• Новак
Ylhxypp, држач за телефонски држач магнетски клип метал Универзален мобилен телефон Автоматски монтирање 360 држач за заграда за навигација

Ylhxypp, држач за телефонски држач магнетски клип метал Универзален мобилен телефон Автоматски монтирање 360 држач за заграда

Вреднување на стоката:
DEN 2788.00

Пристапност
Во достапна форма

Инсталирање и отстранување на еден чекор, полесно од кој било друг телефон за автомобили на пазарот Можете да го поставите уредот и да го отстраните со едната рака. Вистинска операција со една рака за побезбедно патување во возење. Ова монтирање на магнетски телефонски автомобили е широко компатибилно со телефони кои се движат од 4 до 6,1 инчи. Ново дизајнираниот стабилизатор на рамката L-CLIP поддржува цврста инсталација. И доаѓа со мека силиконска подлога која ги штити отворите од гребнатини. Лесно зграпчете ги отворите за автомобили и прикачете го вашиот телефон магнетно на задната претходно инсталирана метална плоча или телефонски случај. Прилагодливите пролетни клипови ги штитат вашите скари за вентилација од оштетување. Во клипот има силиконска подлога што не се лизга, која безбедно го држи држачот на телефонот додека ја штити решетката за вентилација од гребнатини. Инсталирање и отстранување на еден чекор, полесно од кој било друг телефон за автомобили на пазарот. Можете да го поставите уредот и да го отстраните со едната рака. Вистинска операција со една рака за побезбедно патување во возење. Ова монтирање на магнетски телефонски автомобили е широко компатибилно со телефони кои се движат од 4 до 6,1 инчи. Ново дизајнираниот стабилизатор на рамката L-CLIP поддржува цврста инсталација. И доаѓа со мека силиконска подлога која ги штити отворите од гребнатини. Лесно зграпчете ги отворите за автомобили и прикачете го вашиот телефон магнетно на задната претходно инсталирана метална плоча или телефонски случај. Прилагодливите пролетни клипови ги штитат вашите скари за вентилација од оштетување. Во клипот има силиконска подлога што не се лизга, која безбедно го држи држачот на телефонот додека ја штити решетката за вентилација од гребнатини. Инсталирање и отстранување на еден чекор, полесно од кој било друг телефон за автомобили на пазарот.

Главните карактеристики

Features:
Magnetic
Material:
Aluminum
Application:
car
Package Included:
1* Car phone holder :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Easy to carry. :

Избор на клиент

Црно-американско знаме за пиштол со преклопување на мобилниот телефон, прилагодлив на држачот за телефонски држачи за телефонски сал

DEN 0.67

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо...

Домашна декорација на Haoktsb Креативно смола простор Астронаут Телефонски држач Орнаменти Астронаут Мобилен телефон Држач Десктоп Декорација,

DEN 0.33

Омилен материјал за смола, фино изработка, детално доживотно Оваа уникатна декорација може да донесе де

АМАЛ Мажи Жени Воена Метална Кутија За Ивоч Серија 7/СЕ/6/5/4 Силиконски Ремен Отпорен На Удари Браник за Apple Watch Band 45mm 44mm Деловен Ремен

DEN 1940.16

Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, пре

Монтажа за автомобили за AT&T Cingular Flip IV - мобилен рачен автомобил за монтирање, мобилен став за мобилен автомобил за мобилни автомобили

DEN 159.20

? [Стабилност] Универзалното мобилно монтирање на мобилни рачни автомобили може да му помогне на вашиот

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.