• Новак
Алатка за печат на кожни кучиња, алатки за занаетчиски кучиња занаетчиски месинг на седло #289

Алатка за печат на кожни кучиња, алатки за занаетчиски кучиња занаетчиски месинг на седло 289

Вреднување на стоката:
DEN 719.84

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши марки се изработени од месинг и трајно прицврстени челични рачки Дизајните се уникатни, создадени од нашиот тим. Отпечатоците се многу остри и чисти; Секој печат се сече со употреба на CNC машина. Можете да го користите нашиот печат за печат на влажна кожа облечена со зеленчук, печат со чекан. Дебелина на кожа не помалку од 2,2 мм. Ако користите кожа помалку од 2,2 мм, додадете еден слој под. Можете да ги користите нашите марки за печатење на хромирана кожа, ќе треба да загреете печат. Големина за секој печат што можете да го видите на сликата или во името на печатот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Welliestr (розова DIY кожна хартија кранови што прават комплет за занаетчиски комплети, со сите додатоци, направете ваш сопствен декорација

DEN 3.33

✔Color : Pink (оваа листа е само за комплет за шиење со розова боја, проверете во нашата продавница за друга б�

Grasary 10 парчиња хартија хартија хартија текстура документи за мермер дизајнер за списоци со книги DIY a6 снег точка предиво рачно изработени

DEN 0.67

Овие рачно изработени хартија за записи се исклучително направени со мазна површина и јасна текстура и

Бомбардерски борбени воени авиони DIY 5д дијамантски комплети за сликање DIY уметности занаетчиски за домашни украси за роденденски

DEN 1310.40

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 30x40cm / 12 x 16 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Кожна кутија за масло за боја на масло DIY кожен занаетчиски алатка за занаетчиство 10мл складирање на масло со рециклирање на риболов видови

DEN 686.40

Пакетот вклучува : 1pcs x кожен раб кутија за масло Белешка : 1 Оставете грешка од 13 см поради рачно мерење...

Instarry DIY 5D Diamond сликарство голема големина целосна вежба месечина елк кристална крст бод дневна соба кујна украси wallидни уметности

DEN 671.84

【Голема големина】 Instarry се фокусира на сликарство со голема големина од 5Д дијаманти Голема големина зн

Божиќ среќна кума застрашувачка трансфер на мастило, снежникот елкс за крик-кригла печат, машина за топлински печат за маици торба со чаши,

DEN 79.84

【Среќна купост Неизмерни листови Пренесување на HTV】 За разлика од трансферите на железо или винилни ап

Nuobesty свадбени подароци бели сјајни картони 200 листови квадратни оригами хартија двострана хартија оригами хартија 6x6 оригами хартија

DEN 176.16

Рачно изработен занает : Едно еднострано со светла боја, што може да развие способност за пракса на деца

LMDZ алатки за кожен печат за кожен комплет за печатење на кожен печат Постави кожена занаетчиска обработка на резба на седло за правење алатки

DEN 1540.80

Боја : Тип 1 Комплет за марки за резба : материјал од не'рѓосувачки челик, ефикасен за да се спречи 'рѓа, бе�

Геометриска срцева мувла тркалезна срцева мувла Топлина мувла Чоколадна мувла 3Д торта мувла чоколатен мувла чоколадо срце торта чоколадо

DEN 385.60

Лесно е да се развие : Геометриската срцева мувла е мека нестепена и лесна за чистење може да го задржи в�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.