• Новак
CyberPower 1030HT 10 -OUTLET SurgeStor - 6000 Joules 15A RJ11/COAX/RJ45 EMI/RFI

CyberPower 1030HT 10 -OUTLET SurgeStor - 6000 Joules 15A RJ11/COAX/RJ45 EMI/RFI

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

10 места на NEMA 5-15 R 6000 Joules на сузбивање на пренапони. Телефон, Етернет и коаксијална заштита. Приклучок со десен агол од 8 метри. Гаранција за поврзана опрема од 400. 10 места на NEMA 5-15 R. 6000 Joules на сузбивање на пренапони. Телефон, Етернет и коаксијална заштита. Приклучок со десен агол од 8 метри. Гаранција за поврзана опрема од 400. Овој наплив на домашно кино има технологија за сигнали што ги раздвојува и индивидуално ги филтрира аудио и видео сигналите. Има 3 коаксови со прицврстувачи заедно со RJ11/45 пристаништа и е монтирање на полиците.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПАТИКИЛ 15мм+6мм М4 Завртки За Ќор-Сокак, 80 Пакети Месинг Хексадецимален Пхб Стендоф Навртки За Матични Плочи, Компјутерски Куќишта,

DEN 3.33

Материјал : Месинг; Нишка : М4; Теренот На Конецот : 0,7 мм; Должина На ЖенскиМашки Конец : 15мм+6мм; Список за П

багмад 50 Пакет 8х4, 75х10 инчни Средно Сини Крафт Хартиени Кеси Со Рачки Рефус, Торби За Подароци, Занаетчиски Намирници За Купување Малопродажба

DEN 271.84

ГОЛЕМИНА НА ТОРБА ЗА ПОДАРОЦИ ОД ХАРТИЈА : должина 8 инчи,ширина 4,75 инчи,високи 10 инчи, 110 гсм основа тежин

Тркач На Трпеза за Денот на свети Патрик 13 х 72 Инчи 1 Пакет, Ирски Сет За Плакети За Денот На Свети Патрик Од 12х18 Инчи 4 Пакет, Златни Монети

DEN 1.67

100% Полиестер Среќен тркач на трпезата Свети ПатрикУкрасете ја вашата внатрешна домашна забава на отвор

Х-ДРИ Сребрен Тон Метална дупчалка за Дупчалка 32мм Здодевна Алатка За Столарија За Дупчалка (Метално Стебло Со Сребрен Тон 32 мм бисагра

DEN 289.60

Име на производот : Шарка Здодевен Малку; Погоден за : Сечење Дрво Материјал : Метал;Боја : Сребрен Тон Здо

DOITOOL Кабинетот Дупчење Дупка Дефиниција Дупчење Алатка За Снабдување Рачка На Шарки Врата Колекции Водич Кабинетот Инсталација

DEN 134.40

АПС, железо ВРАТА ШАРКА РУТЕР ЖИГА суштинска алатка во работата за дупчење на вратите Мали и лесни, напр�

120 Парчиња 1 Инчен Метал Завртка Очи Кука Само Прислушување Завртка Во Куки За Очи Прстен за Внатрешни &засилувач; Отворено Виси, Подигнување

DEN 2.67

Материјал За Очи Со завртки : ќе добиете 120 Парчиња метално злато мали завртки за иглички за очи, овие мал

Џтадва Надворешна и Внатрешна Двојна употреба Безбеден Пренослив Летен Мини Вентилатор 3-Брзински Прилагодлив Вентилатор УСБ Полнење Десктоп

DEN 2.67

100% сосема нов и висококвалитетен, изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен, 3 при�

Силиконски Џеб Телефонска Картичка Држач Со Телефонски Штанд, Стап На Паричник, Лепило Кредитна Картичка Торбичка, Компатибилен со iPhone

DEN 62.08

Мултифункционален : Нашиот џеб за држач за силиконски телефонски картички 2во1 и застанете соберете ги в

Геометриски Дизајн 33 Комплет Од 3 Ѕиден Декор, Стаклена Ѕидна Уметност, Без Рамка Слободен Пловечки Калено Стакло Панел, Декорација На Дневна

DEN 0.67

Димензии : 117" H30x45cm Секое Парче 17.6" H45x65cm Секое Парче 27.3" H70x100cm Секое Парче ЖИВОПИСНИ БОИ : Печатени Со Дарст

Јардве 2 Парчиња Алатки За Копање Рачни Плевели Плевене Мини Плевел Плевене Рачни Мотики Мотики За Градинарство Мотика Градинарска

DEN 250.72

РАЧНА ЛОПАТА МОТИКА рачна копачка мотика Издржливи И цврсти третирани глави, која е изработена од нерѓо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.