• Новак
Дурио Сатен ги нарече зимски капи за жени слаби капчиња за жени за жени топло манжетни женски зимски капи

Дурио Сатен ги нарече зимски капи за жени слаби капчиња за жени за жени топло манжетни женски зимски капи

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Школка : 100% акрилик; Поставена : 97%полиестер 3%спандекс Материјал : Направено од висококвалитетен акрилик и полиестер на голема мекост, пријатна и пријателска за кожата; нуди долготрајна заштита на топлината за време на студеното време. Големина : Една големина одговара на повеќето дами со различна големина на главата. Ширината на шапката е околу 23 см/9.06 "и висината е околу 22 см/8,66" пред да се протега. Оваа гравче е многу затегната за лесно да се вклопи. Сатенска постава : Внатрешната мазна сатенска постава помага да се одржи метежот на косата и да се задржи мазна за време на сувата зима. Бојата на поставата се разликува според бојата на гравчето. Стилски дизајн : Класичен плетен дизајн, повеќе бои за да изберете, лесни за да ги задоволите вашите различни потреби за натпревар, никогаш надвор од мода. Повеќекратни прилики : Совршен и за внатрешни и за надворешни активности, како што се џогирање, пешачење, фотографирање и така натаму. Совршен подарок за вашето семејство и пријатели за студената зима. Школка : 100% акрилик; Поставена : 97%полиестер 3%спандекс. Материјал : Направено од висококвалитетен акрилик и полиестер на голема мекост, пријатна и пријателска за кожата; нуди долготрајна заштита на топлината за време на студеното време. Големина : Една големина одговара на повеќето дами со различна големина на главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Беспрекорни тренинзи за кревање на задниот дел за жени со високи половини јога панталони компресија хулахопки фитнес трчање спорт

DEN 102.08

➤ Продажба на распрснување !!! 2021 Нови женски јога панталони GDJGTA Ова е : gdjgta јога панталони, висококвали�

Women'sенски пуловер мек удобен графички памук памук удобно врвови лето мека удобна вратоврска за вежбање кошули за вежбање резервоарот

DEN 1.00

100% полиестер off the shoulder tops for women sexy off the shoulder blouses for women night out sexy off the shoulder shirts for women short sleeve summer tops for women casual sum

Кејп Клик женски меки велосипедисти шорцеви црн велосипед вежба за јога атлетска основна активна облека со варит шуплива тока вратоврска

DEN 1.33

75% најлон, 25% спандекс Затворање на тока Само миење на рацете Меша мека : Кејп Клик Велосипедист Ткаенина

Златни срца Loveубовна шема црна работна капа со копчиња, долга капа за чистење на косата со лак за коса, пискава држач за конска опашка

DEN 2.67

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.