• Новак
Кабина Макс мини Мец 30л под седиштето мини ранец - торба за недела

Кабина Макс мини Мец 30л под седиштето мини ранец - торба за недела

Вреднување на стоката:
DEN 696.00

Пристапност
Во достапна форма

✔ Димензии - капацитет од 18x14x8 инчи - 30 L тежина - 1,5lb - Mini Metz Underseat Chare On Bugge е совршено за сите најголеми авиокомпании, вклучувајќи ги и Southwest Airlines! ✔ Пространа - Главниот оддел од 30 литарски капацитети е непрекинат, нема ништо во ранецот да се одземе од капацитетот на главниот оддел, отворајќи како куфер, овозможува торбата да биде спакувана со леснотија, без да се тресе ниту еден од вашите багаж! ✔ Леснотии - Торбата е лесна за носење со добро поставени ленти за ранец и подложен дел од задниот дел за удобност при носење. ✔ Организирано - голем џеб на предната организација и брз пристап за секоја патна документација што може да ви треба за да го забрзате проверката во процесот на аеродромот. ✔ Гаранција - Целиот багаж на кабината Макс доаѓа со гаранција од 3 години производители. ✔ Димензии - капацитет од 18x14x8 инчи - 30 L тежина - 1,5lb - Mini Metz Underseat Chare On Bugge е совршено за сите најголеми авиокомпании, вклучувајќи ги и Southwest Airlines!. ✔ Пространа - Главниот оддел од 30 литарски капацитети е непрекинат, нема ништо во ранецот да се одземе од капацитетот на главниот оддел, отворајќи како куфер, овозможува торбата да биде спакувана со леснотија, без да се тресе ниту еден од вашите багаж! ✔ Леснотии - Торбата е лесна за носење со добро поставени ленти за ранец и подложен дел од задниот дел за удобност при носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Еулбеволи Ултра Широк Агол Окулар, Фмц Зелен Филм Оптичко Стакло 15мм Телескоп Окулар Пренос На Светлина За Набљудување На Небесните

DEN 635.20

Опсег на Примена : окулар На Телескопот со фокусна должина од 15мм и дијаметар на конекторот од 1,25 инчи, п�

Пропик Исправена Торба За Складирање Новогодишна Елка-Одговара На 6 Стапки. Божиќно Дрво - Тежок Полиетилен, Водоотпорна Торба За Складирање

DEN 3.00

ЕФЕКТИВНО : Чувајте ја вашата вештачка елка во врвна форма со нашата торба за складирање за повеќекратн�

Црвениот Денот На Вљубените Љубов Срцето Еднократно Ладен Кафе Ракав Со Рачка Неопренови Чаша Ракав За Сода, Млеко, Чај, Пијалаци,

DEN 0.33

●Издржлив Материјал●овој леден ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина со фле�

Торба За Одржување Tjlss Торба За Преносни Алатки За Поправка Торба За Чување Автомобил Торба За Складирање Издржлив Патент За Складирање

DEN 3088.80

Мултифункционалните реклами може да се користат како торба за алат, банкарска торба, торба за организац

Нирелиф Прозорец Гумен Стакло Бришач Прозорец Чистење Опрема Туш Стругалка Нерѓосувачки Челик За Бања Огледало Прозорец Автомобил Стакло

DEN 457.60

Спин Гумен има засилена прачка од нерѓосувачки челик од 90 см, нема потреба да се наведнувате за чистење,

Зобеста Водоотпорен Винил Чаршав За Правоаголни Маси, Пластичен Чаршав Пвц Покривка За Маса Водоотпорна Винилна Правоаголна Облека За Маса за

DEN 431.84

Винил, Пластика, Пвц Материјал За чаршав : Тежок винил чаршав, изработен од врвни еколошки пвц дебели мат

3дроза Белгиска Овчарка мајка-овчо куче-кученце по раса-кафеави калливи отпечатоци од шепи кучешки љубовник сопственик на миленичиња Спортско

DEN 3.00

Изработени од нерѓосувачки челик Капацитет : 21оз 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење излив и 1 стандар�

Богатства КАРОЛИНА CJ1098MUK Среќен 7-ми Роденден Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок Ракав Гушкач

DEN 633.60

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.