• Новак
Schneider Electric 9002AW1 прекинувач за нозе 600-VAC 5-AMP опции Електрична кутија

Schneider Electric 9002AW1 прекинувач за нозе 600-VAC 5-AMP опции Електрична кутија

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Прекинувач за нозе 600-VAC 5-AMP PLUS опција S Schneider Electric 9002 AW1. Количина на пакет : 1. Од името на брендот : Schneider Electric. Прекинувач за нозе 600-VAC 5-AMP Plus опција S- Schneider Electric развива поврзани технологии и решенија за управување со енергија и процеси на начини што се безбедни, сигурни, ефикасни и одржливи. Групата инвестира во R&D со цел да се одржи иновациите и диференцијацијата, со силна посветеност на одржлив развој.

Главните карактеристики

Избор на клиент

X-DREE AC 250V 10a 2p Црн Рокер Прекинувач Држач За Осигурувачи Влезен Приклучок За Напојување Држач за Завртки(AC 220V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ

DEN 1214.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал; Нето Тежина : 22гр Содржина На Пакетот : 1 х Влезе�

Mewutal 4PCS GU24 До E26 Приклучок Приклучок Приклучок Конвертор 120 Степен Отпорни На Топлина Светилка Држач За Домашна Канцеларија Училиште

DEN 139.04

Спецификации на производот : Боја : БелоМатеријал : Никелиран Бакар + PBTГолемина На Адаптер За Приклучок

WSSBK WT100 дигитален мултиметарски пенкало тип мерач Вистински RMS неконтактна капацитет на отпорност на напон AC/DC Hz тестер 3 во 1 мултиестер

DEN 2304.00

Тој е мал по големина и е лесен за носење, можете дури и да го ставите во џеб за да го носите на секаде кад�

Фреквенција на мерач на расенунг ем-96 10MHz ~ 8GHz 3 оска EMF RF Електромагнетски мерач на јачина на јачина на полето Електросмог РФ Полето

DEN 6384.00

Мерачот на јачината на јачината на електромагнетната област TM196 3 Axis EMF RF е дизајниран за мерење и следењ�

Сребрена сјајна Rhinestones Излез плоча wallиден приклучок, декоративни wallидни плочи, излезни капаци, двојна плоча за излез, капакот на излезот

DEN 2.00

【Лесна инсталација】 Секој капак на прекинувачот на светлината доаѓа со завртки, само ставете ги и зате

Гледајќи Топката Спирала Опашка Ветер Фабрика Стабилизатор, Нерѓосувачки Челик Метал Декор со Вртливата Кука &засилувач; Жолта Кристално

DEN 191.84

Зелениот кристал симболизира добро здравје и работа Жолтиот кристал симболизира богатство и среќа Вио�

Левитон TDR15-I 15 Засилувач, 125 Волти, Декора Плус Дуплекс Сад, Директно Сечило, Отпорен На Манипулација, Комерцијално Одделение, Самозаземјување,

DEN 1.33

IV REC DUP DEC TR 2 PO 3 WI 15 A125 V Тип На Производ : ДИРЕКТНО СЕЧИЛОТО САД IV REC DUP DEC TR 2 PO 3 WI 15 A125 V Тип На Производ : ДИРЕК�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.