• Новак
2 пакувања работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска симпатична мечето

2 пакувања работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска симпатична мечето

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см/7in. Еластичната вратоврска на задниот дел од капачето може да се прилагоди по своја волја. Погоден е за мажи и жени со која било големина на главата. Материјал : Полиестер за дишење, памук за џемпери и пластични копчиња. Работно капаче со копчиња од двете страни и памучна повлекување од внатрешната страна. Копчињата од обете страни можат да се користат за ленти за да се ослободи притисокот врз ушите, а исто така може да избегне притисок на ушите и да ја намали генерирањето на брчки. Памукот за џемпери е надградена со влага за влага, што може брзо да ја апсорбира потта без да дозволи пот да се капе во очите и да влијае на работата. Дури и ако работи долго време, може да го задржи челото суво и чисто и да ја подобри ефикасноста на работата. За жените со долга коса, буфантната капа може да ја завитка целата форма на главата, а прилагодливата еластична лента на задниот дел може да ја поправи конска опашката за да ја задржи косата од лабава. Изгледа професионално и способно и може да се фокусира повеќе на работата. Нашата капа за работа може да ја апсорбира потта во текот на летото, да одржува топло и ветерно во зима. Тоа е неопходен додаток за секојдневниот живот. Истото важи и за убавината, бањата, гимназијата, медицинските сестри, лекарите, готвачите, пекарите, работниците во работилницата, итн. Здраво, добредојде во продавницата Јанџинбин! Дали барате соодветна работна капа што ви овозможува да се фокусирате на работата? Мислам дека можеби ќе можеме да го обезбедиме за вас. Новите капи за надградби со две копчиња од двете страни се користат за да го обесат јажето за да го ослободат притисокот на ушите што се задави од јажето долго време. Вашето чело, држете го челото суво и удобно и одржувајте ја косата свежа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

BMKBWO женски ленти за печатење на ленти, каросерии миди фустани без ракави летен фустан лабав фит резервоарот, должина на коленото,

DEN 208.00

❤ 【Пролетен летен договор! Велигденски договор 2022! Sucit за многу прилики, коктел забава, свадбена забава,

Персит женски UPF 50+ кошули со долги ракави за тренингот пешачење УВ Сонце за заштита од сонце Брзи суви дупки на палецот на отворено

DEN 1.00

85% полиестер, 15% спандекс Повлечете го затворањето UPF 50+ Заштита на сонце ► Кошули за вежбање за жени овла

Капаче за прилагодување на капачето за прилагодување на капакот на месечината, везови за глава, хип-хоп бејзбол капачиња памук памук

DEN 1.33

100% памук Затворање на тока Само миење на рацете Полуместото Месечина Бејзбол капа Сонхет капа на отворе

Shortsенски шорцеви со високи половини за летни панталони за демин, суровини фармерки на стомакот Контролен задник лифт за лифт, тенок

DEN 2.00

ღ 【Белешка】 работи мали, препорачувајте нарачка 12 големина нагоре Проверете ја табелата со големина п

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.