• Новак
Прстени со магнетна терапија со лимфни детоксикација, прстени на магнетски лимфни детоксикации, лимфни дренажни терапевтски магнетни прстени за олеснување на бол

Прстени со магнетна терапија со лимфни детоксикација, прстени на магнетски лимфни детоксикации, лимфни дренажни терапевтски магнетни прстени

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

ღ 【Подобрете ја функцијата】 Лимфниот дренажен магнетски прстен помага во олеснување на болката, намалување на замор, затегнување на мускулите, вознемиреност Исто така е корисно да се подобри циркулацијата на крвта, да се балансира спиењето, енергијата, да се намали статичката електрична енергија и да се ублажат болката во спортските зглобови. ღ 【Здрава магнетна терапија прстен】 магнетниот прстен за детоксикација е терапевтски прстен на магнети со голема јачина, 3.000 гасови по магнет. Магнетите лоцирани во близина на зглобовите на прстите и тетивите обезбедуваат максимално олеснување на болката. ღ 【Отворен дизајн, прилагодлива големина】 Парови што може да се прилагодат на магнетните прстени е 2,25 x 1/4 инчи, како резултат на дизајнот на отворена манжетна, и е флексибилен и прилагодлив, така што може да одговара на повеќето прсти на мажи или жени. ღ 【Повеќе од само прстен】 носи лимфен дренажен прстен не само што може да ја забрза вашата базална метаболичка стапка, туку и да помогне при губење на тежината, зголемување на нивото на енергија, ефикасно промовирање на подобро спиење, подобрување на циркулацијата на крвта, намалување на воспалението и да промовира релаксација. ღ 【Нашата услуга】 Ви благодариме што го купивте овој елегантен прстен за магнетна терапија со титаниум, ви посакуваме добро искуство за купување. Ако имате какви било прашања, не грижете се, ве молиме контактирајте не веднаш по е -пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ღ 【Подобрете ја функцијата】 Лимфниот дренажен магнетски прстен помага во олеснување на болката, намалување на замор, затегнување на мускулите, вознемиреност. Исто така е корисно да се подобри циркулацијата на крвта, да се балансира спиењето, енергијата, да се намали статичката електрична енергија и да се ублажат болката во спортските зглобови. ღ 【Здрава магнетна терапија прстен】 магнетниот прстен за детоксикација е терапевтски прстен на магнети со голема јачина, 3.000 гасови по магнет. Магнетите лоцирани во близина на зглобовите на прстите и тетивите обезбедуваат максимално олеснување на болката. ღ 【Отворен дизајн, прилагодлива големина】 Парови што може да се прилагодат на магнетните прстени е 2,25 x 1/4 инчи, како резултат на дизајнот на отворена манжетна, и е флексибилен и прилагодлив, така што може да одговара на повеќето прсти на мажи или жени. ღ 【Повеќе од само прстен】 носи лимфен дренажен прстен не само што може да ја забрза вашата базална метаболичка стапка, туку и да помогне при губење на тежината, зголемување на нивото на енергија, ефикасно промовирање на подобро спиење, подобрување на циркулацијата на крвта, намалување на воспалението и да промовира релаксација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

6 парчиња Помфрит балони Балони Хамбург Балони Храна Роденден Фолија Балони За Роденден Закуски За Брза Храна Тематски Украси За Забави

DEN 0.33

Пакет Вклучени : 1 парчиња помфрит балон, 1 парчиња хамбург балон, 4 парчиња 18 инчен ѕвезда балони Квалите�

Фиока Рачки Шарени Тече Боја Текстура R Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

DEN 2.00

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

LRJSKWZC Црево Конектор Адаптер Градина 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm Црево Контрола На Протокот На Вода Вентил Регулатор Контрола На Протокот На Вода

DEN 372.80

Има карактеристики на висока пластичност,отпорност на удар и отпорност на корозија, отпорност на ниска

МИНБХЕБЈУД Камион Автомобили Ручек Торба За Мажи Жени Возрасни, Изолирани Кеси За Ручек За Работа Во Канцеларија, Пренослива Торба За Ручек

DEN 2.00

ТОЧНО и ПРАКТИЧНО : оваа издржлива кутија за ручек е изградена за да ги задоволи вашите оброци, сендвичи,

Haаоле Нордиска работна декоративна табела за ламба едноставна креативна предводена очите за заштита на очите хотел вила декоративно

DEN 1.00

Материјал : Керамика , Извор на светлина : E14 Универзална стандардна основна сијалица , режим на префрл�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.