• Новак
Unlorspy 12 парчиња од не'рѓосувачки челик под-полица со палто со завртки за монтирање на тавански куки на горните куки за монтирање за пешкир/облека за облека за кујна з

Unlorspy 12 парчиња од не'рѓосувачки челик под-полица со палто со завртки за монтирање на тавански куки на горните куки за монтирање

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

【Што ќе добиете】 : 12 x завртка за не'рѓосувачки челик поставени куки за тавани, завртка за монтирање од 24 x, сидро за завртки за монтирање од 24 x Вкупна големина : 35 x 33mm/1,38 "x 1,3" (L x W), Центар за дупки од 23мм/0,9 ", Дебелина : 2мм/0,1", може да поддржува 10-18 bs. Завртки за монтирање : 20мм/0,79 ", прицврстувач за завртки за монтирање : 25мм/0,98". 【Единствен дизајн】 : Едноставен дизајн на изглед, инсталација на таванот и дизајн на мала големина, не зафаќа многу простор; Површината усвојува специјален занаетчиски дизајн, полирање на рацете и површина за цртање жица, мазни рабови, без закопување, нема да ги оштети висечките предмети. 【Висококвалитетни материјали】 : Нашата кука за палто под полица е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, доказ за 'рѓа, отпорен на корозија, прицврстување трајно, лесен за чистење, е добар помошник за виси и складирање на предмети во секојдневниот живот. 【Широк спектар на употреба】 : Овие врвни куки за монтирање Совршени современи декорации за домови, можат широко да се користат во секојдневниот живот во дневната соба за да висат торби, облека, клучеви; Или може да се користи во кујната за да висат партали, четки, прибор за кукети; Или се користи во бањата за да висат крпи, бањи и топки за бања;. 【Последователно без продажба】 : Слободно можете да не контактирате ако имате какви било прашања во врска со нашите производи. Сигурно ќе ви дадеме задоволително решение. Ви посакувам среќен шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

бренд Име RRRuo Школка Кабинетот Копчиња Цинк Легура За Гардероба Гардероба Шкаф Кујна Плажа Океанот Тема Повлекува Рачки Дома Декоративни

DEN 270.24

Материјал : висококвалитетна легура на цинк, цврста и издржлива, не е лесна за ' рѓа Апликација : Одлично �

10 парчиња накит дрвени кутии за подароци минијатурни копчиња и влече антички мали копчиња за фиоки за кабинети мини рачка за влечење -

DEN 3.00

Боја : F Боја : античка бронза Материјал : легура на цинк Бронзена тон метална лак облик на врата, влечење �

КЛИСПИД 1 Пар Ремени За Багаж На Покривот Ремени За Товар Ремени За Крцкање Со Токи Кајак Решетка За Покрив Брава За Врзување Ремен За

DEN 2.67

Товар Врзете Ремени Камери : можете да користите повеќе од 1 ремен за да обезбедите поголеми оптоварувањ

10 парчиња метал практичен улов HASP Трајни не'рѓосувачки додатоци Дрвени тешки должни мебел натоварен мебел челик багаж токи торби

DEN 124.96

Железо HASP на дрвени кутии : Споделете со вашите пријатели и семејство како практичен случај за заклучув�

НАХ Викторијански Антички Држач За Црна Полица, Држачи За Полици Од Леано Железо, Тешки Држачи За Полици, Средни 10,6 x 1,96 x 10,6 Инчи, L Заграда,

DEN 672.00

Целосните мерења Претходно дупчат дупки овозможуваат лесна инсталација Цврст Одличен За прикажување к

Шарка На Вратата од Змеј, 4 парчиња Шарка За Багаж На Шарката На Вратата На Кабинетот Накит Од Дрво Кутија За Гроздобер Шарки Декор Шарка

DEN 257.60

Шарките Се Изработени од Нерѓосувачки Челик, Кој Има Отпорност На Корозија, Издржлив За Долготрајна упо

Конектори за склопување на задникот Конектори за домашен мебел хардвер плакарот на вратата на вратата на вратата за вратата на плакарот на

DEN 0.67

Материјал : железо Површински третман : Позлатено со железо, површината е многу мазна, отпорна на абрази�

ГРЕТД 2 Парчиња/Комплет Шарки За Трпезариска Маса За Подигнување На Масичката Врвот Механизам За Преклопување Хардверски Мебел Кревање

DEN 2082.24

Неми, покажувајќи префинет вкус : едноставен концепт дизајн, нем и безбеден и користете го со повеќе мир

Лин Хардвер Средни/Тешки Комерцијални Врата Поблиску-Dc7016 Површина Монтирани, одделение 1-ADA &засилувач; UL 3 Час Оган Номинална, Прилагодлива

DEN 2.00

ЗАТВОРАЧИ НА ВРАТИ КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА : Автоматската Врата DC7016 Поблиску Од ХАРДВЕРОТ НА ЛИН одговар�

Домашен Гроздобер Рустикален Бар Сапун или Држач За Сунѓер Во Кујнски Мијалник, Стил На Јадење Со Дизајн На Земја Изработен Од Стар

DEN 1.67

ЗЕМЈА КУЈНА ДЕКОР : рустикален изглед се спојува убаво со гроздобер, земја кујна и чуден декор стилови Д�

4 Парчиња Геометриски Фрагмент Мозаик Кристално Стакло Фиока Копче Повлечете Рачка Handономски Мебел Кабинет Рачка За Кујна Гардероба

DEN 191.84

Материјал : Кристално Стакло и Сјаен Полиран Хром, Со Прилагоден Дизајн За Печатење, Дајте Му На Вашиот Д

Поддржува шарка, мек амортизер со блиска врата, шарки за задник под притисок 50 килограми хидраулични шарки за поддршка на мебел за поддршка

DEN 230.40

Силен издржлив дизајн Елегантно бронзено масло ја нанесуваат овие внатрешни шарки на вратата на внатр�

10 Парчиња Копчиња За Самолепливи Фиоки РАЧКА ЗА Влечење 3м Копчиња За Кабинети Помошни Повлекувања Рачка Помошник Кујна Лизгачка Врата

DEN 127.20

Вклучен Пакет : 10 Помошник На Копчето За Притискање Материјал : Пластика, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, еколошки и из

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.