• Новак
Поставете влошки за полирање на сув дијамантски дијамант од 4 инчи, поставени од 10 парчиња со гумен поддржувач, влажна/сув полски комплет за подлога за гранит мерме?

Поставете влошки за полирање на сув дијамантски дијамант од 4 инчи, поставени од 10 парчиња со гумен поддржувач, влажна/сув полски

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

【Комплетен сет】 10 парчиња/Постави Diamond Flexible Flexible Clainshion Pad, плус 1 PC гумен поддржувач со 5/8 "-11 конец 2x50# 2x100# 2x200# за интензивно полирање и 1x400# 800# 1500# 3000# за фино полирање, еден сет За целата ваша работа. 【Полнење на влошки】 дијаметар 4 “(100мм); Дебелина 1,5мм; Вклучен Грит : 50,50.100,100,200,200,400. 【Препораки за поддршка】 4-инчен гумен тело, 5/8 "-11 конец, препорачана брзина : 2500rpm, максимален капацитет е 4000rpm. 【Широки апликации】 Наменети за полирање на гранит/мермер/камен/кварц/керамика/целиот сличен материјал, соодветен за полирање со различна форма. 【Висок квалитет】 Суво полирање без вода, удобно и помалку загадување, флексибилно, погодно за полирање со различна форма, поголема ефикасност што ќе уживате. 【Комплетен сет】 10 парчиња/Постави подлога за сува полиција за сушење на дијаманти, плус 1pc гума за грб со нишка од 5/8 "-11. 2x50# 2x100# 2x200# за интензивно полирање и 1x400# 800# 1500# 3000# За фино полирање, еден сет за целата ваша работа. 【Полнење на влошки】 дијаметар 4 "(100мм); дебелина 1,5мм; вклучен дел : 50,50,100,100,200,200,400,800,1500,3000. Капацитетот е 4000rpm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машина за бел Шум За Возрасни Бебиња За Спиење-2 ПАРЧИЊА Преносна Звучна Машина За Спиење со 24 Смирувачки Природни Звуци Кои Не Се Вртат,

DEN 2.00

24 Смирувачки Звуци На Спиење утробата, заспијте побрзо подолго, но исто така ве прават да изгледате на п�

Жени Ув Заштита Од Сонце Ракави За Раце, Ладење Ракави За Покривање На Раката Штит За Мажи Возење Велосипед Пешачење Трчање Гранки На Птици

DEN 239.84

Увезени Машинско Перење Dim димензија : 1 Пар; Големина : С10х7х41см, М12, 5х8х43см, Л13, 5х9х45см, ХЛ14, 5х9, 5х47см, 2ХЛ15,

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 0.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Јофонг Нес / СНЕС Контролер Продолжен Кабел За Супер СНЕС Класичен Контролер /Мини Нес Класичен / Wii/Wii U Приклучок И Играј Жичен Видео

DEN 1.67

●Должина На кабелот● : должината на кабелот ЗА напојување НА КОНТРОЛОРОТ СО 2 Пакети Е 3м / 10 стапки, ако �

GTMZXW Костими За Капење За Жени Женски Костими За Капење Женски Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Женски Костими За Капење

DEN 1.00

100% Полиестер Женски Танкини Костими За Капење Атлетски Дводелни Костими За Капење За Контрола На Стома�

Хомсфу 2 парчиња Прекрасен Контејнер Ја Фаворизира Дедо Мраз Торба Пом Украс Подарок Уникатни Торбички Добрите Закуски Орнаменти Од Црвена

DEN 3.00

БОЖИЌНИ ТОРБИ ЗА ПОДАРОЦИ за ЧИЗМИ Користење на одделение собирање и пластичен материјал, безбедност, з

Куоз Училишна Чанта Лесен Секојдневен Дневен Ранец Колеџ Лаптоп Ранец За Мажи Жени Водоотпорен Патнички Ранец За Спорт Средно Училиште

DEN 2.00

●Хуманизиран Дизајн●овој детски ранец има двонасочно затворање на патент за лесен пристап до артикли�

Баошишан Хидротермална Синтеза Автоклав реактор 6Mpa 240C 304 Висок Притисок Од Нерѓосувачки Челик со Политетрафлуороетиленска Обвивка Киселина

DEN 1.67

[4 мм Дебела политетрафлуороетиленска постава]ултрагустата обвивка на реакторот е потрајна, помала е ве

Рака нацртано лето за летни држачи за пливање за пливање за кујна, навигација излитена ретро дрвена сад со држач за тенџере со јамка за топлинска

DEN 0.67

■ 2 држачи за тенџере за компјутери : Мерки за држачи на тенџере 8,25 x 8,25 инчи, и без разлика дали имате гол�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.