• Новак
Женски обичен џемпер со долг ракав Три срцеви печатени кошули лабава екипа вратот цврст џемпер пролет пад пулвер

Женски обичен џемпер со долг ракав Три срцеви печатени кошули лабава екипа вратот цврст џемпер пролет пад пулвер

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Направени во САД или увезени. ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Карактеристики на кошулите на в Valentубените : вратот на екипажот, долг ракав, лабава вклопување, симпатична буква графичка печатена пулвер блуза. Тоа е меко и удобно! постава. Затворање на еластичност. 【Материјал】 Овие кошули се најдобри за Денот на вineубените. Мешавина од памук, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. Ткаенината е потта-апсорбитна, лесна и висококвалитетна, без пилиња, истегнување, пријателска за кожата. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триејќи ја ткаенината, таа брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. 【Карактеристики】 Womenените маица за Денот на вineубените , Едноставен и симпатичен дизајн за вистински луксузен изглед во оваа празнична сезона. Печатена прекрасна кошула за ден на вineубените, печатена графичка снегулка. Специјална снегулка печати ракав Раглан и класичен дизајн на вратот. Обичен стил на лабава форма, едноставен дизајн во стилска кул силуета. 【Погоден стил】 Тоа е најголемиот тренд во празничната облека, уникатна и нежна, празничната облека што ја зајакнува силната празничка атмосфера на Денот на вineубените, и тоа е совршен избор за Денот на вineубените. 【Совршен избор за подароци】 Одлична идеја за вашата сопруга/девојка. Оваа женска срцева графичка графичка валентин ден, примајќи ги овие женски кошули за Денот на вineубените, таа ќе биде многу изненадена поради нејзината мека ткаенина и модерен дизајн, тоа ја покажува вашата длабока loveубов кон вашата девојка/жена. 【Натпревар за перење】 Добар избор да се совпадне со вашите омилени панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, хулахопки, високи потпетици, чизми и така натаму. Машинско миење или миење на рацете. Се препорачува да се користи истиот метод за сушење/миење на рацете за сушење/миење на рака за внатрешно ладење на машината за миење. Custory Чај Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата XIPCOKM! ♥ ♥ Xipcokm е меѓународен бренд, фокусирајќи се на дизајнот на женската облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони, итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволи потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ги кај нас. ♥ Информации за производот : Материјал : Памук полиестерска сезона : Четири сезонски пол : жени девојки дами стил : обични секси лабави вклопувани маици за жени плус маици со големина за жени против женски маички маички женски маички лабави женски маички кратки ракави женски врвови лето 2022 секси обични обични обични обични блуза со кратки ракави плус големина 3/4 ракави женски врвови машки елеци за надворешна облека плус големина на тунични врвови за жени работни елек бели врвови за жени со висок врат резервоар за жени Божиќни џемпери жени џемпери за ден на вineубените, долг ракав, тркалезен врат, печатен душо, тоа е печатено, тоа, тоа е печатено, тоа е прилично и модерно, чувајте топло, случајно лабаво вклопување, пулвер, врвови за облека, црвени врвови за жени, маица на Божиќните летни ладно рамо, 3/4 ракави, летни врвови на вратот, летни врвови на вратот за жени со ракави блузи резервоари со долги ракави женски туники женски долги долги долги жени долги долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги жени долги маички со ракави, обични облечени блузи со долги ракави кошули со долги ракави кошули за тренингот за тинејџери, врвови за жени, изградени во градник 3/4 ракав, вртења за замав за жени со долги ракави врвови на врвови за врвови за врвови за жени за жени маскирна печатење за жени црни петок, сајбер понеделник Ноќта на вештерките Божиќ Денот на мајката Ден на таткото на таткото на американската независност Боја : Големина на беж : Средни промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џуси за Iphone 7/8/SE 2020 Црна Пеперутка Случај, Јасна Мат Мека Tpu Браник Случај Симпатична Животински Печатење Шема Дизајн Жени Девојки Тинејџерски,

DEN 3.00

Quartection®врвен квалитет мек TPU засилен со двослоен браник и тврд компјутерски заден капак може да го зашти

Цртан филм Змконгс Цртан филм Изолациони просторија затемнувајќи го затемнувањето автобуски камион воз за деца момчиња девојчиња

DEN 0.33

Полиестер Точна големина : Секој панел мери долга 31,5 инчи широк x 72 инчи Пакет вклучува 2 панели Громи со 1

Амаџиџи Голем Преклопен Рачен Рејв Вентилатор За Жени/Мажи, Кинески/Јапонски Бамбус И Најлон-Ткаенина Преклопен Рачен Вентилатор За

DEN 2.67

Направете да бидете КРАЛИЦА на Забавата На Рејв Бидете во фокусот на забавата Направи да имаш многу ком�

ТУПАРКА 12 инчи Жолто Бело Злато Конфети Балони 60 Пакет Пастелни Жолти Бели Забави Балон За Сончоглед Пчела Тема Роденден Бебе Туш

DEN 3.33

Сет балони со теми од сончоглед : 12инчни латекс балони во 4 различни бои пастелни жолти, жолти, бели, злат�

Тиузои Лента Мерка 2 Спакувајте Ја Мерната Лента за Тело 60 инчи , Игла За Заклучување и Повлекување На Копчето ,onomономски И Пренослив

DEN 91.04

МЕРНА ЛЕНТА За ТЕЛО Вклучете 3 парчиња лента мерки за мерење на кој било дел од телото : рака, бут, теле, г�

Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Преносна Водоотпорна Торба

DEN 1.00

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

ПОДОБАР ЧОВЕК Брада Смрека Мелем - 2 мл Сите Природни Навлажнувачки Брада Мелем Со Терапевтски Одделение Етерични Масла &засилувач; Природна

DEN 352.00

СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ БРАДАБез разлика дали спортувате сенка од 5 часот или лулате брада во врвен стил �

UAG Дизајниран За Microsoft Surface Pro 9 Плазма Мраз Лесен Солиден Заштитен Капак Со Вграден Држач За Пенкало Со Повеќе Агли Рака &засилувач;

DEN 2.00

ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Издржлива оклопна обвивка НА ТПУ и аголни браници отпорни на удари го штитат ваши�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.