• Новак
Пролет на калем Trusco T-SSWL27-45, за светло оптоварување, надворешен дијаметар 1,1 инчи, бесплатна должина 1,8 инчи

Пролет на калем Trusco T-SSWL27-45, за светло оптоварување, надворешен дијаметар 1,1 инчи, бесплатна должина 1,8 инчи

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Пролет константа (N/MM) : 2,1 инчи (54,50 mm); Надворешен дијаметар : 1,1 инчи (27,0 мм) Бесплатна должина : 1,8 инчи (45 мм); Внатрешен дијаметар : 0,5 инчи (13,5 мм). Д : 0,5 инчи (13,5 мм); Д : 1,0 инчи (27,0 мм). Л : 1,8 инчи (45 мм); Боја за идентификација : Индиго. SWOSC-V еквивалент. Пролет константа (N/MM) : 2,1 инчи (54,50 mm); Надворешен дијаметар : 1,1 инчи (27,0 мм). Бесплатна должина : 1,8 инчи (45 мм); Внатрешен дијаметар : 0,5 инчи (13,5 мм). Д : 0,5 инчи (13,5 мм); Д : 1,0 инчи (27,0 мм). Л : 1,8 инчи (45 мм); Боја за идентификација : Индиго. SWOSC-V еквивалент. Имаме широк состав што го зема предвид просторот за инсталација, капацитетот на оптоварување и бројот на употреба. За калапи за печат, пластични калапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Автомобил Сончев прозорец Сонцето Сонцето 240T УВ Заштита на автомобилот Прозорец филм за Корола Ками Хајлендер Ланд Крузер Прадо ФЈ Крузер

DEN 2.33

Fitment : Тоа е погодно за најмногу Corolla Corolla Camry Highlander Land Cruiser Prado FJ Cuiser Fortune Заштитете ја вашата безбедност и з

Мерач на влага за жито, мултифункционален LCD HD дисплеј Анализатор на содржина на вода, паметен сензор, брзо мерење двојно игла за житни култури

DEN 1.00

LED дисплеј со висока дефиниција : функција на заклучување на екранот, лесен за преглед, дигитален диспле�

Тркалезен метален калај знак рустикален wallиден декор нека биде, црвен гном, хипи, кампување плакета за домашна градина кујна бар кафе -ресторан

DEN 159.84

? Метална тркалезна големина со големина 30cmx30cm (12inch*12inch) ? Издржливи материјали и безбедностзнаците за ук

Миризба за миризба на автомобили за освежувач на воздухот, дифузер за есенцијално масло, мал преносен дифузер за арома на полнење, мини

DEN 2.00

? ?????????????? ?? ? ???????? ? ???? ??? '? ????????? Овој дифузер за мирис на автомобили користи напредна технологија за дифу

Делукс Отомански Послужавник-Дрвен Послужавник За Сервирање Со Рачки и Вграден Држач За Чаши-Модерен Декор Од Средината На Векот-Темно

DEN 0.33

? МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОСМАНЛИСКИ ПОСЛУЖАВНИК со ДРЖАЧ за ЧАШИ : Нашите послужавници за дрво се совршени к�

Trendnet 2-порта USB KVM прекинувач и кабелски комплет, резолуција 2048 x 1536, мониторинг на уреди, автоматско скенирање, звучни повратни информации,

DEN 407.84

2порта KVM прекинувач со VGA и USB врски со компјутери Следење на уредот со автоматско скенирање и звучни пов

COREMEE Giik Детски Слушалки, Преклопливи Жични Слушалки,Прилагодливи Слушалки За Уши За Училиште/Патување, Компатибилни Со Мобилни Телефони,

DEN 223.84

?①Лесни и Преклопливи Слушалки За ултра лесни деца нема да ги направат ушите на детето непријатни дури �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.