• Новак
Адаптер MARG AC/DC за дигитален Hitachi Digital 8 hi8 8mm видео камера VCR VM-AC80A VM-AC82A VM-AC82R VM-AC83A VM-ACE4A Полнач за напојување на кабелот за напојување PSU

Адаптер MARG AC/DC за дигитален Hitachi Digital 8 hi8 8mm видео камера VCR VM-AC80A VM-AC82A VM-AC82R VM-AC83A VM-ACE4A Полнач за напојување

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Адаптер MARG AC / DC за дигитален хитачи 8 hi8 8mm видео камера VCR VM-AC80 A VM-AC82 A VM-AC82 R VM-AC83 A VM-ACE4 A Полнач за напојување на кабелот за напојување PSU. 【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход. 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Муцка И Школка 2-Компјутер Баел Дрво Парчиња Ботанички Бел Под - Аквариум Парчиња Освежи Резервоарот Вода - Терариум, вивариум &засилувач;

DEN 143.84

Муцка и Школка 2компјутер Баел Дрво ПарчињаБел Под Баел Дрво Парчиња се совршен додаток на природен тер�

Слатки Налепници За Мали Бизниси, Смешни Еве Подарок Само За Вас Деловни Налепници, Ви Благодариме Налепници, Налепници За Пакување,

DEN 223.84

ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : 1 ролна налепница за етикета за благодарност Во секоја ролна има 500 налепници Може да г�

ZSHYP Шминка Огледало Предводена Со Светла, Плоштад Суета Козметички Огледало Ѕид Планината 3x Зголемување Проширување ЗА Бричење Во Спалната

DEN 1.33

"Материјал" : Изработен од нерѓосувачки челик,стилски и отпорен на ' рѓа "Козметичко Огледало Со Светлина

LTLYH 7X5ft Црна И Златна Позадина Златни Дамки Позадина Божиќ Нова Година Партија Фотографија Позадина Гроздобер Астракт Позадина Семејство

DEN 2.00

1 €Големина : 7x 5ft (2,1 x 1,5 m); Лесен, лесен за складирање и носење ●Одличен Квалитетен Материјал● : винил (ле

20 Инчи Х 20 Инчи Екстра Големи Преголеми Крпи За Чистење Микрофибер, Идеални За Сите Лцд И Екрани На Допир Леќи На Камери, Двоглед,телескопи,

DEN 92.64

Исклучително мек, висококвалитетен микрофибер материјал апсорбира и отстранува прашина, дамки од масл�

Амбесон Карирана Торба За Перење, Класичен Дезен Со Извелени Линии За Вкрстување, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање На Врвки

DEN 319.84

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Лунарна Торба За Перење Рози, Рози Хибриден Флора Парк Лето Европски Старомоден Антички Дизајн, Корпа За Попречување Со Рачки Затворање

DEN 2.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Основна Черупка На Вратилото на моторот, 2 ПАРЧИЊА Отпорна На ' Рѓа Силна Јачина Прецизна Моторна Вратило На Вратилото На Мотоциклот Боја

DEN 185.60

Силна Јачина : адаптерот за ракави на вратилото на Моторот може да ја зајакне стабилноста на моторот, по�

DHQH Подароци За Благодарност На Наставниците Комплети Кутија За Подароци За Наставници За Жени Назад Во Училиште Подарок Божиќен Подарок

DEN 431.84

?ДОПРЕТЕ ГО НЕЈЗИНОТО СРЦЕ? Ова е префект подароци за најдобар учител На Божиќ, Денот на Благодарноста, Д

DECHOUS 1pc Свадба Цвет Девојка Кошница Свадба Прстен Кошница Прстен Кутија Свадба Цвет Девојка Кошница Предлог Прстен Кошница Ткаени

DEN 143.84

постелнина Прстен Кошница Материјал : Лен, Дрво Големина На Кутија за венчален Прстен : 10, 30Х9, 30Х7, 80см / 4, 0

Вионски Сите Родови Блажен Подмладување Обнова Сандала-Поддршка Слајд Сандала Која Вклучува Супериорна Динамична Стабилност И Двојна

DEN 0.67

Гумен ѓон Петицата мери приближно 2 инчи" Висина на Петицата од 2,0 инчи, Обликувано Подножје НА ЕВА, среде

Знак за 50-годишнина, Персонализиран Знак За Годишнина Од Венчавката, Украси За Крем За Руменило, 50-годишнина, Покана за 50-годишнина,

DEN 2.33

Разноврсна прилагодена 50годишнина од бракот која работи како украси за 50годишнината од бракот и исто т�

Бог Да Ја Благослови Америка Симпатична Книга Завршува Дрвени Печати Држач За Полици Книги Делител Модерна Декоративна Голема Големина

DEN 479.84

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 6,7 Х 4,7 Х 3,9 инчи Изработени од целото цврсто дрво, ра�

Униси Дебели Не Лизга Вежба &засилувач; фитнес 1/4 јога мат со Тропски Зелени Хибискус Цветни Цвет Печати за Јога Пилатес &засилувач;

DEN 2.33

[100% нетоксичен Материјал] : Изработен од висококвалитетен тпе материјал Тоа е поскапо за производство, н

Катаку Камион Од Тиква Падне Склопувачки Канти За Складирање 2 Пакувајте Преклопливи Кутии За Организатори На Корпи За Складирање Контејнери

DEN 287.84

Издржлив Материјал : корпите За Полици се изработени од густа ткаенина од филц, корпите за складирање фи

Орален Стоматолошки Позиционер За Рендген Дигитален Филм, Држач За Позиционирање На Филм Со Рендгенски Зраци Комплет Систем За Позиционирање

DEN 216.00

Нерѓосувачки Челик И Пластика : комплетот за систем за позиционирање на х зраци прифаќа нерѓосувачки че

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.