• Новак
Патни Торби За Дуфели Викенд Преку Ноќ Торба За Рамо Носете Торба За Спортска Теретана За Жени И Мажи

Патни Торби За Дуфели Викенд Преку Ноќ Торба За Рамо Носете Торба За Спортска Теретана За Жени И Мажи

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВ И МОДЕН : торбата за вежбање е изработена од најлон отпорен на вода Се одликува со двојни рачки и прилагодлив отстранлив ремен за рамо за чанта, торба за рамо или торба за гласник. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Големина 18,5 Л x 9,8 W x 8,6 H Инчи, лесен на 1 фунти. Нашата спортска и патна торба е совршен придружник и за спортови во затворени простории и на отворено, како што се јога, тенис, теретана, пливање, кошарка, танц. Тоа е исто така одлична торба за патување за да ги ставите сите што ви се потребни за кратко патување или службено патување. СУВО ВЛАЖНО ОДДЕЛУВАЊЕ : торбата за спортска теретана Дафел обезбедува пространо складирање со 1 голема главна преграда со патент за сува и чиста облека или се што е потребно за теретана и патување, џебот со пвц облога отпорен на вода за влажна облека или крпи и костими за капење заедно со главниот оддел. ПОСЕБЕН ОДДЕЛ ЗА ЧЕВЛИ : Посебен оддел на дното за чување на вашите патики, чевли и валкана облека. И одделот за чевли има отвори за воздух. ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : 2 џебови и 1 голема пвц влажна кеса со патент внатре.1 преден и 1 заден џеб со патент за лесно, во движење складирање за складирање на пасошите или клучевите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП VBFOFBV, Елегантен Ранец За Патување Секојдневни Дневни Пакувања Торба За Рамо За Мажи Жени, Цртан Филм Вселенски Универзум

DEN 1.67

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Депото За Шишиња 7 Бои Го Искористи Најголемиот Дел 24 Пакување 1 мл Јасни Директно Еднострани Стаклени Тркалезни Тегли Со Капаче; Големо

DEN 1.00

Висок Квалитет : нашите стаклени тегли од 1 мл со капаци се направени од врвно стакло кое е густо, издржли

1 Рустикален Магнетски Неделен Планер За Оброци Даска За Суво Бришење За Фрижидер, 1 Табела За Семејна Работа, Табела За Награди За Деца За Мали

DEN 0.67

Ако Сакате Лесно Да Одговорите На Прашањето : "Што Е За Вечера?"; Тогаш ви треба оваа табла со мени за суво

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабли За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, USB, SD Картичка, Модерна Црно-Бела

DEN 1459.20

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Мајка На Невестата Подарок Козметичка Торба Свадба Подароци За Мајка Туш Подароци за Мајка Од Ќерка Шминка Торба Ви Благодариме Подарок За Мајка

DEN 159.84

Микела е лажат бренд козметичка торба посветена на жените Тоа е совршен практичен подарок за девојки, ж�

Случај За Четка за шминка (2 ПАРЧИЊА) со Прилагодлив Делител и Мала Четка За Шминка Држач За Торби За Патување Стенд-ап Торба За Козметички

DEN 527.84

Висок КВАЛИТЕТ : футролата за четка За Шминка е изработена од висококвалитетен најлонски материјал и тв

Панталони за палења за жени Еластични половини разгорени хеланки, истегнете ја истегната јога, пантолони со високи тестови цврсти со џеб

DEN 1.00

Материјал : Памук и полиестер ❤ Неколку мерки на претпазливост за купување : Темна боја како црна, бојат�

Аексит 50 ЕЕЗ Индустриски Прекинувачи 6 Терминали Акција За Заклучување Тактилни Прекинувачи за Копчиња Прекинувач 8ммх8ммх11, 5мм

DEN 126.88

Име На Производот : Такт Прекинувач;Тип На Контакт : Акција За Заклучување Големина на телото : 8 х 8 х 11,5 м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.