• Новак
Скокаат жици од лебди 20awg плус 140 парчиња U обликувани и избрани комплети за жици од скокач, плус есд пинцети, дупон машко до женско 0,1 '' жици за џампер жици за кабелск?

Скокаат жици од лебди 20awg плус 140 парчиња U обликувани и избрани комплети за жици од скокач, плус есд пинцети, дупон машко до женско 0,1 ''

Вреднување на стоката:
DEN 297.44

Пристапност
Во достапна форма

Црни x 20 парчиња Црвени X 20 парчиња. Сини X 10 парчиња. Зелени X 10 парчиња. Yellowолти X 10 парчиња. Виолетова X 10 парчиња. Бели X 10 парчиња. Браун x 10 парчиња. Сиви X 10 парчиња. Портокалови x 10 парчиња. Real 20awg Breadboard Jumper Wire : Bestlus Exclusives, The Real 20awg Du Pont доаѓа со 21 жици x 0,17мм и материјал во усогласеноста на ROHS, го прави посигурен за употреба. Производ со цврст квалитет што ги прави брзите скокачки врски на леб од леб многу лесни. Тие ќе станат ваш за брзи врски компатибилни со таблата Arduino или FPGA и леб. 20 AWG Jumper Wire Set има 10 бои 120 парчиња : секој пакет доаѓа со 10 бои по 10 парчиња секоја, 20% повеќе црвени и црни џемпери за далноводи, вкупно 120 парчиња/пакувања. Bestlus ги снабдува машкото кај машки, машки и жени на женски скокачки жици со должина 4 ''/6 ''/12 ''. Овие жици од скокач работат одлично со Arduino Breadboards Raspberry Pi и навистина сите табли за прототипирање на теренот од 0,1 ". Задоволство од прототипирање. Вклучени со овој комплет се 14 различни должини на жица - 2, 5, 7, 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25, 50, 75, 100 и 125мм - 10 парчиња од секоја. Споредба на обичните Wиците на пазарот, Bestlus Jumper Wire има подобро однесување што е поцврсто, вметнување или влечење од вашата лебница нема лесно да се свитка. Широки апликации за 140 разновидни жици од скокач : дизајнирани да работат добро со какви било проекти за леб, сите Обоената скокачка жица е цврста и пред-обвиткана, лесна за вметнување во леб, која исто така доаѓа со бесплатна пластична кутија за да ги задржи организирани, удобни за складирање и зачувување. Аголни ESD пинцети и гумени ленти : Вклучени се агли со глава ESD пинцети Така, можете лесно да добиете електронски компоненти и мали должини преобработени жици од скокач. И неколку гумени ленти се подготвени за собирање назад на жиците од скокач 20 AWG по употреба, само го прави уредно и останува во добра состојба за следната употреба. Real 20awg Breadboard Jumper Wire : Bestlus Exclusives, The Real 20awg Du Pont доаѓа со 21 жици x 0,17мм и материјал во усогласеноста на ROHS, го прави посигурен за употреба. Производ со цврст квалитет што ги прави брзите скокачки врски на леб од леб многу лесни. Тие ќе станат ваш за брзи врски компатибилни со таблата Arduino или FPGA и леб. 20 AWG Jumper Wire Set има 10 бои 120 парчиња : секој пакет доаѓа со 10 бои по 10 парчиња секоја, 20% повеќе црвени и црни џемпери за далноводи, вкупно 120 парчиња/пакувања. Bestlus ги снабдува машкото кај машки, машки и жени на женски скокачки жици со должина 4 ''/6 ''/12 ''. Овие жици од скокач работат одлично со Arduino Breadboards Raspberry Pi и навистина сите табли за прототипирање на теренот од 0,1 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Geekria силиконски сон за спиење, бучава изолирачки приклучоци за уши со микрофон и контрола на јачината на звукот, USB-C мини ASMR за спиење

DEN 2.00

Слушалките за спиење направени од екстрамека и флексибилна силиконска, удобна и лесна, ефикасно ја нама

Олабаки Зајак Корпа За Складирање Ткаенина Плакарот За Складирање Коцка Склопувачка Водоотпорна Кутија За Корпи Играчка Корпа За

DEN 1553.60

●Голема Корпа за Складирање ● 11 Кантите за складирање облека се доволни за да соберат пристојна количи

Калај кутија за Денот на в Valentубените на Валентин, Тинејџерски стил Фанки срцев облик на срце, Loveубов млади Валентин Детска романса,

DEN 800.00

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Безжичен контролер на Wii, Ароцентен Далечински Управувач Компатибилен За Wii Wii U Конзола, Со Силиконска Кутија и Ремен За Зглоб-Црно-Бело

DEN 1.00

Компатибилност овој безжичен далечински управувач е компатибилен со wii wii u конзолаНо, само поддржува п�

Детски слушалки, безжични слушалки за деца Слушалки за еднорог за девојчиња Bluetooth слушалки w/mic со прилагодлива лента за глава, преку слушалките

DEN 3.00

Поддржете ги и безжичните и жичните режими Со вграден микрофон за далечно учење 3,5мм кабел за Jackек Аукс..

Нокти Мојот Помошник Сликарство Четка За Нокти Четка Лагер Пенкало 3 парчиња Деталер За Цртање Уметност Упатства За Дизајн На Нокти

DEN 200.80

Лесен За Ракување И Ракување, Правејќи Ги Вашите Нокти Поубави И Шармантни Пакетот Вклучува 3 парчиња Пе

Летни влечки сладолед виси знак Дрвен летен дом декорација здраво лето рустикален плажа плакета добредојде на плажа тема за декор за

DEN 111.84

Изглед на обоени папучи на плажа : Внимателно изработените летни влечки што висат знаци користат богати

Неродеко Додатоци За Декорација На Спалната Соба Десктоп Корпа За Отпадоци Мини Канта За Ѓубре За Домаќинство Детско Кафе Пластична Кофа

DEN 271.84

МИНИ КАНТА за ЃУБРЕ користи повеќе елеганција во вашиот домашен простор и носи многу погодности во ваши

Рустикален библиски стих знак Филипјани 4: 8 Писмото Ретро цветен калај знак што и да е точно благородно десно чист метал знак христијански

DEN 175.84

Стил на материјал : Калај / метал / гроздобер знак за калај / wallидна декорација Големина : 20x30cm (8 инчи * 12

Десктоп Телефон Навалување Статив Заградата Во Живо Класа Снимање Решетката Снимање Видео Рамен Шут Настава Мал Кат Статив Слика Стои

DEN 681.60

Десктоп Телефон Навалување Статив Заградата Во Живо Класа Снимање Решетката Снимање Видео Рамен Шут На

Кливленд Ц08688 Со Голема Брзина Челик Општа Намена Конус Должина Вежба Малку, Пареа Оксид Финиш, Круг Стеблото, Спирала Флејта, 118 Степени

DEN 553.60

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

Богатствата НА каролина SS4708MUK Chow Chow Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

DEN 0.33

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.