• Новак
Calbrite, S60500HN00, хексадецимален орев, 1/2-13, GR 316, SS, обичен

Calbrite, S60500HN00, хексадецимален орев, 1/2-13, GR 316, SS, обичен

Вреднување на стоката:
DEN 1142.40

Пристапност
Во достапна форма

Цена за : Секој основен материјал : Прицврстувач за не'рѓосувачки челик Заврши : Обичен систем на мерење : Инч Материјал Одделение : 316 Прицврстувач Тип : Стил на орев на UNC : Стандарди за орев на орев : ASME B182 Ширина низ становите : 7/8 "dia. Големина на низата : 1/2 "-13 Насока на низата за прицврстување : Десна рака ставка : Хекс-орев земја на потекло (предмет на промена) : Кина. 'Хексадецимална орев, хексадецимален орев во стилот на ореви, систем на мерен инч, не'рѓосувачки челик, материјал оценка 316, рамнини за завршување на прицврстувачот, насока на низата на прицврстувачот, десна рака, дија. Преку станови 7/8 in., Орев висина 29/64 in., Стандарди за ореви ASME B18.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Специјална аматерска радио нараквица со црно јаже, ми се допаѓа аматерско радио, подароци за жени жени, присутни од, врежана нараквица

DEN 3.33

Рачно изработена врежана нараквица за аматерско радио Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики,

ЏАРМИНГ КОЛЕКЦИИ Еднократно Пијалак Чаши, Стаклени Шишиња со капаци &засилувач; Сламки, Мејсон Тегла Со Капак И Слама, Чаши За Пиење, Мејсон

DEN 367.20

ВКЛУЧЕНИ СТАКЛЕНИ СЛАМКИ : Стаклените сламки се повеќе од минлива мода Наместо тоа, овие издржливи слам�

УПКОХ 4 парчиња Чаши За Вода Керамичка Декоративна Рачка Шик Роденден Со Дневни Шолји За Додатоци Млечен Чај Појадок Дома Кафе Домаќинство

DEN 718.40

ЦРТАН ФИЛМ ЧАША вода производот има креативен дизајн и деликатна шема на сликање и добар материјал ЕСПР

Шишиња со топла вода со покривка црвена пеперутка вреќа со топла вода за олеснување на болката, жени девојки деца, подлога за греење на вода

DEN 223.84

【Премиум материјал】 Опфаќа шише со топла вода користете двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спа

Колихол Количка Тркала 4 Пакет Индустриски Или Тркала Што Се Повлекуваат Израмнувач Цврсти Вртливи, Без Бучава, Носивост 200кг, 42-75мм/а/75мм

DEN 3515.20

● Материјал : Алуминиумско Тело, Дебела Монтажа, Високотемпературен Спреј на Површината,Корозија,Короз

Аексит 19мм 3а Приклучоци &засилувач; Додатоци НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В Моментално Метално Напојување Прекинувач ЗА Притискање 1НЕМА

DEN 0.67

Пол И Фрли : СПСТ; Тип На Операција : Моментално; Вкупна Големина : 30 х 22мм / 1,2 "х 0,87"(Л*Макс Име на производо�

Поленик телефон, хамбургер чизбургер Бургер Телефон Телефон Симпатични телефони со фиксна телефонска десктоп телефон за дома хотелска

DEN 268.64

Мутифункционален телефонски телефон : Може да се постави како телефонски телефон Мутифукција како бира

Алаза бел коњ природен сунѓери кујнски целулоза сунѓер за миење садови за миење бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски,

DEN 3.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран со високо квалитетно д�

1040pcs Бели кристални нокти Rhinestones сет, мулти-форма 3Д дијамантски стакло кристално рамно дно, за ноктите за занаетчиски телефони телефони

DEN 415.84

Set Сет на бели кристални rhinestones】 Вклучи 1040pcs пенливи нокти кристали, 20 видови со голема големина 1040pcs со п

Besportble велосипед велосипед велосипед котел торбичка торба со шише торба со шише, држач за чаши за пиење за спортски велосипеди велосипеди

DEN 521.60

Со ова шише со чаши, можете лесно да го земете шишето со вода каде било кога возите Исто така, може да бид�

Столици за убавина со тркала , канцеларија на столче од седло со зелено PU синтетичко кожа седиште , прилагодлива висина 43-58 см , Поддржана

DEN 0.67

Ергономско седиште : Вртено столче со кожено седиште, водоотпорно и отпорно на абење Тој нуди супер мека

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.