосна покриеност на бојата дури и само 1 слој. Нелепливо и флексибилно, ви овозможува лесно да се демолирате без оштетување. 【Широка употреба】 Ол-во-1 дизајн за дизајн, секоја калап содржи различни дизајни за да си играте. Погодно е за нокти на УВ гел / акрилни нокти / природни нокти и сл., Ви овозможува да го добиете долготрајниот и супер сјајниот ефект. 【Скулптура за уметност со скулптури за нокти】 мек силиконски, тродимензионален релјефрен мувла, лесно печатење на трансфер. Операцијата е едноставна, само треба да го ширите мекиот лепак рамномерно на ноктот, а потоа да ја користите калапот со силика гел обложена со прав за да се печати на Ноктите, импресионираат врежани дизајни врз вашите нокти, создавајќи зачудувачки извајани обрасци. 【Создадете впечатливи нокти】 Акрилни калапи за декорација на 3 D Nail Art ви овозможуваат лесно да ја искористите вашата прекрасна нокти. Создадете свои дизајни на ноктот. 【DIY калап за нокти】 Обезбедете 4 различни калапи за уметност за нокти за да изберете, совршен за професионален или во DIY домашна употреба. Само уживајте во вашите прекрасни дизајни за DIY нокти, засипете ги ноктите, направете го тоа специјално, смешно и шармантно. 【Долготрајни и издржливи】 долготрајни и природни. Боите се исто така навистина убави и пигментирани, лесни за работа и добиваат целосна покриеност на бојата дури и само 1 слој.

Главните карактеристики

Избор на клиент

АЕКСИТ 800 ГОЛЕМИ ПАРДЕРСКИ ДЕЛОВИ И ДОГОВОРИ 8 ДОБИВИ 7 Дијаметар со дијаметар на шкурка јамка за пескава додатоци за пескарење 10 парчиња

DEN 156.00

Совршено за обработка на дрво, завршна обработка на метал и за пластика како материјали Дискови за кука

Г-Дин Пен-Шилести Сензорни Прстени, 10 Пакети, Пастелни Бои, Ослободување Од Стрес Нервозни Сензорни Играчки, Нервозни Прстени, Нервозен

DEN 127.84

Дали сакате да ја канализирате вашата нервна енергија во нешто продуктивно, да се забавувате и да ја под

Виножито Простор Лама На Мопс Јава Тако Компатибилен со Iphone 13 Про Макс Паричник Случај Со Картичка Држач Kickstand Шокпрофон Телефон

DEN 271.84

[СТИЛСКИ ДИЗАЈН] овој компатибилен со iphone 13 pro max паричник случај е дизајниран за двете стил и функционал�

Игри На среќа Ме Прави Среќен Симпатична Налепница Заштитник На Кожата Тенок Капак ЗА ПС-4 Тенок/ПС-4 Про Конзола &засилувач; 2 Контролер

DEN 336.00

Пвц Произведено во САД Или Увезено Сериските стапчиња се компатибилни со ps4 слим или ps4 pro.Смешната кориц

Тофику 2021 Банер За Дипломирање Надворешен Декор Дипломирање Фото Позадина Дипломирани Студенти Банер За Забави Знамиња На Отворено

DEN 0.67

Честитки Партија Банер : дипломирањето банер ќе во атмосферата на вашата партија Дипломирани Студенти �

XJJZS преносна дигитална кутија за дигитални наклони 360 степени мин дигитален протоктор инклинометар Ниво на кутија магнетна основа електронски

DEN 2.67

Прилог за алуминиумска легура (мала тежина и издржлива) Релативна / апсолутна мерачка размена на која б�

Дцфв Тешка Шина За Облека, Решетка За Дисплеј На Подот За Облека, Железна Закачалка, Силно Носење, Погодна За Домашни И Комерцијални Места

DEN 0.67

Пеглање Нанопечена боја, цврста и издржлива, тркалезна железна цевка €Дизајн_ обликувана метална рамка

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.