• Новак
Лукио мини погрешно прашање печатач Преносен џебен термички печатач Фото текст Веб -печатач без мастило печатење

Лукио мини погрешно прашање печатач Преносен џебен термички печатач Фото текст Веб -печатач без мастило печатење

Вреднување на стоката:
DEN 3801.60

Пристапност
Во достапна форма

Поддршка за печатење погрешни прашања, слики, фотографии, белешки, текст, налепница, цртање на раце, QR кодови, говорни белешки, списоци, транспаренти, препознавање текст на OCR, печатење на веб -страница и така натаму Апликацијата има многу материјална банка, збогатете ја вашата креација. Поддршка БТ Поврзана со паметен телефон, следете го Упатството за корисникот за преземање на релативна апликација „Walkprint“ на вашиот паметен телефон, можете да печатите во секое време и каде било кога успешно се поврзуваат. Компатибилен со системот Android & i OS. Усвојува квалитетно термичко печатење глава, резолуција од 200dpi, може да печати 57мм (ширина) x max. Термичка хартија од 30мм (дијаметар на ролна), на печатачот не му е потребна кертриџ за мастило при употреба, ниска цена на работењето. Вградена батерија со литиум со полнење 800m Ah, удобен за употреба. Понесете го на патување, можете да ја снимате сценографијата што ја гледате, да ги снимите неговите слатки зборови, да ја споделите вашата среќа. Мини џеб печатач, помал од мобилен телефон, може да се стави во вашиот џеб или торба, лесно да се земе каде било. Погодно е за студии, канцеларија, дом и патување. Најдобар подарок за студенти, канцелариски работници, lубовник, пријатели, семејство. Поддршка за печатење погрешни прашања, слики, фотографии, белешки, текст, налепница, цртање на раце, QR кодови, говорни белешки, списоци, транспаренти, препознавање текст на OCR, печатење на веб -страница и така натаму. Апликацијата има многу материјална банка, збогатете ја вашата креација. Поддршка БТ Поврзана со паметен телефон, следете го Упатството за корисникот за преземање на релативна апликација „Walkprint“ на вашиот паметен телефон, можете да печатите во секое време и каде било кога успешно се поврзуваат. Компатибилен со системот Android & i OS. Усвојува квалитетно термичко печатење глава, резолуција од 200dpi, може да печати 57мм (ширина) x max. Термичка хартија од 30мм (дијаметар на ролна), на печатачот не му е потребна кертриџ за мастило при употреба, ниска цена на работењето. Вградена батерија со литиум со полнење 800m Ah, удобен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична Шема На Кучиња Торби За Складирање Санитарни Салфетки Торба За Период За Тинејџерки Торби За Перничиња За Период За Училишна

DEN 1.33

Овој период влошки торба е направен од премија собирање крпа, Сунѓер, Оксфорд крпа, која е многу мека и

Тујашуа Сирена Бакнежи &засилувач; Еднорог Сака Роденден Покана, Еднорог Сирена Покани За Девојки, Еднорог Сирена Партија Материјали,

DEN 0.67

Нормална големина : големината на секоја картичка за покана за забава е 4 х 6 инчи, обезбедувајќи доволно

Канкенлу Collестички Ретро 70-Ти Колаж Случај Компатибилен со iPhone 14, Гроздобер Хипи Жлеб Магија Печурки И Сончогледи Телефон Случај

DEN 256.00

[Применлив Модел]Специјално дизајниран за i Phone 14 6,1 инчи и лесен пристап до сите копчиња и порти,Поддржув

Мода Свиња И Буба Печатење Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека Бања Влезот Дневна

DEN 0.33

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

Смешно Училиште автобус Возач Ден На Мајката 14оз Изолирани Патување Кригла-Најдобар Вид На Мајка-Уникатен Инспиративен Сарказам Тамблер Подарок

DEN 479.20

Патна Изолирана Кригла за возач На Училишен Автобус Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со ра�

Cabilock 7pcs Легура Нудат Сад Тибетски Будистички Алар Материјали За Медитација Јога Горење Темјан Носителот Decorуал Размачкување Декорација

DEN 265.44

Поседувајќи ја силната способност за отпорност на абење и кршење, овој сад за нудење легура е многу издр

СУРЧ Јасен Случај за Галакси Забелешка 20 5G, [Вграден Заштитник На Екранот]Целосна Заштита На Телото Тврда Обвивка+Мек Тпу Браник Отпорен

DEN 0.33

€Вграден Заштитник На Екранот ● Со вграден заштитник на екранот спречете го екранот на телефонот да гр

ТУЕПУЛ 4 парчиња 30 Балони Од Бела Облачна Фолија За Роденденски Туш За Бебиња Тематска Забава Роденденска Забава Свадбени Украси

DEN 111.84

Бидете изработени од висококвалитетен алуминиумски филмски материјал и автоматско запечатување, голе�

Санетрипро Глава За Туширање Под Висок Притисок Со Хромирана Завршница Уникатни 3 Поставки Фиксна Глава За Туширање-Најдобри глави За Туширање

DEN 304.00

€ВРНЕЖИ ОД ВИСОК ПРИТИСОК ТУШ ГЛАВА●нашата луксузна глава за дожд во бањата е совршена замена што ќе и�

Вафли Конуси со Скицирани Черепи Во Дедо Мраз Шапка Снежни Врнежи Остава Кутија За Складирање Кревет Десктоп Фиока Промена Клуч Паричник

DEN 224.00

Големина : 16х16см / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба да се избрише со

Вакауто Мини Ковчег Играчка Готски Црн Ковчег За Ноќта На Вештерките Пластичен Ковчег Со Капак април Будала Ден Шега Реквизит Ковчег Кутија

DEN 3.33

За Материјалот симулациониот декор на ковчегот е изработен во безбеден пластичен материјал и тие се на�

Ступел Индустрии Бели Афиони Цветни Букети Селски Тегли Мека Сина, Дизајнирани Од Синди Џејкобс Црна Врамена Ѕидна Уметност, 16 х 20

DEN 732.96

Димензии : 16 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

Амбесон Бохо Ткаенина Торбичка Комплет од 2, Континуирано Цветно Сонце Како Мотив Народна Уметност Инспирирано Повторување, Мала

DEN 678.40

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

Катаку Преклоплива Корпа За Складирање Гроздобер Решетка Склопувачки Канти За Складирање Филц Со Рачка Организатор На Фиоки Кутија

DEN 271.84

€Издржлив Материјал Q Полица кошеви е направен од дебела чувствував ткаенина, се чувствува кошеви за ск

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.