• Новак
Дизајн работи занаети Јалин сметаше комплет за вкрстено бод, еж, еж

Дизајн работи занаети Јалин сметаше комплет за вкрстено бод, еж, еж

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Комплетот содржи : 100% памучна ткаенина Аида (11 брои) 100% памучен вез од памук, 8 "обрач за везење, игла, табела и илустрирани упатства. Направени во САД. Преброен комплет за вкрстено бод - Содржина на комплетот : 100% памучна Аида крпа (11 броја), 100% памучен вез, 8" Везење Обрач, игла, целосно илустрирана табела и упатства, завршена големина : 8 “.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комплети за почетнички игла за игла за удар, алатка за почетници за почетници за почетници со прилагодлива рамка за везови за игла 7x7 инчи,

DEN 3.00

Прекрасно украсено : Комплетот за игла за удар не само што може да биде исклучително разубавување, туку �

10 парчиња шарен обележувач Крст бод комплети египетски памук, памук 14ct Аида со памук чипка раб вкрстена бод DIY книга Марк Цветен крст

DEN 0.33

14 Count ткаенина на Аида, целосна вкрстена шиење и директно шиење до оценките се применуваат во оваа шема Л

Волна сликарство се чувствуваше игла за игла, комплет за сликање со волна, рамка, подлога за пена, чувствувана ткаенина и игли и упатства,

DEN 0.67

Почувствувајќи комплет за сликање : Нашиот комплет за сликање на волна содржи 2 комплети пакувања со ала

Волна од лимонфилтер игла волна, 20 бои волна сет, рачно изработена волнена волна за вртење на рацете, 200гр од волна од волна од волна од

DEN 0.33

Екопријателска амбалажа : Нашите 20 бои се чувствуваат волна топки се спакувани во 20 одделни картонски п�

Комплети за куки за килими со тркалезна форма на билијард за возрасни и стартер DIY вкрстена бод, кука, кука за софа, комплети за капчиња со капчиња

DEN 319.84

【Премиум квалитет】 Комплети за куки за куки за килим Уприво користи висококвалитетно обоено предиво, �

Комплети за вкрстени бод, цртан филм Awesocrafts, три птици лесни обрасци, вкрстено заширање на комплет за везови за везови, запечатени или преброени

DEN 159.84

✜ Лесно и забавно : Совршено за сите возрасти, почетници, деца, возрасни или напредни столбови Комплет з�

Трендибој капчиња комплет предиво 50g игли иглави видови волна влакна DIY рака за рака, вртење на волна, вртење на игли, сурова волна,

DEN 3.00

Капчиња : Ова е совршен комплет за капчиња за почетници бидејќи мини предивото на предиво се погодни за �

Производителот Сузан сака модел на читање, брои комплети за вкрстени бод за возрасни и почетници со дрвен обрач, ткаенина DMC, нишки и игли,

DEN 1.33

Што е внатре : 1x Премиум квалитет 7 инчи (18,5 см) дрвен обрач за вез, 1x DMC 14 CT AIDA ткаенина, навои за везење на п

Комплет за куки за заклучување, со печатена шема мачки за вез, занаетчиски таписерии за килими за возрасни, правејќи комплети 52 × 38 см

DEN 423.68

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

Capxxin 5d Diamond сликарство со целосен круг дијамантски дигитални дигитални алатки комплет пеперутки и цвеќиња везови вкрстени бод рачно

DEN 3.33

? 【Популарна уметност】 : Најпопуларната декорација на DIY, шарена и тродимензионална, полесна и поубава �

Возрасни занаетчиски перници за вез, печатено шема цвеќиња, кука за кука за килим, возрасни, комплети за перници за хоби декорација ZD1021-40см

DEN 415.84

За проектот : Овој комплет за окови доаѓа со обрасци и упатства во боја, можеме да го направиме според уп�

DIY игла за игла, пакетки/комплети за палење за почетници/комплет за животни/игла за почетници/комплет за занаетчиски комплет/комплет

DEN 464.00

Комплет за прибирање на игла за иглички / комплет за патеки за почетници / комплет за животни / игли за

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.